Gönderen Konu: Yoğun saç dökülmeniz ne zaman durdu  (Okunma sayısı 396 defa)

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yoğun saç dökülmeniz ne zaman durdu
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2023, 23:02:05 »
Agresif dokulmemi farketmem askere giderken kisa kestirince oldu.Daha sonra dikkat ettim ve ne varsa denemeye basladim.Sakaklardan acilma devam ediyor.Agresif dokulme devam ediyor.topikal fin xpecia ya ragmen gram azalma yok. Agresif dokulmeye ragmen kellik ayniysa saclariniz minyaturize oluyodur muhtemelen

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2023, 02:23:54 »
Agresif dokulmemi farketmem askere giderken kisa kestirince oldu.Daha sonra dikkat ettim ve ne varsa denemeye basladim.Sakaklardan acilma devam ediyor.Agresif dokulme devam ediyor.topikal fin xpecia ya ragmen gram azalma yok. Agresif dokulmeye ragmen kellik ayniysa saclariniz minyaturize oluyodur muhtemelen
Evet hocam saçlarda incelme var.
Artık minoxile başkayacağım bunun duracağı felan yok

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2023, 00:40:47 »
Dökülme patternine göre bu sorunun cevabı değişir ama rutin olarak 35 yaşından sonra dökülme hızı çoğu kişide minımum seviyeye düşüyor.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2024, 18:26:17 »
Son aylarda durma noktasına geldi eskiden iki gün sonra saçlar yağlanır dökülme başlardı yastıkta duşta hatta hiçbir şey yapmasam bile dökülen saç telleri gözüme kulak ardına düşerdi şimdi yok nazar değmesin egzama da su an yok umarım böyle devam eder diye düşünüyorum yaş 36 belki onun etkisi vardır
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram