Gönderen Konu: Gold City Hair Ataşehir Acıbadem Hastanesi 09.10.2020 5200 greft yaş 34  (Okunma sayısı 17621 defa)

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar, bu site ile tanışalı yaklaşık 2-3 hafta oldu. Bu geçen süreçte yaptığım araştırmalarda inanılmaz faydalı fikirler edindim, öncelikle bu siteye hizmete sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Dün 09.10.2020 tarihinde saç ekimim yapıldı,

(Gold City-Ataşehir Acıbadem Hastanesi)
Bu ekim yerini tercih etmemdeki sebeplerden, daha önce ekim yaptıran tanıdıklarımın olması. Yaptığım yüz yüze görüşmede bana güven vermesi , hiç şikayet ile karşılaşmamam ve forumda 5-6 adet ekim yapan kişinin sonuçlarıdır. Açıklığım fazla olduğundan ötürü 2 seans olarak bir planlama yaptık. İlk seansımda ön ve üst kısma ağırlık verildi ve tepe kısma hiç müdahele edilmedi.
Ekimden 1 gün önce kan tahlilleri ve covid-19 testi için hastaneye gittim. Tahliller için kan alındı ve o aşamada hızlı covid-19 testi yapıldı parmaktan kan alınarak bu test negatif çıktı( gebelik testi benzeri bir ürün ). Ayrıca hastanenin acil bölümüne daha net sonuç veren PCR sürüntü testi için numuneler alındı. Bu testin sonucu bir gün sonra negatif olarak açıklandı.
Ekim günü sabah 08:30 da hastaneye gittim, karşılama, ikramlar vs yapıldıktan sonra doktor bey ile birlikte ön çizgimizi belirledik. Alın açıklığım çok genç yaştan beri açık olduğu için aşşağıdan başlamasını ve hafif U şeklinde olmasını ben istedim. Daha sonra saç traşı yapıldı ve ekim odasına geçtik.
Taşıyıcı Hepatit-B hastası olduğum için dönor bölgesine anestezi , basınçlı anestezi cihazı ile değil şırınga ile enjekte edildi. Bu aşamada sıvının deri altında yayılma esnasında epey bir yanma hissettim.
Ardından dönor bölgeden kökler toplanmaya başladı, bu işlem yaklaşık 3 saat sürdü.
Daha sonra Doktor Harun bey kanalları tek tek kendini açtı safir uçlu kalem ile.
Bu aşamadan sonra yemek ve ihtiyaç için bir mola verildi.
Daha sonra saat 13:30 gibi ekim işlemine başlandı ve bu işlemde yaklaşık 3,5-4 saat sürdü.
Ekim işlemi sonrası son fotoğraflar çekildikten sonra , kullanacağım ilaçlar, köpük şampuan ve belgeler teslim edildikten sonra hastaneden ayrıldım.

İlk gece, biraz ağrılı ve yatış pozisyonundan ötürü zor geçti. Kafamda sanki Sv.3 kask var gidiydi (Pubgciler bilir:)

Bugün ilk yıkama için hastaneye gittim ilk yıkamam yapıldı ve tekrar fotoğraflarım çekildi. Ekim sonrası kullanabileceğim takviye ilaç ve şampuanların bilgisi verildi. Mossi London 6 aylık set kullanımına başlayacağım.
Bu aşamada forum yöneticilerine tekrardan teşekkür edeceğim, forumda konusu olan daha öncelerden incelediğim the mossi london üzerinden uygun fiyattan siparişi verdim.

Ekim ilk gün fotoğraflarımı müsadenizle paylaşıyorum, sürecin devamında da fotoğraflar ekleyeceğim.

Şimdiden görüşlerini bildiren herkese çok teşekkür ederim. Umarım güzel bir sonuç alırım.

Saygılar.

Cizgisiz

• Jr. Member
  • **
Ekiminiz hayırlı olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız
Yalnız bu fotolardan çok fazla bişey anlayamadım
Ekim öncesi ve ekim sonrası donör bölge ve ekilen bölgeleri daha detaylı atarsanız sevinirim. Böylece daha yararlı yorumlar yapabiliriz ve ekim merkezi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabiliriz diye düşünüyorum
Geçmiş olsun şimdiden güzel bi karar vermişsiniz

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Çok özür dilerim ekim önceki fotoğrafları şimdi atıyorum. Ekim merkezinde çekilen fotoğraflar tarafıma ulaşınca onlarıda ekleyeceğim. Yorum için teşekkür ederim hocam.

The London City

• Jr. Member
  • **
  • Çünkü sen özelsin.
Merhaba arkadaşlar, bu site ile tanışalı yaklaşık 2-3 hafta oldu. Bu geçen süreçte yaptığım araştırmalarda inanılmaz faydalı fikirler edindim, öncelikle bu siteye hizmete sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Dün 09.10.2020 tarihinde saç ekimim yapıldı,

