Gönderen Konu: 2021 yazında ekim yapacağım saçlarımı güçlendirmek için neler yapmalıyım?  (Okunma sayısı 1060 defa)

osmandemir

• Yeni üye
  • *
Merhabalar öncelikle yaşım 23. Yaklaşık 17 yaşımdan beri saç dökülme problemim var ve ön çizgim gerilemeye şakaklarım iyi açılmaya ve saçlarım güçsüzleşmeye başladı. Güçsüzleşmeyi hem dökülen saçlarımın inceliğinden hem de dökülen bölgedeki saçların renginin matlaşmasından anlayabiliyorum. Saç ekim konularını uzun süredir takip ediyorum yavaş yavaş fikirlerim oluşmaya başladı. Yaklaşık 8-10 ay sonraya saç ekimi düşünüyorum ve bu süreye kadar saçlarımı güçlendirmek istiyorum bunun için neler kullanmalıyım neler yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar öncelikle yaşım 23. Yaklaşık 17 yaşımdan beri saç dökülme problemim var ve ön çizgim gerilemeye şakaklarım iyi açılmaya ve saçlarım güçsüzleşmeye başladı. Güçsüzleşmeyi hem dökülen saçlarımın inceliğinden hem de dökülen bölgedeki saçların renginin matlaşmasından anlayabiliyorum. Saç ekim konularını uzun süredir takip ediyorum yavaş yavaş fikirlerim oluşmaya başladı. Yaklaşık 8-10 ay sonraya saç ekimi düşünüyorum ve bu süreye kadar saçlarımı güçlendirmek istiyorum bunun için neler kullanmalıyım neler yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler

Hoş geldin
Geçmiş olsun bitanem
Bende 17 yaşında çektiğin derdi çekmeye başladım
Derdim yaşındasın.

Sana şimdilik bir şey önermeyeceğim,  lakin saçlarının son durumunu merak ettim

Daha vaktin çok var ve sana müjde vereyim:
Doğru sitedesin
Bütün sorularına cevap bulacaksın zamanla
Kendin siteyi incele

Hayırlı akşamlar

osmandemir

• Yeni üye
  • *
Son durum bu
320 mg Saw Palmetto
214 mg Isırgan Ekstratı
15 mg çinko
1000 mg Kabak Çekirdeği Yağı
1000 mg Çörek Otu yağı

Hwoarang7

• Hero Member
Kardeşim saçların kurtarılabilir çizgin bozulmuş ama on bölgende çok sayıda minyatürize ölmüş saç var ve henüz yok olmamışlar finasterid ve minoxidil on bölgeye ve 3 günde bir konazol şampuan kullan 1 yıl sonra çok fark edeceğini düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
 dermoller uygula.ilaçlar genelde tepede etkilidir bir ömür kullanımı sarttır bırakınca etkisi gider.one ilaç kullansan sansın yaver giderse kaparsın ama minoxidili bir ömür sürmen gerek sorun önde önler dhtye dayanıksız minoxidile rağmen bir süre sonra saç çıkışı yakalasanda dokulebilir.finasteridle dokulmeni azaltıp bri ekim olabilirsin.tabi genelde kullanıcılar finasteridi yan etki gordum deyip bırakıyor bizde.yabancılarda bu durum yok deniliyor.bizmi abartıyoruz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

osmandemir

• Yeni üye
  • *
Kardeşim saçların kurtarılabilir çizgin bozulmuş ama on bölgende çok sayıda minyatürize ölmüş saç var ve henüz yok olmamışlar finasterid ve minoxidil on bölgeye ve 3 günde bir konazol şampuan kullan 1 yıl sonra çok fark edeceğini düşünüyorum.
İlaçları yan etkisinden korktuğumdan kullanmak istemiyorum açıkçası
320 mg Saw Palmetto
214 mg Isırgan Ekstratı
15 mg çinko
1000 mg Çörek Otu yağı

osmandemir

• Yeni üye
  • *
dermoller uygula.ilaçlar genelde tepede etkilidir bir ömür kullanımı sarttır bırakınca etkisi gider.one ilaç kullansan sansın yaver giderse kaparsın ama minoxidili bir ömür sürmen gerek sorun önde önler dhtye dayanıksız minoxidile rağmen bir süre sonra saç çıkışı yakalasanda dokulebilir.finasteridle dokulmeni azaltıp bri ekim olabilirsin.tabi genelde kullanıcılar finasteridi yan etki gordum deyip bırakıyor bizde.yabancılarda bu durum yok deniliyor.bizmi abartıyoruz.
Hem yan etkisinden hemde sürekli kullanmam gerektiğinden başlamak istemedim
320 mg Saw Palmetto
214 mg Isırgan Ekstratı
15 mg çinko
1000 mg Çörek Otu yağı

emekli kel

• Hero Member
 al bir dermoller saçına onu uygula bari ekime kadar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

osmandemir

• Yeni üye
  • *
al bir dermoller saçına onu uygula bari ekime kadar.
Dermaroller denedim bir faydasını göremedim. En etkili bende prp olmuştu tekrar yaptırmaya başlayacağım büyük ihtimalle
320 mg Saw Palmetto
214 mg Isırgan Ekstratı
15 mg çinko
1000 mg Çörek Otu yağı

emekli kel

• Hero Member
 prp ilerideki yas grubuna daha etkili.kanı alıp gencleştirip içine vitamin şu bu katıp geri veriyorlar.vitamin falan eksik olmasn sende.neyden fayda gorduysen ordan yuru dokulmeni kontrol altına al şakaklara küçük bir ekim gir.dermoller gene ara ara kullan.faydada etmese hiç yoktan iyidir.

osmandemir

• Yeni üye
  • *
prp ilerideki yas grubuna daha etkili.kanı alıp gencleştirip içine vitamin şu bu katıp geri veriyorlar.vitamin falan eksik olmasn sende.neyden fayda gorduysen ordan yuru dokulmeni kontrol altına al şakaklara küçük bir ekim gir.dermoller gene ara ara kullan.faydada etmese hiç yoktan iyidir.
Teşekkürler dediğiniz gibi belki faydası oluyordu hiç yoktan iyidir
320 mg Saw Palmetto
214 mg Isırgan Ekstratı
15 mg çinko
1000 mg Çörek Otu yağı

KaiserSS

• Hero Member
Ekimlik bir durum yok gibi, olsada erken, genetik vs bir dolu konu var, foruma bakıp yorumları irdele derim
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram