Gönderen Konu: Ekim sonrası kafada tüylerin diken diken olma hissi  (Okunma sayısı 992 defa)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası kafada tüylerin diken diken olma hissi
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2020, 23:01:44 »
Çok enteresan bi hismiş:) hiç yaşamadım
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2020, 23:54:46 »
Merhaba,

Saç ekim işleminin ertesi günü kafamda tüylerin diken diken olma hissini yaşıyorum. Bu durum normal midir? Özellikle güzel bir müzik melodisi veya yemek kokusunu aldığımda bunu yaşıyorum.

Saç ekiminden hemen sonra, bütün vücut el ele verip hasarlı bölgeye yardım için koşarlar. Büyük bir tadilat ve inşaat başlar. Kanlanmanın, canlanmanın adeta zirvesini yaşatırlar, ekim bölgesine. İyice his kabiliyeti de üst düzeyde olur ekim bölgesinin. O yüzden olsa gerek ki en ufak etkiye tepki veriyordur.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2020, 00:05:53 »
Saç ekiminden hemen sonra, bütün vücut el ele verip hasarlı bölgeye yardım için koşarlar. Büyük bir tadilat ve inşaat başlar. Kanlanmanın, canlanmanın adeta zirvesini yaşatırlar, ekim bölgesine. İyice his kabiliyeti de üst düzeyde olur ekim bölgesinin. O yüzden olsa gerek ki en ufak etkiye tepki veriyordur.

Teşekkür ederim. Böyle en ufak bir heyecanlanma durumunda o tatlı his geliyor. İnsan ilk kez tecrübe edince de tedirgin oluyor. Bu durum ekime zarar vermez değil mi?

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2020, 00:06:33 »
Çok enteresan bi hismiş:) hiç yaşamadım

Biraz tuhaf gerçekten :). Ama içten içe de güzel hissettiriyor.

Facebook Twitter Instagram