Gönderen Konu: Proscar'ın üretimi durdu mu ?  (Okunma sayısı 2645 defa)

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Proscar'ın üretimi durdu mu ?
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2020, 22:53:37 »
Eczacı arkdasin yanına uğradım az önce proscar üretilmiyor artık satılanlar son stoklardir dedi

Mesajı neredeyse 21:00'da yazmışın. Bu saatte nasıl açıkmış o eczane hayır yani nöbette mi buldun merak ettim ve gittin bu saatte Proscar mı sordun :D

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2020, 22:54:23 »
Durduk yere telaş yaptırdınız beni çünkü Propecia'ya aylık 200tl verecek lüksüm yok

Telaş yaptırdığınız için yakında gidip 3 kutu falan Proscar alacağım inşallah ve muhtemelen diğerleri gibi şak diye alacağım gibime geliyor

Dertli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2020, 23:01:52 »
şak diye bulabiliyorum tedirgin oldum ben de

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Ekim 2020, 23:42:21 »
Mesajı neredeyse 21:00'da yazmışın. Bu saatte nasıl açıkmış o eczane hayır yani nöbette mi buldun merak ettim ve gittin bu saatte Proscar mı sordun :D

Arkadaşı olduğu için dışarda farklı yerde sohbet etmiş olabilir : )

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 14 Ekim 2020, 03:52:23 »

Gittiğim gibi anında foruma son dakika haberi girmedim dostum gezdik tozduk haliyle fırsat bulunca girdim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2020, 09:01:48 »
S.a
Konuyu dışarıdan okudum cevap yazmak için üye oldum.Geçmiştede bir ara bulunamamıştı ben bulmuştum sonra gene piyasalarda sorun kalkmıştı.Kiracım eczacı onunla konuştum bir arkadaşından getirticek.Üretilcekmi dedi üretilicek şu an sıkıntı var dedi.Gecen dönem aldactone hapı yoktu.Üretilp üretilmeyeceği beli değildi.Dısrıdan geliyorsu sanırım.Yol üstünde eczanelerde yokken tenha eczaneleri gezdim daha kıyıda köşede kalan daha uğrak olmayan yerdekileri.20 kutu aldactone toplamıştım.Sonra ilaç geldi.Bu ilacı acil arayan arkadaslar satısın az olduğu daha izbe yerlerdeki eczanelere baksın.Ama üretilcekmiş.Bilgilendirme adına üye oldum.Bol saçlı günler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2020, 09:14:42 »
Ben 2 aydır bulamıyorum Ankara'da. En sonunda aramaktan vazgeçtim, xpecia kullanıyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2020, 09:36:14 »
 Arayacağın yeri biliceksin dostum.Varoş mahallelerde daha kıyıda köşede kalmış satış yapamayan eczanelerin 10 tanesine sorsan ille birinde çıkar.Ben yol üstünde hiç bir eczanede bulamadığım ilaçları varoş yerlerde ara sokak tarzı yerlerdeki eczanelerde buldum.Yol üstü eczanelerin satışı iyi oluyor ilaç hemen bitiyor.Ankaranın daha orta halli satışı az mahallelerdeki merkezde olmayan kıyı kena yerlerde olan uğrak yerlerde olmayan eczanelere bak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #23 : 14 Ekim 2020, 10:21:21 »
Ankara'da bulamıyoruz dediniz.Bu yüzden ben gittigim eczaneler ve civardakilere proscar soracam.Fazla bulabilirsem Ankara içinde olup bulamayan arkadaşlara verebilirim.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 14 Ekim 2020, 10:34:26 »
Arayacağın yeri biliceksin dostum.Varoş mahallelerde daha kıyıda köşede kalmış satış yapamayan eczanelerin 10 tanesine sorsan ille birinde çıkar.Ben yol üstünde hiç bir eczanede bulamadığım ilaçları varoş yerlerde ara sokak tarzı yerlerdeki eczanelerde buldum.Yol üstü eczanelerin satışı iyi oluyor ilaç hemen bitiyor.Ankaranın daha orta halli satışı az mahallelerdeki merkezde olmayan kıyı kena yerlerde olan uğrak yerlerde olmayan eczanelere bak.

En varoşunada baktım cadde üzerinede baktımm.Zaten çoğu eczane mümessilden sipariş üzerine getirtiyor. Kıyıda köşedeki eczaneler zaten proscarı bilmiyor ve en önemlisi stoklamıyor ki .

Hatta konyaya gittiğimde 50bin nüfuslu ilçedeki eczanelere bile sordum. Artık şans işi bu, denk gelirse

Ankara'da bulamıyoruz dediniz.Bu yüzden ben gittigim eczaneler ve civardakilere proscar soracam.Fazla bulabilirsem Ankara içinde olup bulamayan arkadaşlara verebilirim.

Bulursan haber edersin |-onayisareti-|

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 14 Ekim 2020, 10:58:51 »
hocam abartısız söylüyorum bulunduğum semt Demetevler yani eczanelerin Ankara içerisinde en çok olduğu semttir belki ama bulamıyorum yani ilaç yok
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2020, 12:50:05 Gönderen: Cartel21 »
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 14 Ekim 2020, 11:43:39 »
Şimdi Bursada gittim herhangibi bir eczaneye Proscar dedim var dedi 2 kutu varmı dedim 1 kutu var dedi 32.50 liraya aldım.Gecende bulunmazken bulmuştum.Üretilcekmiş gecici sıkıntı varmış falan.Arkadaslar şoyle kesin bulursunuz madem kendiniz bulamıyorsunuz tanıdığınız bir eczacı bütün eczacıları arar getirtir.Orda yoksa baska sehirden getirtir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 14 Ekim 2020, 12:39:07 »
Geçmişte bulamadığım ilaçları bulduğum eczanelerdede yok.10 eczane gezdiysem birinde buldum.bir eczacıya sordum gene.gelmeyebilir sorunlu ilaç zaten dedi.muadillerini sordum onlar gelebilir dedi.diğer eczacı ille üretilir diyor.bol eczane gezin.en olmadı bu sığır iliğindeki bilmem neden uretilen bir madde.saç çıkardığını idda eden biri vardı suna idi galiba ismi oda sığır iliğindeki şuyu buyu kaynatıyosunuz diyordu.yazar nasıl yapıldığı kendiniz yapmaya calısın tabi becerebilirseniz.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #28 : 14 Ekim 2020, 13:34:45 »
Ben simdi Ankara Etlik civarında 4 eczane gezdim.Proscari 1 tanesinde buldum.O da sadece 1 adet.Ankara'da bulamayanlar icin alacaktım 3 4 tane.Malesef yokmuş.Ancak bulduğum eczanedeki adam bana bu üründen her geldiğinde bize 3 tane geliyor dedi.Ugrayacam yine yakın zamanda buldugum zaman 3 tane alcam.Ihtiyacı olan kişilerle tekrar irtibat kurarım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 14 Ekim 2020, 13:59:00 »
 bende bir sürü eczane gezdim halen 1 tane bulabildim bende alıcaktım bulamayanlar için dahada gezerim insallah buluruz.keldaşın halinden keldaş anlar.

Facebook Twitter Instagram