Gönderen Konu: Dr. Murat Küçüktaş 16 Mayıs 2019/ 3100 GREFT Tecrübeliler bakabilir mi?  (Okunma sayısı 1626 defa)

gencadam8888

• Yeni üye
  • *
Merhaba. 16 Mayıs 2019 tarihinde Murat Küçüktaş'a 3100 greft ekim yaptırdım.

Soru 1: Sizce ilk fotoğraflarda 3100 greft var mı?

Ekim sonrası 9-10 ay Minoksidil ve finasterid ile arka ve orta bölgeler açıklık yok denecek gibisinden kapanmıştı fakat bıraktıktan birkaç ay sonra gördüğünüz hale geldi tekrar.

Soru 2: Sizce son yani uzun saçlı fotoğraflarda 3100 greft var mı?

Soru 3: Sizce ekim yapılan saçlarım zarar mı görmüş, yoksa ilaçları bıraktığım için sadece aralardaki saçlar mı gitmiş?

Tecrübeliler cevaplayabilirse sevinirim.

gencadam8888

• Yeni üye
  • *
1. fotoğraf ekimden 9 gün sonraki kabuk dökmesinin yapıldığı zaman.

2.fotoğraf ekimden 13 gün sonrası

3.fotoğraf ekimden 9 ay sonrası, ilaçları bıraktıktan kısa bir zaman dilimi sonra.

gencadam8888

• Yeni üye
  • *
Son halleri devamı

AdnanN

• Hero Member
Hem ilaçları bıraktığın için hemde ekim başarısız olduğu için dökülenlerin yerine yeni saç gelmemiş gibi gözüküyor.Benim bu forumdan öğrendiğim kafada çok tüy varsa aralara ekilenler çıkmıyor neden ekim merkezleri bu konuda ısrar ediyor planlamayı buna göre yapmıyor bir türlü anlamıyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Hem ilaçları bıraktığın için hemde ekim başarısız olduğu için dökülenlerin yerine yeni saç gelmemiş gibi gözüküyor.Benim bu forumdan öğrendiğim kafada çok tüy varsa aralara ekilenler çıkmıyor neden ekim merkezleri bu konuda ısrar ediyor planlamayı buna göre yapmıyor bir türlü anlamıyorum.
   hastayı  para olarak gördükleri  için .. 

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Planlama tamda senin dediğin gibi olmuş hocam.
Sanırım resimleri iyi incelemedin ön kısım sık ortadan arkaya doğru çok az serpiştirilerek ekim yapılmış.
Zaten farkındaysan ön kısımda çıkışlar olmuş fakat orta ve tepe kısmı arkadaşımız finasterid ve minoxili bıraktığı için dökülmüş.
Ekim içinde henüz nihai sonuç sayılmaz  üç dört ay gelişim devam eder.

Kerimm34

• Hero Member
saçlar tam finasteridlikmiş ben olsam finasteride devam eder minoxilin yerinede procapil içeren bir sprey kullanırdım.

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
ekim öncesi resimlerin var mı?
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

gencadam8888

• Yeni üye
  • *
Planlama tamda senin dediğin gibi olmuş hocam.
Sanırım resimleri iyi incelemedin ön kısım sık ortadan arkaya doğru çok az serpiştirilerek ekim yapılmış.
Zaten farkındaysan ön kısımda çıkışlar olmuş fakat orta ve tepe kısmı arkadaşımız finasterid ve minoxili bıraktığı için dökülmüş.
Ekim içinde henüz nihai sonuç sayılmaz  üç dört ay gelişim devam eder.

1.yılımı doldurdum 17 ay oldu. Son fotoğraflarda sizce 3100 greft var mı? Arkadan ışıkta çekilmiş fotoğraflarda 3100 olduğunu düşünmüyorum şahsen. Minoksidil bırakınca ekilen saçlarım da zarar görmüş olabilir mi?

Şu an önde ve arkada birçok sarı tüy saçlar var, kaynıyor resmen. Finasterid + Minoksidille bu saçlar fırlıyor evet ama finasterid kullanmak istemiyorum yan etki gördüm, cinsel hayatım da fazla aktifti o yüzden bıraktım. Muhtemelen psikolojikti ama emin değilim. Tekrar başlarsam yine yan etkilere yenik düşeceğim gibi duruyor, hem de daha fazla.

Nasıl bir tedavi önerirsiniz?

gencadam8888

• Yeni üye
  • *
ekim öncesi resimlerin var mı?

Maalesef şu an bulamadım bulursam yollayacağım.

Yaşım 21 bu arada. 2.Saç ekimimi gerçekleştirdim ağustosta (İstanbul Fixhair) ancak benim şu anki problemim saçın bu halindeki ekilen saçların zarar görmüş olabilme ihtimali. Doktorun birçok başarılı ekimi var ekimle alakalı olduğunu düşünmüyorum minoksidili bıraktığım için minoksidile alışmış ekilen saçlara da zarar geldiğini düşünüyorum fakat kesin bir şey diyemiyorum o yüzden danışıyorum

Facebook Twitter Instagram