Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ TAVSİYESİ BAKABİLİR MİSİNİZ?  (Okunma sayısı 1073 defa)

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
SAÇ EKİMİ TAVSİYESİ BAKABİLİR MİSİNİZ?
« : 28 Kasım 2020, 20:37:53 »
Herkese merhabalar 28 yaşındayım yaklaşık 10 senedir saç diplerimde uğraştığım bir kıl kökü iltihabı sonucu saçlarım baya seyreldi hala tam olarak geçmeyen bu illet yüzünden saç ekimi bile bunların aktif olmadıgı dönemlere sıkıştırılarak yaptırmayı kovalıyorum. cok sağlıklı saçlarım varken baya saçlarımı kaybettim artık takmaya başladım ve ektirmeyi kafama koydum. İzmirde ikamet ediyorum fakat izmirde yaptıgım araştırmalarda cok iyi seçenekler göremiyorum. bir tek Sibel hanım iyi sanırım ama cok yüksek fiyattan bahsediliyor. ailem ankarada yaşıyor ankara önerilerini de alabilirim fakat istanbul biraz sıkıntı benim için, yoksa istanbulda avrupa saç ekim merkezi Mehmet GÜÇLÜ tanıdıgım oluyor ama sırf o yol gözümde büyüdügü icin istanbuldansa buralar öncelikli fotoğralarımı bırakıyorum ve tavsiyelerniz bekliyorum, forumda yeniyim iiy günler dilerim.

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
Ynt: SAÇ EKİMİ TAVSİYESİ BAKABİLİR MİSİNİZ?
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2020, 20:40:39 »
bu arada bir düzeltme yapayım fotoğraflar tam 1 sene önce çekildi fakat cok cok ekstra bir fark yok hala bu aşamada diyebiliriz. iyi sonuç alır mıyım yaptırmalı mıyım ve nelere dikkat etmeliym saygılar

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2020, 21:51:00 »
Aciklik sac ekime cok uygun bence. Sibel hanım tam iyi yapar bu saci. Medical hair ekip ekim yapiyor izmirde ona da bi bakabilirsin daha uygun fiyat 10 bindi sanirim. Ama düzgün bir yere ekim yaptridiginda bence cok basarili sonuç alırsınız.

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2020, 23:18:36 »
Aciklik sac ekime cok uygun bence. Sibel hanım tam iyi yapar bu saci. Medical hair ekip ekim yapiyor izmirde ona da bi bakabilirsin daha uygun fiyat 10 bindi sanirim. Ama düzgün bir yere ekim yaptridiginda bence cok basarili sonuç alırsınız.

teşekkür ederim bende öyle düsünüyorum ama en iyi yeri bekliyorum clinichair düşündüm ama kötü yorumlar okudum sibel hanımın su an fiyatlar nasl acaba

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2020, 23:20:43 »
teşekkür ederim bende öyle düsünüyorum ama en iyi yeri bekliyorum clinichair düşündüm ama kötü yorumlar okudum sibel hanımın su an fiyatlar nasl acaba
Sibel hanım en son 3000 Euro idi. Değişmemiştir. Ekip 10 bin TL, 15 olacaktı Aralıktan sonra galiba.

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2020, 23:32:41 »
Sibel hanım en son 3000 Euro idi. Değişmemiştir. Ekip 10 bin TL, 15 olacaktı Aralıktan sonra galiba.
nasıl yani 3000e+10000 tl mi ?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2020, 23:34:07 »
nasıl yani 3000e+10000 tl mi ?
Yok sibel hanim yaparsa ekimi 3000 Euro. Ekip yaparsa 10 bin TL.

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2020, 12:43:55 »
Yok sibel hanim yaparsa ekimi 3000 Euro. Ekip yaparsa 10 bin TL.

anladım teşekkür ederim, ekibinden memnun mu insanlar acaba bilginiz var mı

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2020, 13:00:27 »
anladım teşekkür ederim, ekibinden memnun mu insanlar acaba bilginiz var mı
Forumda birkaç ekim vardi, arastirabilirsiniz. Yeni oldugu için 1 yilini dolduran yoktur.

Facebook Twitter Instagram