Gönderen Konu: Finanstereid ve Ateş Basması  (Okunma sayısı 127 defa)

Ziptikci

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 327
Finanstereid ve Ateş Basması
« : 08 Ekim 2020, 21:16:23 »
 Arkadaşlar 2 haftadir bazı günler ateş basması oluyor böyle kulaklarim kızarıyor falan. Üşüyor gibiyim ama sıcak gibi de. Yüzüm falan yanıyor. Sonra uyuyorum sabah çok iyiyken gün içinde aniden yine oluyor. İnternete baktığımda en yaygın sebebinin kadınların menopoz ve adet dönemindeki hormon dalgalanmalarindan dolayı olduğu idi. Acaba finanstereid yüzünden hormonlarim dalgalanıyor ve bu yüzden mi oluyor?

 Aranızda yaşayan var mı bu durumu?

Snowly12

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 121
Ynt: Finanstereid ve Ateş Basması
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2020, 13:32:08 »
Hocam su siralar bende kendimi senin anlattigin gibi hissediyorum. Fakat finasterid falan kullanmiyorum. Mevsimsel gecisten dolayi oldugunu dusunuyorum ben.  Ve tam alerji mevsimi suanda. Alerjik biriysen, reaksiyon vermenin tam zamani bu aylar.

Edit: 2 haftaymis, sorry. :)

Ziptikci

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 327
Ynt: Finanstereid ve Ateş Basması
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2020, 14:22:02 »
Geçmişte ilacı kullanmadığım dönemlerde de yaşadığım bir durumdu sadece sıklığı artti. İlaçla alâkalı olmayabilir.
 Ama hormon dalgalanmalarinin buna sebep olduğuna dair araştırmalar okudum. Finanstereid de hormon dalgalanmasi yapabiliyor. Birisi internette bu bilgiyi ararken buradan faydalansin belki onun başına geliyordur bu durum.
 

Hintell

  • Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 26589
Ynt: Finanstereid ve Ateş Basması
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2020, 17:31:48 »
Finasterid de böyle yan etki yok

Tansiyonun düşüyor olmasın?
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Gregor59

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 475
Ynt: Finanstereid ve Ateş Basması
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2020, 21:11:36 »
Covid olsanız finden bileceksiniz :D

 

Facebook Twitter Instagram