Gönderen Konu: ASUMAN HAİR TRANSPLANT  (Okunma sayısı 1222 defa)

mehmet95

• Full Member
ASUMAN HAİR TRANSPLANT
« : 14 Ağustos 2020, 20:06:04 »
arkadaşlar asuman saç ekim merkezinin ekimleri bu ara cok popüler ve sitede basarısız bir ekimini bulamadım. Sitedeki ekimleri genelde dusuk alana yuksek greft seklinde belki ondan bu kadar basarılı geldiler bana ama ektikleri genelde cıkıyor. Maliyetleri cok ucuz.. Köklü ekim merkezlerine o kadar para veriyoruz insan sormadan edemiyor bu adamlar mesela mikromotor kullanıyor biz sadece manuel kullansınlar diye bir ton para veriyoruz ama sonuclar aynı oluyor? sizce bu ekim merkezinin başarısının sırrı nedir? Anladıgım kadarıyla kullandıkları teknkleri türkiyedeki ekim merkezlerinin yuzde 90ı ile aynı ekstra bir teknikleri yok peki neden bu kadar basarılılar? Sizce ASMED'i fiyat performans acısından gectiler mi?

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: ASUMAN HAİR TRANSPLANT
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2020, 20:15:58 »
Önce doğru planlama, sonra kullanılan takviyeler. Benim düşüncem bu.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2020, 20:53:05 »
Başarılı bir ekim merkezi, temiz ve titiz. Minox tavsiye ediyorlar sanırım, faydası oluyordur. Hayır asmede yaklaştığını bile sanmıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2020, 21:20:37 »
Gereksiz bir konu her ekimci kendi ekimleri ve kalitesi ile sorgulanır forumda.

Asuman hanım başarılı gidiyor fiyat performans olarak ama bu tarz konular doğru değil.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2020, 22:00:14 »
  İşini  doğru düzgün  yaparsan     hergün  kendini  geliştirme  çabası  içinde  olursan   müşteri  Memnuniyeti  düşünerek  iş yaparsan    o yapılan  işin  başarısız  olmasi mümkün  değildir  Asuman  hanim     anlatmaya  gerek  yok   görüyorsunuz   

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2020, 01:44:02 »
bence kazağını parayı hakkıyla hak eden biri, çünkü amaçı o baştan salma Ekim yapıp binlerce kişiyi mutsuz edip kesesini doldurabilirdi, ama o ne yapıyor işinin arkasında dikkatli özenli bir şekilde çalışıyor emeğinin karşılığını fazlasıyla hak etmek istiyor, herşeyin para olmadığını insanları bu zorlu koşullarda nasıl mutlu edebilirim diye elinden geleni yapan bir ustad.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2020, 18:08:17 »
donerden greft alımı yaparken zarar vermeyip sağam çıkarıyorlardır ,greftleri ekim aşamasına kadar fazla bekletmeyip doğru bir şekilde muhafaza ediyorlardı,ekim aşamasında kanalları doğru açıyordur vs daha bir sürü faktör var yani sonuçta her ekim merkezi bu aşamaları doğru yapmıyor bence.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2020, 19:17:46 »
Bütün Ekim Merkezlerinin Ekim İşlemlerini Yaparken, Doğru Plânlama, Anestezi Oranı, Greft Alımı, Greftleri Muhafaza Etme, Yön Olarak Farklı Kanal Açımı, Açılan Kanallara Greftlere Zarar Vermeden Yerleştirme Kısmı, İlk Zamanlarda Ve Sürecin Devamında Kullanılması Önerilen İlaçlar, Vitamin, Takviye Şampuan Vb.. Birbirini Tamamlayan Yetenekli Ellere Sahip Bir Ekip Falan, Bilmiyorum, Bir Sürü Etken Var.. ??? Hepside Çok Önemli.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram