Gönderen Konu: ASUMAN HAIR/ 07.11.2020/ Yaş 49/ 5000 Greft  (Okunma sayısı 23374 defa)

hasan erenköy

• Full Member
Ynt: ASUMAN HAIR/ 07.11.2020/ Yaş 49/ 5000 Greft
« Yanıtla #31 : 17 Kasım 2020, 18:18:25 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun, ekim alanı gayet sağlıklı ve başarılı Görünüyor, Forumda 40-50 yaş aralığındaki Abilerimizin ekimleri Çoğaldı, ve bu güzel bir şey bence, Hala umut var demektir.. ( Dünyayı Saç Ektirenler Yönetsin.. 😂) Pozitif yaklaşımınızdan dolayı Kutlarım, Kazasız belasız hayırlı Süreçler Dilerim, Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)

“To me, old age is always 15 years older than I am.” demiş bir abimiz. Yani kaç yaşında olursan ol, yaslanmaya daha 15 sene vardır kardesim ;)    Ben Avusturya vatandaşıyım, kafam da Avrupalı gibi çalışır. 75 öncesi her birey gençtir bence ve fiziki görüntüne sahip çıkmak, akil ve ruh sağlığını dengede tutmak kendimize olan birincil vazifemizdir. Yorum icin de tesekkurler, bekleyip göreceğiz cok da stres yapmadan. Sonucta bu görüntüm de begenildi 🙂🤟

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #32 : 17 Kasım 2020, 19:16:06 »
“To me, old age is always 15 years older than I am.” demiş bir abimiz. Yani kaç yaşında olursan ol, yaslanmaya daha 15 sene vardır kardesim ;)    Ben Avusturya vatandaşıyım, kafam da Avrupalı gibi çalışır. 75 öncesi her birey gençtir bence ve fiziki görüntüne sahip çıkmak, akil ve ruh sağlığını dengede tutmak kendimize olan birincil vazifemizdir. Yorum icin de tesekkurler, bekleyip göreceğiz cok da stres yapmadan. Sonucta bu görüntüm de begenildi 🙂🤟

"Kaç yaşında olursan ol, yaşlanmaya daha 15 sene vardır" Harika.. (^_^)

Abi İnşAllah, hayalini kurduğun gibi bir sonuç Almanı dilerim.. Bol Sabırlar.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #33 : 22 Kasım 2020, 19:24:00 »
Merhaba, bugün 16.gün. 5. ve 12. gün boyu süren baş ağrılarım ve uykusuzlugum geride kaldi. Donör bolgemdeki batmalar geçti. Sadece sol kulak üst caprazinda bir nokta var, sanırım igne yeri, dokununca gözumden yas geliyor fena sekilde. Dün banyoda 60 kadar saç teli saydım, kök yoktu hiç birinde. 5000 greft ekim yapilmasina ragmen vertex bölgesi iyi kapanmadı ve belli ki kapanmayacak da ama çok umursayacagimi da sanmiyorum. Ön tarafların yeterince dolu olmasi bana yetecektir diye dusunuyorum. Kendime ayni sıkıntıyı bir kere daha yasatamam muhtemelen. Bugunden fotolar ekliyorum. Sevgiler hepinize, süreçleriniz keyifli gecsin.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 22 Kasım 2020, 22:23:05 »
Abicim, güzel gözüküyor. İnşallah istediğin sonuca varacaksın. Takipteyim.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #35 : 22 Kasım 2020, 23:20:27 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun ve geçmiş olsun.
Ben hep kendime derdim stresten gitti saçlarım ah ahh diye ama sizi görünce şok geçirdim. Birkaç yılda Cüneyt Arkın saçlarınızdan eser kalmamış, üzüldüm.
Asuman hoca için de iyi doktor derler yanlış yerde yaptırmadınız bence operasyonu.
Süreciniz hızlı ilerleyecek gibi duruyor. Arka güzel gelişiyor. Tepe bölgesini şu an da dert etmeyin en zor orasıymış en yavaş orası gelişir.
Takviye almanızı öneririm ben de. Saç için özel vitaminler ve ya PRP uygulamaları gibi
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #36 : 23 Kasım 2020, 06:13:45 »
Abicim, güzel gözüküyor. İnşallah istediğin sonuca varacaksın. Takipteyim.

