Gönderen Konu: Serkan aygın saç ekimi  (Okunma sayısı 1287 defa)

halil373

• Yeni üye
  • *
Serkan aygın saç ekimi
« : 20 Kasım 2020, 14:46:05 »
Whatsapp tan serkan aygın clinic e resimleri gönderdim ve bana 2200 greft gerektiğini fiyatın 10 bin tl olduğu söylendi.Traşlı mı traşsız mı diye sorduğumda traşsız 12 bin tl olduğu söylendi.Dhi tekniği ile yaptırmayı düşünyorum.Serkan aygın çok övülüyor ama dhi tekniğinde nasıldır.Bir çok klinik ile görüştüm ama hepsi dhi ile yapmasına rağmen bana direk fue yi tavsiye ediyorlar.Yaşım 26.

halil373

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2020, 14:55:25 »
Whatsapp tan serkan aygın clinic e resimleri gönderdim ve bana 2200 greft gerektiğini fiyatın 10 bin tl olduğu söylendi.Traşlı mı traşsız mı diye sorduğumda traşsız 12 bin tl olduğu söylendi.Dhi tekniği ile yaptırmayı düşünyorum.Serkan aygın çok övülüyor ama dhi tekniğinde nasıldır.Bir çok klinik ile görüştüm ama hepsi dhi ile yapmasına rağmen bana direk fue yi tavsiye ediyorlar.Yaşım 26.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2020, 16:59:53 »
Senin ekimden önce saçlarını güçlendirmen sonra ekime karar vermen lazım yoksa puffff
Global Moderator

halil373

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2020, 19:15:14 »
Senin ekimden önce saçlarını güçlendirmen sonra ekime karar vermen lazım yoksa puffff
hocam cevap verdiğiniz için teşekkürler.peki serkan aygın böyle bir uygulamaya gider mi?whatsapp tan eda hanımla görüştüğümde böyle bişey demedi.belki tuhaf gelicek ama sadece clinicexpert güçlendirmemiz lazım dedi.ya da öncelikle nasıl bi tedavi uygulamam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2020, 19:16:35 »
Daha once ekim yaptirdin mi? Yoksa eger bu saclarin cogunu kaybedersin ekim yaparsan cok dikkatli dogru planlama yapman gerekir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

halil373

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2020, 19:22:06 »
Daha once ekim yaptirdin mi? Yoksa eger bu saclarin cogunu kaybedersin ekim yaparsan cok dikkatli dogru planlama yapman gerekir
yok hocam ektirmedim.nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2020, 19:27:25 »
Finasteride bir arastir derim takviye olarak.
Kullanmak istersen en az 10 ay bir yil kullanip iyi bir ekim merkezinde aralara ekim yapabilecek tecrubeli bir yerde ekim yaptirman gerekiyor ki olan saclarini kaybetme.
Gordugum kadariyla butun tepen ilerleyen zamanda acilacak ona gore guzel planlama yapman lazim

halil373

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2020, 19:32:41 »
Finasteride bir arastir derim takviye olarak.
Kullanmak istersen en az 10 ay bir yil kullanip iyi bir ekim merkezinde aralara ekim yapabilecek tecrubeli bir yerde ekim yaptirman gerekiyor ki olan saclarini kaybetme.
Gordugum kadariyla butun tepen ilerleyen zamanda acilacak ona gore guzel planlama yapman lazim
hocam daha önce xpecia tablet kullandım 2 ay civarı ama bir doktor yakınıma sorduğumda o ilaçların kısırlığa yol açtığını bırakmamın daha doğru olacağını söyledi.Benim bildiğim finasteride daha sıkıntı xpecia dan.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2020, 00:48:25 »
hocam daha önce xpecia tablet kullandım 2 ay civarı ama bir doktor yakınıma sorduğumda o ilaçların kısırlığa yol açtığını bırakmamın daha doğru olacağını söyledi.Benim bildiğim finasteride daha sıkıntı xpecia dan.
Merak ettim kimmis o doktor xpecia kisirlik yapiyor diyen:)

Facebook Twitter Instagram