Gönderen Konu: Reçetem ?  (Okunma sayısı 563 defa)

Temmuzkaraca

• Yeni üye
  • *
Reçetem ?
« : 12 Ekim 2020, 17:14:37 »
Cildiye doktorum loprox marka seboreik dermatit için 3 kutu şampuan yazdı her gün kullanmak için artı olarak b12 vitamini ve androvium %5 sprey yazdı fakat spreyi haftada 2 defa saçını yıkamadan 15 dk önce sıkmalısın dedi.Kafama takılan haftada 2 defa kullanımda etkisi nasıl olur normalde her gün düzenli kullanılacak diye biliyorum böyle spreylerin.Kafam oldukça karıştı sizin fikriniz nedir ?

Temmuzkaraca

• Yeni üye
  • *
Ynt: Reçetem ?
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2020, 20:53:46 »
Yorumlarınızı bekliyorum

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2020, 06:37:13 »
Androvium minoksidil içermiyor mu? Haftada 2 gün değil her gün kullanmalı ve uyguladıktan sonra en az 4 saat saçını yıkamamalısın. Bu işte bir tuhaflık var, acaba kafandaki egzama geçtikten sonra mı günlük kullanıma dönecek?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Temmuzkaraca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2020, 08:30:03 »
Androvium minoksidil içermiyor mu? Haftada 2 gün değil her gün kullanmalı ve uyguladıktan sonra en az 4 saat saçını yıkamamalısın. Bu işte bir tuhaflık var, acaba kafandaki egzama geçtikten sonra mı günlük kullanıma dönecek?
Evet minoksidil içerikli kafamda egzama yok söylediğimde seboreik dermatit başlangıcı var dedi sürekli kullanımda egzamaya çevirebilir dedi o yüzden haftada 2 kullan dedi ki verdiği şampuanlar da seboreik dermatit için her gün kullan dedi onlarında kullanımına baktığımda haftada 3 gün kullanın diyor yani her gün kullansam saç derimi kötüleştirir diye korkuyorum.Sadece şakaklarımda açılma var

Facebook Twitter Instagram