Tesekkurler kardesim. Hepimiz icin dilerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 23 Kasım 2020, 12:17:01 »
Ekiminiz bence çok güzel onu söyleyim
Şok dökülmeniz başlamış artık hayırlısı diyelim normal ve sağlıklı bir süreç
Global Moderator

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #38 : 23 Kasım 2020, 14:02:25 »
Ekiminiz bence çok güzel onu söyleyim
Şok dökülmeniz başlamış artık hayırlısı diyelim normal ve sağlıklı bir süreç

Tesekkürler Hintel, bunu duymak güzel. Yüzlerce sonuc inceledim buradan, acemi gözlerim hala iyi ve kötü ekimi anlayamiyor 🙂
Gözlemine ve tecrübene guveniyorum, bekleyelim bakalim 6 ay. Dedigim gibi, bir ekim daha yapmaya cesaret edemem. O sebeple ne çıkarsa bahtimiza artik 🙂

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #39 : 23 Kasım 2020, 14:10:29 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun ve geçmiş olsun.
Ben hep kendime derdim stresten gitti saçlarım ah ahh diye ama sizi görünce şok geçirdim. Birkaç yılda Cüneyt Arkın saçlarınızdan eser kalmamış, üzüldüm.
Asuman hoca için de iyi doktor derler yanlış yerde yaptırmadınız bence operasyonu.
Süreciniz hızlı ilerleyecek gibi duruyor. Arka güzel gelişiyor. Tepe bölgesini şu an da dert etmeyin en zor orasıymış en yavaş orası gelişir.
Takviye almanızı öneririm ben de. Saç için özel vitaminler ve ya PRP uygulamaları gibi

Saclar inanilmaz sekilde hızli döküldü evet, ama 45 yasinda dokulmeye basladigini düşününce, sayfadaki binlerce gencecik arkadasimdan sansliymısım yine de. Tepe bolge kapansa iyi olacakti evet, ama sanirim oldukca ciplak kalacak ekime ragmen. Dedigin gibi belki 6 aya hafif golgelenme olur. Bu arada takviye olarak günde 2 kez Xpecia kullaniyorum ve Sawpoo sampuan ile gunde bir yıkama yapiyorum  4 gun sonra gunde 2 kez Alopexyt sprey baslayacagim..

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #40 : 03 Aralık 2020, 18:15:52 »
Arkadaşlarim selam. 27.gün bugün, şok dökulme gayet saglam devam ediyor, pek ekilen saç kalmadı kafamda. Şu seviyede foto paylaşıp isgaliye yapmak istemiyorum dogrusu. Genel olarak şikayetim yok, agrı kalmadı, sadece ekim alaninda uyuşuk his ve hafif kizariklik mevcut. XPecia nin malum yan etkilerini oldukca belirgin sekilde yasiyorum, ama cok da sorun etmiyorum. Partnerim de bu konuda anlayışlı, sonucta gecici bir süreç. Gunde 2 Sawpoo ile saç yıkama ve sonrasi Elopexyt 4 er fıs devam.
BIR SORUM OLACAK lütfen. Spor 🙂
Gayet sağlam ve fit olan vucudum gevsemeye basliyor ve mecburen kilo da aliyorum. Asuman hoca spor konusunda acele edilmemesini belirtiyor ama bu konuda bir net arastirma bulamadim. Olay kafa derisini terletmemekse mümkun degil. Evde pilates-yoga yaparken de, bisiklete binerken de kafa terleyecek mecburen. Sizce HIIT tarzi yüksek tempo kardiyo egzersizlere, evde hafif agirlik kaldirmaya ne zaman baslayabilirim. Tecrubesi olan ve bilgili arkadaslar cevaplarsa cok mutlu olacagim. Hepinize keyifli surecler, saglikli günler dilerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 04 Aralık 2020, 03:57:22 »
Arkadaşlarim selam. 27.gün bugün, şok dökulme gayet saglam devam ediyor, pek ekilen saç kalmadı kafamda. Şu seviyede foto paylaşıp isgaliye yapmak istemiyorum dogrusu. Genel olarak şikayetim yok, agrı kalmadı, sadece ekim alaninda uyuşuk his ve hafif kizariklik mevcut. XPecia nin malum yan etkilerini oldukca belirgin sekilde yasiyorum, ama cok da sorun etmiyorum. Partnerim de bu konuda anlayışlı, sonucta gecici bir süreç. Gunde 2 Sawpoo ile saç yıkama ve sonrasi Elopexyt 4 er fıs devam.
Gayet sağlam ve fit olan vucudum gevsemeye basliyor ve mecburen kilo da aliyorum. Asuman hoca spor konusunda acele edilmemesini belirtiyor ama bu konuda bir net arastirma bulamadim. Olay kafa derisini terletmemekse mümkun degil. Evde pilates-yoga yaparken de, bisiklete binerken de kafa terleyecek mecburen. Sizce HIIT tarzi yüksek tempo kardiyo egzersizlere, evde hafif agirlik kaldirmaya ne zaman baslayabilirim. Tecrubesi olan ve bilgili arkadaslar cevaplarsa cok mutlu olacagim. Hepinize keyifli surecler, saglikli günler dilerim.

