Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant.Asuman saç ekim klinigi  (Okunma sayısı 18920 defa)

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
Asuman Hair Transplant.Asuman saç ekim klinigi
« : 09 Aralık 2019, 15:22:57 »
Merhabalar. Öncelikle bu sayfanın yöneticisi hintell beye çok  teşekkür ediyorum. Dünyada belkide benden daha titiz kimse yoktur diye düşünüyorum. Yaklaşık 5 yıldır saç ekmeyi düşünüyorum. Son bir yıldır da bu sayfayı takip ediyorum. Istanbulda yaşıyorum ve 38 yaşındayım. Kendim kuaförüm.
Uzun arayışlar ve uzun takipler sonucu Asuman hair transplantta karar kıldım. Nedenine gelince,istanbulda çoğu saç ekim firması sonuç takipleri çok da iyi olmadığını gördüm .Endişem arttı ve tek tek tabiri yerindeyse her firmayla iletişime geçtim.
Asuman hanımı ziyaret etmeden önce bu sayfa sayesinde sitesine ulaştım. Instegram sayfasından takip etmeye başladım. Hayatımda bu kadar doğal ve güzel sonuçlar görmedim. Ardından kedisiyle iletişime geçtim .Firmalara o kadar güvenim azalmıştı ki her firmaya görüşmeye gittiğim gibi buaraya da ön yargılarla gittim. Ama kafamdaki  tüm sorulara tek tek  cavap verdiler. Çok ilgilendiler.
Ardından karar verdim ve güven içinde saçımı asuman hanıma ektirdim. Kafamda en çok şu soru vardı.
Diğer firmalar heryerde reklam yayınlarken Asuman hanım hiç reklam vermeyi tercih etmiyordu. Açıkçası bende bunu ifade ettim hicbir yerde reklamınızı göremiyoruz dedim. Asuman hanım ise şunu ifade etti,Tamer bey biz referanslarımızla güven veren bir firmayiz. Açıkçası çok doğru bir tercih.Ben hiç bir zaman reklamlara aldanmadım taki gerçek sonucları görüp iletişime geçene kadar.Gun gün foto paylaşımı yapacağım. Güvenle saçınızı ektireceginiz bir firma, dediğim gibi benim gibi pimpirikli bir insan kolay kolay hiç-bir saç ekim merkezini beğenmezken asuman hanımı tercih ettim.ve inanılmaz güzel bir saç ekimi gerçekleştirdiler. Teşekkürlerimi sunuyorum. Operasyondan korkan biri olarak, operasyonda resmen uyudum. O derece elleri hafif ve hiç ağrı sızı hissetmedim. Igneden müthiş korkuyorum. Horul horul uyudum.  ;D Yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair Transplant.Asuman saç ekim klinigi
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2019, 16:35:46 »
Hayırlı olmasını dilerim ön cizginiz ve saç ekiminiz güzel duruyor umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2019, 17:04:13 »
Asuman hanimin yeni ekimleri gelmeye basladi.Hayirli olsun hocam....

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2019, 17:06:01 »
Teşekkür ederim

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2019, 22:40:25 »
bu ekim merkezinin ekimleri çok sık oluyor özellikle bu yüzden takip etmeye başladım umarım düzenli paylaşım yaparsınız .
ekimin hayırlı olsun kardeşim.

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2019, 00:49:00 »
Kerim teşekkür ederim bende çok araştırmıştım bu kadar çok ekim yapmasının sebebi bence işinde çok profosyonel olması ki zaten dalında ödül almış bir isim her anını paylaşıcam takipte kal kerim ama ben çok iyi sonuç alacağımdan eminim çünkü birebir ilgilenip çok itinalı bir çalışma oldu tekrardan asuman hanıma çok teşekkür ederim

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2019, 17:52:26 »
Yıkadıktan sonraki hali foto paylaşıyorum bence süper ilerliyor sizce yorumlarınızı bekliyorum

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2019, 00:41:52 »
olumlu düşünce tarzın şahsen hoşuma gitti  :) ekim iyi görünüyor fakat göz altların çok şişmiş sanırım ekim sonrası sana söylenenleri yapmadın.en az iki gün istirahat etmeliydin dostum.

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2019, 13:25:34 »
Aynen çalısmak zorunda kaldım ve sonuç olarak elim yüzüm şişti

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2019, 14:31:07 »
Bugun beşinci gün yorumlarınızı bekliyorum.

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2019, 14:32:14 »
?

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2019, 14:52:59 »
Sirt ustu yatmadigin surece odem surata iniyor.Cok sorun degil bi kac gune gececektir.Evde olmama ragmen ben bile sirt ustu yatamiyorum :)

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Aralık 2019, 15:03:36 »
Aynen meksi yatmam lazımdı ben üstüne birde çalıştım:))

Tamer özgan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 15 Aralık 2019, 19:17:12 »
10.gün kabuk dökülmesi bitti sayılır.

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Aralık 2019, 19:40:56 »
En zor surece geldiniz hocam.Artik bundan sonra cikislari bekleyeceksiniz.Allah sabir versin :)

Facebook Twitter Instagram