Gönderen Konu: 19 yaşındaki arkadaşlar için alttaki konu sahibide benim  (Okunma sayısı 580 defa)

Bumba36

• Jr. Member
  • **
Evet arkadaşlar herkese merhabalar . Ben tükendim artık yapacak bir şey yok bir dene boyunca yapılmadık tedavi sürülmedik ilaç gidilmedik doktor kalmadı bem üniveriste 2. Sınıf öğrencisiyim bu arada yaptığım her şey boşa gitti bende saldım artık benden örnek alınız yaptığım onca masrafta boşa bilin istedim .....

O kadar tedavınin sonucları alttadır gg.

https://hizliresim.com/FUTh12

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 19 yaşındaki arkadaşlar için alttaki konu sahibide benim
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2020, 21:54:22 »
 olay şu drlar zaten genelde işe yaramayan dandik losyonları oneriyorlar.kişide sağdan soldan duyduğu ufak tefek faydası olan şeyleri deniyor haliyle sonuc alamıyor.onlerdede dht ile mucadele zor onler dhtye dayanıksız.urun denenirken daha sağlam olanları denenmeli.en bastada ilacın işe yaramadığı o pis agresif dokulme var.bir bloker losyon dermoller ve minoxidil 3 ünü deneyebilirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2020, 21:55:38 »
Tedavi önerin

ENO7

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2020, 22:17:13 »
tedavisi  etkisini göstermesi 6 ve 1 seneyi bulur   saç masajı yap  ve kullandığın sapuanlari bırakıp sabun kullanman  arap sabunuda olabilir sigara içiyorsan birakman  ve xpecia ilacı kullanman kesin bir tedavi yöntemi degildir

Bumba36

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2020, 22:21:08 »
Neler neler yapıldı reis

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2020, 00:55:21 »
tedavisi  etkisini göstermesi 6 ve 1 seneyi bulur   saç masajı yap  ve kullandığın sapuanlari bırakıp sabun kullanman  arap sabunuda olabilir sigara içiyorsan birakman  ve xpecia ilacı kullanman kesin bir tedavi yöntemi degildir
Dhtsini ciddi bir şekilde baskılamadığı takdirde kelleşmeye devam eder bunlar faso fiso.
19 aydır fin kullanıyorum ve ön bölgem açılmaya devam ediyor kür zaten yok var olanlarda yavaşlatmak için
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2020, 01:31:39 Gönderen: My Precious »

Facebook Twitter Instagram