(Gold City-Ataşehir Acıbadem Hastanesi)
Bu ekim yerini tercih etmemdeki sebeplerden, daha önce ekim yaptıran tanıdıklarımın olması. Yaptığım yüz yüze görüşmede bana güven vermesi , hiç şikayet ile karşılaşmamam ve forumda 5-6 adet ekim yapan kişinin sonuçlarıdır. Açıklığım fazla olduğundan ötürü 2 seans olarak bir planlama yaptık. İlk seansımda ön ve üst kısma ağırlık verildi ve tepe kısma hiç müdahele edilmedi.
Ekimden 1 gün önce kan tahlilleri ve covid-19 testi için hastaneye gittim. Tahliller için kan alındı ve o aşamada hızlı covid-19 testi yapıldı parmaktan kan alınarak bu test negatif çıktı( gebelik testi benzeri bir ürün ). Ayrıca hastanenin acil bölümüne daha net sonuç veren PCR sürüntü testi için numuneler alındı. Bu testin sonucu bir gün sonra negatif olarak açıklandı.
Ekim günü sabah 08:30 da hastaneye gittim, karşılama, ikramlar vs yapıldıktan sonra doktor bey ile birlikte ön çizgimizi belirledik. Alın açıklığım çok genç yaştan beri açık olduğu için aşşağıdan başlamasını ve hafif U şeklinde olmasını ben istedim. Daha sonra saç traşı yapıldı ve ekim odasına geçtik.
Taşıyıcı Hepatit-B hastası olduğum için dönor bölgesine anestezi , basınçlı anestezi cihazı ile değil şırınga ile enjekte edildi. Bu aşamada sıvının deri altında yayılma esnasında epey bir yanma hissettim.
Ardından dönor bölgeden kökler toplanmaya başladı, bu işlem yaklaşık 3 saat sürdü.
Daha sonra Doktor Harun bey kanalları tek tek kendini açtı safir uçlu kalem ile.
Bu aşamadan sonra yemek ve ihtiyaç için bir mola verildi.
Daha sonra saat 13:30 gibi ekim işlemine başlandı ve bu işlemde yaklaşık 3,5-4 saat sürdü.
Ekim işlemi sonrası son fotoğraflar çekildikten sonra , kullanacağım ilaçlar, köpük şampuan ve belgeler teslim edildikten sonra hastaneden ayrıldım.

İlk gece, biraz ağrılı ve yatış pozisyonundan ötürü zor geçti. Kafamda sanki Sv.3 kask var gidiydi (Pubgciler bilir:)

Bugün ilk yıkama için hastaneye gittim ilk yıkamam yapıldı ve tekrar fotoğraflarım çekildi. Ekim sonrası kullanabileceğim takviye ilaç ve şampuanların bilgisi verildi. Mossi London 6 aylık set kullanımına başlayacağım.
Bu aşamada forum yöneticilerine tekrardan teşekkür edeceğim, forumda konusu olan daha öncelerden incelediğim the mossi london üzerinden uygun fiyattan siparişi verdim.

Ekim ilk gün fotoğraflarımı müsadenizle paylaşıyorum, sürecin devamında da fotoğraflar ekleyeceğim.

Şimdiden görüşlerini bildiren herkese çok teşekkür ederim. Umarım güzel bir sonuç alırım.

Saygılar.

Selamlar. nereden aldınız seti.?

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Sizden aldım :)

The London City

• Jr. Member
  • **
  • Çünkü sen özelsin.
Sizden aldım :)

Tercihiniz için tekrar Teşekkür ederiz. :)

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
4. Gün

Yıkamayı köpük şampuanı saçlara parmağım değmeden yayıp 25 dk bekletip daha sonra ılık su ile duruluyorum. Sizce hafifçe bastırmalımıyım yoksa daha erkenmi? Teşekkürler.

baldLion

• Hero Member
Ben ekimi beğendim dostum temiz tertipli birde sık bir görüntü var umarım greft çıkarma ve ekme işlemlerinide aynı hassasiyetle yapmışlardır.
Birde mossi london setini kaça aldınız öğrenebilirmiyiz dostum.

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Ben ekimi beğendim dostum temiz tertipli birde sık bir görüntü var umarım greft çıkarma ve ekme işlemlerinide aynı hassasiyetle yapmışlardır.
Birde mossi london setini kaça aldınız öğrenebilirmiyiz dostum.

Merhaba,

Megscosmetic forumda konusu olan hesap ile irtibata geçebilirseniz forum üyeleri için uygun fiyattan satış yapıyorlar. Ben oradan aldım kampanyadan yararlanarak 6 aylık set 1400 tl.

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Merhaba

10. Gün kabuk dökümü sonrası.
Değerli görüşlerinizi beklemekteyim.

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Bugün tam bir ay oldu, şok tüm hızıyla devam ediyor. Şuanda biotin içeren vitamin kullanıyorum, 1. Aydan sonra tavsiye edeceğiniz ilave takviye var ise değerlendirebilirm. Süreci ay ay paylaşmaya devam edeceğim. Teşekkürler.

janjakrusso

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun hocam,  aynı ekim merkezinde aynı hocaya 2 hafta arayla yaptırmışız. Ben de seni 15 gün geriden takip ediyorum.
Senin paylaşacağın resimler benim için kılavuz, takip ediyor olacağım.

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Sanada hayırlı olsun hocam, umarım güzel sonuçlar alırız.

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Merhaba, 60. Gün paylaşımı. Fotoğrafı flaşlı çektim.
Şok dökülme bitti sanırım. Akşamları bitkisel karışım içeren ozon yağı ile masaj yaparken ellerime saç tanesi gelmiyor artık. Yorumlarınızı beklemekteyim.

byflamingo

• Sr. Member
Merhaba, 60. Gün paylaşımı. Fotoğrafı flaşlı çektim.
Şok dökülme bitti sanırım. Akşamları bitkisel karışım içeren ozon yağı ile masaj yaparken ellerime saç tanesi gelmiyor artık. Yorumlarınızı beklemekteyim.

Bence güzel görünüyor olur bu ekim dostum görüntü çok olumlu.

Facebook Twitter Instagram