Gönderen Konu: Avodart sık sık idrara çıkma  (Okunma sayısı 777 defa)

Laurenred

• Yeni üye
  • *
Avodart sık sık idrara çıkma
« : 28 Kasım 2020, 03:13:29 »
Arkadaşlar avodart kullanıp sık sık idrara çıkan arkadaşlar var mı ben yaklaşık 5,5 ay kullandım idrar çıkışı o kadar fazlalaştı ki ilacı bıraktım gerçekten bunlar sıkıntılı ilaçlar fazla da zorlamamak lazım onu anladım

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Ynt: Avodart sık sık idrara çıkma
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2020, 03:59:41 »
Arkadaşlar avodart kullanıp sık sık idrara çıkan arkadaşlar var mı ben yaklaşık 5,5 ay kullandım idrar çıkışı o kadar fazlalaştı ki ilacı bıraktım gerçekten bunlar sıkıntılı ilaçlar fazla da zorlamamak lazım onu anladım

Valla hocam ben Finas alıyorum, ilacı almadan öncede sık idrar çıkan birisiydim zaten bide finasa başladıktan sonra aşağıyı durduramıyorum çok sık çıkartırıyor idrara ve can sıkıyor ama napalım kullanıyoruz.

Laurenred

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2020, 08:29:17 »
Kardeşim hiç tahlil yaptirdin mi bide alkol kulkandin mu bu ilacı kullanırken ve son olarak proscar mi kullanıyorsun

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2020, 08:45:43 »
Avodart sık idrada çıkarma yapmadı ama idrarın kokusunu değiştirmişti.
1 ay toplam 10 hap kullandım zaten.Bencede ağır bir ilaç o açıdan

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2020, 15:32:20 »
Bende finasda ilk hafta öyle oldu. Su an 4. haftadayim, normallesti
  • Yaşınız 30

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2020, 18:00:11 »
Dostum 7-8 ayşık sürecin ilk 4-5 ayı finas, sonraki 2-3 ayı dutas+finas dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Özellikle son birkaç aydır, artık dutas etkisi midir bilemiyorum ama işeme ihtiyacı bende de arttı. Ama aylardır evden çalışma modunda olduğum için , eski günlük yaşantımdan farklı bir yaşantıya geçmek zorunda kaldığım için, ne denli fark olmuştur, kesin eminim diyemem.

Ama bu ilaçlar prostat ilacı, ve temel işlevleri prostatı küçültmek diye biliyorum. Kullanıldığında böyle bir etki görmek gayet doğal aslında.

Facebook Twitter Instagram