Gönderen Konu: Serkan Aygın DHI 3600 Greft  (Okunma sayısı 7873 defa)

polatwinch

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın DHI 3600 Greft
« : 24 Ekim 2020, 20:27:38 »
Sizlerden gelen yönlendirme doğrultusunda bende saç ektirdim.

KaiserSS, alltheother, KaNeM, cartel21 ve freeyourmindtr'ye özellikle teşekkür ederim.

Operasyonda Cüneyt Bey, Hasan Bey, Zülal Hanım, Elif Hanım ve Kübra Hanım bulundu. Micro motor ile greft alımını Hasan Bey yaptı, Zülal Hanım greftleri aldı, diğer arkadaşlarda greftleri ayırdılar, ekimide yine bir tarafta Hasan Bey diğer tarafta ise Zülal Hanım ve Cüneyt bey dönüşümlü yaptı, gerçekten çok ilgiliydiler ve beni rahat ettirmek için elinden geleni yaptılar, operasyon 6 saat sürdü ama, tahminimce ben 4 saatinde filan uyumuşumdur, o yüzden zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.

Sonlara doğru uyandığımda Cüneyt Bey bilgi verdi, herşeyin yolunda olduğunu, 5'li greftlerimin çok olduğunu,bu sebeple çok iyi bir sonuç beklediğini ifade etti, sadece bir bölgede rebound olduğunu(saçlı alana girildiği zaman, ve sık ekilirse diğer saçların yerinde çıkması) fakat hallettiklerini ifade etti.

operasyon öncesinde rahatlatıcı hap, sonra sedasyon, donör bölgeye lokal anestezi, ekime başlamadan tekrar sedasyon, ve serum bağladılar, operasyon esnasında, gecesi veya sonrasında herhangi bir ağrı/sızı olmadı, operasyonun ertesi günü klinikte bandajı aldırdım, bugünde klinikte ilk yıkamımı yaptırdım.

Bunu bu kadar detay anlatmamdaki sebep ben kan verirken bile kötü oluyorum, o yüzden yatarak veriyorum, 1 sene önce otolog mikrogreft yaptırmıştım, ensemden 2 greft alındı, 3'üncüsünde az kalsın bayılıyordum, tansiyom düştü, şekerli su filan zar zor ayılttılar, yani, iğneden, kandan, ameliyattan korkan varsa sedasyonu mutlaka denesin büyük faydası oluyor.

Bir diğer konuda sırtüstü uyumak, ben ömrüm boyunca yan veya yüz üstü uyumuş biriyim, 5 gün nasıl bu şekilde uyurum diye bayağı tereddüdüm vardı, beddo boyun yastığı aldım, çok faydasını gördüm, standart seyahat yastıklarında farkı şişirme değil, dolgu malzeme, ve boyun kısımı çok geniş, dolayısıyla boynu tam olarak kavradığı için donör bölge yastığa değmeden uyuyabiliyorsunuz, zaten yastık kullanmadım

Son olarak verilen hizmet gerçekten mükemmeldi, soyunurken/giyinirken, iyi olduğumu ifade etmeme rağmen hep destek oldular, karnım acıktı ara verdik, lavaboya gittim başımda durdular, 20:30 oldu ameliyat bitti eve gideceğim, yemek yemeden bırakmadılar, yemekten sonra Cüneyt Bey tekrar baktı, ufak bir sızıntı vardı onu giderdi, Cüneyt bey ve ekibine göstermiş oldukları özveriden ötürü şükranlarımı sunarım.

Kafama takılan tek bir konu ön saç çizgisi, bu konu benim için çok önemliydi, ve aslında ön saç çizgisini operasyona başlamadan Serkan Hocanın çizmesini beklerdim ama tahmin ediyorum müsait değildi, o yüzden hiç daha önce rastlamadığım bir şekilde önce sadece donör kısmını tıraş ettiler bu şekilde operasyona girdim, greft alımı bitince Serkan hoca geldi kontrol etti, 3100 olarak yapılan planlamayı 3600 olarak revize etti, akabinde geri kalan saçlarım kesildi ve ekim yapıldı.

Serkan Hocayla ilgili burda olumsuz bir algı oluşmasını istemem çünkü Haziran ayındaki görüşmede, benimle oldukça ilgilenip 35 dakikasını ayırmıştı.

Bugün yıkama esnasındada farklı milletlerden bir sürü yabancı hasta gördüm ve hepsinin ön çizgisini inceledim, bu konuda belirleyici olanın donör olduğunun farkındayım ama resimlerdende gördüğünüz üzere donör zaten orman gibi, çok rahat 2 ekim daha kaldırır,  hal böyleyken kendime şunu soruyorum, ön saç çizgisi 6 mm daha aşağıda olsaydı(kaşlarımı yukarıya kaldırdığımda kırışıklığın bittiği yerin biraz üzerini hesapladım), alın genişliğide kabaca 150mm olarak alırsak  9 cm2'lik bir alan buda kabaca 400 greftle yapılırdı, yani 3600 yerine 4000 greft ekilmiş olurdu.

Asmed'den Koray Hoca 80cm2'ye 3200 greft planlamıştı, yani cm2'ye 40 greft

Serkan Hoca'da, Koray Hoca'da bu konunun ilmini yapmış, uluslararası camiada kabul görmüş iki kıymetli hocamız,
ve ikisinin arkadaş olduğunuda biliyorum, röportajlarındada gördüğüm üzere, bazı hastaların müdahele ettiğini ve sonucun istedikleri gibi olmadığını belirttikleri için, operasyon esnasında ön saç çizgiyi belirttim ama ısrar etmedim.

