Gönderen Konu: Yaş 24 Ekime Uygun mu ? görüşlerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 1893 defa)

Sckn96

• Yeni üye
  • *
Yaşım 24 , babam kel , Saç dökülmem 3 4 senedir var.  İlk zamanlar Minoxil kullandım saçlarımda çıkış oldu baya bi ama yan etkilerini öğrenince bıraktım. Herhangi bir ilaç vs. kullanmadım hiç sadece  saw shampoo şampuan kullanıyorum.

Emphair ve serkan aygın için bir randevu aldım. Emphair Ön tarafa ekim önerdi ve mevcut saçlar için prp önerdi. Serkan Aygın 2 seçenek sundu.( İlaç kullanacaksam ön tarafa ekim mevcut saçları koruyacaksın yada ön tarafı yok sayıp 4000 greft ekebiliriz ilaç kullanmana gerek yok bitek arkayı korumaya çalışırsın bundan sonra dedi.)
İlaç kullanma taraftarı değilim yan etkileri için 2. seçenek daha mantıklı gibi geldi o yüzden.

Bu forumu yeni keşfettim ve çok beğendim fikir paylaşımları açısından o yüzden buraya yazmak istedim. Çok kararsızım. Nasıl bir yol izlemeliyim sizce?  Yaşım genç olduğu için beklemeli miyim? ektirirsem iyi sonuç alır mıyım?  bilgili forum üyelerinden yorum bekliyorum  Resimleri koydum uzun ve 3 numara hallerini.

grimmjow54

• Sr. Member
Ynt: Yaş 24 Ekime Uygun mu ? görüşlerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2020, 13:38:02 »
Bence ön bölgenin yok sayılıp 4000 greft ektirmek mantıklı. Ön bölgede kalan o saçlar gidici belli. Arka tarafı da medikal takviye vs ile koruyacaksın. Ama ekim için donör güzel açıklık güzel yaş erken ama açıklığın netleşmiş bu açıdan güzel.

Ben olsam ekerdim. Forumda ekimleri incele. En çok sana uyan f/p olarak sana uygun yerde ektir. Ama forumda kesinlikle her ekimi incele yorumlara bak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2020, 13:45:39 »
Uygunsun ama tepeye ektirme sadece ön çizgi ve şakak çigini de sakın öne aldırma
Global Moderator

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2020, 14:22:56 »
İlaç kullanmayıp arkayı korumaya çalışırsın ne demek ya? Dua ederek mi koruyacakmissin arkaları ilaç vs kullanmadan?

Mrl Ertkn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2020, 14:31:55 »
Dhi Ekimle gayet doğal ve sağlıklı bir görüntü alır. Donör bölge rezervi kuvvetli iyi sonuç verir. Saç ekiminden sonra da vitamin ve saç tedavisi kullanımı Ekim dışındaki saçlarınızın da kuvvetlenmesini sağlar

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2020, 16:52:23 »
Bence ön bölgenin yok sayılıp 4000 greft ektirmek mantıklı. Ön bölgede kalan o saçlar gidici belli. Arka tarafı da medikal takviye vs ile koruyacaksın. Ama ekim için donör güzel açıklık güzel yaş erken ama açıklığın netleşmiş bu açıdan güzel.

Ben olsam ekerdim. Forumda ekimleri incele. En çok sana uyan f/p olarak sana uygun yerde ektir. Ama forumda kesinlikle her ekimi incele yorumlara bak.
Yorumun için teşekkürler. bende senin gibi düşünüyorum. 4000 greft çok sık bir görüntü olur mu ön taraf için bazı ekimlerde aralarında boşluklar oluyor tam sık olmuyordu.  Forumu inceliyorum Serkan Aygın iyi gibi geldi kötü yorumları yok senin önerebileceğin yer var mı ekim için?