selamlar kafanızı artık sert yıkayın bıraz

spora gelınce 1.5 ayı tamamlayın en azından kilo sorunu olur dıyorsanızda yürüyüş yapın bıraz bence..

xpeacia bazen yan etki yapıyor işin enteresan tarafı xpecia dan yan etki gören finasterid den görmüyor bazen
bence madem hafif etkıledı sizi finastesterid deneyın :) b12 vd3 alırsanız sorunlar bıraz ortadan kalkar
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 04 Aralık 2020, 04:44:51 »
Hocam Asuman hanim abartiyor spor konusunu. Bir aydan sonra istedigin sporu yapabilirsin kendim iki ekim yaptirdim iki ekimden de iki hafta sonra spora basladim hicbirsey olmadi. Gonul rahatligi ile bir aydan sonra spor cok rahat yapabilirsin.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #43 : 04 Aralık 2020, 19:46:14 »
Hocam Asuman hanim abartiyor spor konusunu. Bir aydan sonra istedigin sporu yapabilirsin kendim iki ekim yaptirdim iki ekimden de iki hafta sonra spora basladim hicbirsey olmadi. Gonul rahatligi ile bir aydan sonra spor cok rahat yapabilirsin.

Sanırım senin yolundan gidecegim Siddharta. 2 gun sonra 30.gun doluyor, önce uzun tempolu yürüyüşler ve evde yer hareketleriyle baslayip 2. ay itibarıyla ağırlık ve Hiit calismaya devam edecegim sanirim. Tesekkurlerimle.

hasan erenköy

• Full Member
« Yanıtla #44 : 05 Aralık 2020, 17:09:20 »
selamlar kafanızı artık sert yıkayın bıraz

spora gelınce 1.5 ayı tamamlayın en azından kilo sorunu olur dıyorsanızda yürüyüş yapın bıraz bence..

xpeacia bazen yan etki yapıyor işin enteresan tarafı xpecia dan yan etki gören finasterid den görmüyor bazen
bence madem hafif etkıledı sizi finastesterid deneyın :) b12 vd3 alırsanız sorunlar bıraz ortadan kalkar

Yürüyüş ile baslamak akıllıca olacak galiba, haklısın Hintell.
Valla xpecia gayet etkiledi,  bu durum yaş itibarıyla da olabilir tabi, forumda pek yaşıtım xpecia kullanıcısı yok sanırsam karşılaştırma yapabilecegim. 🙂
Belki de finasteridi biraz daha arastirmam gerek. Tesekkurlerimle Hintell.

Facebook Twitter Instagram