Ne dersiniz yanlışmı düşünüyorum, gözden kaçırdığım birşeymi var.

Operasyon öncesine ait 3 , ve ilk yıkama sonrası 3 resmi sizinle paylaşıyorum

polatwinch

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan Aygın DHI 3600 Greft
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2020, 20:29:13 »
en fazla 5 resim yüklendiği için, 6'ıncıyı ayrı gönderiyorum

utas43

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2020, 21:22:53 »
Saç ekimin hayırlı olsun güzel olmuş, dhi yöntemine ücret ne kadar ödediniz

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2020, 21:32:02 »
Fue 8000 Tl, DHİ 10000 Tl
ama bildiğim kadarıyla arttı veya artacak

Talha Gülbudak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2020, 22:16:09 »
Bende dün Serkan hocadan ekimi gercekleştirdim. İlk muayenede dusundugu cizgiyi cizdiginde biraz asagi indirebilir miyiz dedim. O zaman çok donör kullanırız tepen açılırda ektirmek istersen sorun yaşarsın dedi. Ben de işine çok karışmak istemedim ama biraz daha asağı inebilirdi diye düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2020, 22:46:35 »
Hayırlı olmasını dilerin planlamanız çok güzel temiz çalışılmış sonucun güzel olmasını dilerim
Global Moderator

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2020, 22:54:31 »
Hayırlı olmasını dilerin planlamanız çok güzel temiz çalışılmış sonucun güzel olmasını dilerim

Hintell sağol, yıllardır bu site için emek ve vakit harcıyorsun, kamuoyuna büyük faydan var, sağol varol,yazımın son 3-4 paragrafı ile ilgili ne düşünüyosun, yeterli donor olmasa zaten hiç sorgulamazdım ama fazlası var, çizginin öne gelseydi kötümü olurdu sence, senin yorumun/görüşün benim için çok önemli

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2020, 22:57:47 »
Bende dün Serkan hocadan ekimi gercekleştirdim. İlk muayenede dusundugu cizgiyi cizdiginde biraz asagi indirebilir miyiz dedim. O zaman çok donör kullanırız tepen açılırda ektirmek istersen sorun yaşarsın dedi. Ben de işine çok karışmak istemedim ama biraz daha asağı inebilirdi diye düşünüyorum.

Dostum senin ekiminde hayırlı olsun, resimlerini inceledim ama donör resmini göremedim, donörü zayf olanlar veya tepe açıklığı olanlar için Hocayla aynı fikirdeyim, fakat benim tepemde hiçbir açıklık yok, donörümde çok sağlam olduğu için aklıma takıldı

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2020, 23:52:23 »
Hayırlı olsun, inşallah sürecin sonunda çok mutlu olursun.
Bence saç çizgin çok güzel olmuş, şu an hala ödemin etkisi devam ediyor şu an baktığın saç çizgisi daha da aşağıya inecek o şişlik geçince kafada oturacak ve 1 sene sonra tam sonuç aldığında saç çıkışlarıyla daha da ufalacak.
Serkan Hocanın dediği şey çok doğru, ben şakakları hesaplamama göre 4 ya da 6 mm önde istedim diye direkt 400 greft ekledi. Senin isteğine göre bu nerden baksan en kötü 1000-1500 arası greft demek bence. Görüntü inanılmaz fark etmeyecekti emin olun, şu an sizi ödemler yanıltıyor. 10 gün sonra çok beğeneceksiniz çizgiyi.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2020, 00:13:36 »
Hayırlı olsun hocam inşallah güzel bir sonuç alırsınız kendime ektirmiş kadar sevindim beslenmeye dikkat ... 😉
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2020, 02:09:37 »
PEGO, sağol, senin ekiminide baştan sona okudum, takibe aldım, sonuç inşallah ikimiz içinde güzel olur

Cartel21, Haziran ayında ekim konusunda kararsızken, beni desteklemiştin, ekim konusunda beni yönlendirmiştin, iyikide öyle yapmışın, operasyon umduğumdan çok daha rahat geçti, şuan hiçbir sıkıntım yok, iyiki yaptırmışım, sağolasın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2020, 09:29:40 »
Hintell sağol, yıllardır bu site için emek ve vakit harcıyorsun, kamuoyuna büyük faydan var, sağol varol,yazımın son 3-4 paragrafı ile ilgili ne düşünüyosun, yeterli donor olmasa zaten hiç sorgulamazdım ama fazlası var, çizginin öne gelseydi kötümü olurdu sence, senin yorumun/görüşün benim için çok önemli

Saol dostum çizgin gayet iyi daha önde olması doğallığı bozardı yerinde ve güzel bence.
Böyle daha doğal ve sık olacak. Ki zaten yaşa gitmez
Global Moderator

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 26 Ekim 2020, 08:59:14 »
Hintell teşekkür ederim, senin yorumun benim için çok önemliydi

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2020, 15:54:15 »
Hocam super duper duruyor saçların. Evet saçlarının çok olması müthiş bir avantaj ve bence fazla bile ekilmiş ön tarafa bu da baya fırça gibi saçların olacak demek :-) hayırlı olsun.

Fiyat ne oldu sizin? Takviye ve ürün olarak ne kullanıyorsunuz?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 26 Ekim 2020, 22:32:16 »
Güzel görünüyor güncel resimlerini bekleriz kardeşim.

Facebook Twitter Instagram