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2020, 17:04:13 »
Uygunsun ama tepeye ektirme sadece ön çizgi ve şakak çigini de sakın öne aldırma
yorumun için teşekkürler. Arkaya ekim yaptırmayacağım dediğin gibi. Ön çizgim çok az gerilemiş eskiye göre şuan mevcut ön çizgimden  içeri doğru oval bir şekil olucak eski fotoğraflarımıda göstericem çizilirken. Bide 4000 greft ön tarafımda çok sık bir ekim olur mu sence ?  Donör alanım iyimi 2. ekimi ileride arka için dökülürse yeterlimidir?   

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2020, 17:05:46 »
İlaç kullanmayıp arkayı korumaya çalışırsın ne demek ya? Dua ederek mi koruyacakmissin arkaları ilaç vs kullanmadan?
Minoxil finasterid gibi ilaçları kullanmayacağım yan etkilerinden dolayı. Doğal ilaçlar vitaminlerle şampuan desteği vs. ile korumaya çalışacağım.

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2020, 17:08:41 »
Dhi Ekimle gayet doğal ve sağlıklı bir görüntü alır. Donör bölge rezervi kuvvetli iyi sonuç verir. Saç ekiminden sonra da vitamin ve saç tedavisi kullanımı Ekim dışındaki saçlarınızın da kuvvetlenmesini sağlar
  Yorumunuz için teşekkürler.  Ekim sonrası dediğiniz gibi saç için vitamin , şampuanları kullanacağım ekstra prp düşünüyorum belli aralıklarla yaptırmayı.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2020, 17:23:23 »
Biotin ve proscar  kullan

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2020, 17:39:29 »
Minoxil finasterid gibi ilaçları kullanmayacağım yan etkilerinden dolayı. Doğal ilaçlar vitaminlerle şampuan desteği vs. ile korumaya çalışacağım.
Sampuanla falan sac korunmaz. Hic ekim yaptirma bekle o zaman dokuleb dokulsun kalanlar ile yaparsin bir planlama. Cunku o tepedeki saclarinin hepsi gidecek
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2020, 20:12:21 »
Sampuanla falan sac korunmaz. Hic ekim yaptirma bekle o zaman dokuleb dokulsun kalanlar ile yaparsin bir planlama. Cunku o tepedeki saclarinin hepsi gidecek
yorumun icin teşekkürler. Donör alandan nekadar greft cikiyor bilmiyorum. 4000 greft ön ekim yapilinca , ileriki yillar tepe acilinca orayada donör ekim yaptirmaya yeterse 2. Ekimi düsünuyorum.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2020, 20:44:35 »
3500-4000 greft ile harika olur saçların donör gayet iyi
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Kasım 2020, 21:00:20 »
 ilaç tutar o tepeyi.ondede dokulme hızını azaltır.bence yok saymak doğru değil.genede bayağı gidici saçının olduğunu hesaplarlar orası ayrı.tepenin arkası falanda var ilaç kullanman gerekiyor.çne 4 bin çok geldi bana .genetik dokulmenin bir ömür devam edeceğini donorunde kısıtlı olduğunu dusunmek gerek.arastır.çok onemse bu işi oyle arastır.saçına benzeyen saçta sonuc alanlarla konus.konuları arastır tek tek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2020, 21:13:39 »
ilaç tutar o tepeyi.ondede dokulme hızını azaltır.bence yok saymak doğru değil.genede bayağı gidici saçının olduğunu hesaplarlar orası ayrı.tepenin arkası falanda var ilaç kullanman gerekiyor.çne 4 bin çok geldi bana .genetik dokulmenin bir ömür devam edeceğini donorunde kısıtlı olduğunu dusunmek gerek.arastır.çok onemse bu işi oyle arastır.saçına benzeyen saçta sonuc alanlarla konus.konuları arastır tek tek
yorum için teşekkürler.  Önleri yok sayarsak 4bin greft dedi serkan aygin. Yasimdan dolayi minoxil finasterid ilaclarini kullanmak istemiyorum ama dogal  ilaclar  ve prp ile olabildigince korumayi hedefliyorum.  Arastirmalara devam ediyorum sağolasin.öne 4bin greft sac ekildi diyelim ilerde tepeyi  koruyamassam acilirsa  ekime nekadar greft gereklidir ve donör nekadar kullanilabilir ?

Facebook Twitter Instagram