Gönderen Konu: Forum Kesintisi Bu akşam  (Okunma sayısı 2492 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Forum Kesintisi Bu akşam
« : 10 Aralık 2020, 13:10:34 »
Arkadaşlar akşam yeni sunucumuza taşınmış olacağız bu yüzden 10 saatlik bir kesinti söz konusu olacaktır bilginize. Site bakıma alındıktan sonra Yeni çok daha hızlı ve güçlü sucunumuzda görüşmek üzere.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Forum Kesintisi Bu akşam
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2020, 13:17:03 »
Hayırlı olsun hintel hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 13:50:58 »
Geçiş tamamlanıp sitemiz tekrar açılınca tarayıcı geçmişinizi silip tekrar deneyin siteye girmek için

Önünüze çıkan bildirim al butonunu siteden haberdar olmak için onaylayın arkadaşlar.
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 15:48:35 »
son bir aydır, connection problems hatası veriyordu. Sanırım işlemci yada ram; yoğun trafik ve ziyaretçiyi kaldıramıyordu.  İnşallah yeni lokasyon size hayırlı olur. Forumdaki google araması forumun kendi araması olsaydı size sunucu dayanmazdı. Tahminimce siteye yüklenen yüksek çözünürlüklü resimler sunucuyu yorar. SSD sunucu sizin için iyi olur.. benimki naçizane tavsiye.. tabi dolarda aldı başını gidiyor. yeni sunucu demek masraf demek. Allah yardımcınız olsun. bu işler reklamsız zor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 16:08:18 »
son bir aydır, connection problems hatası veriyordu. Sanırım işlemci yada ram; yoğun trafik ve ziyaretçiyi kaldıramıyordu.  İnşallah yeni lokasyon size hayırlı olur. Forumdaki google araması forumun kendi araması olsaydı size sunucu dayanmazdı. Tahminimce siteye yüklenen yüksek çözünürlüklü resimler sunucuyu yorar. SSD sunucu sizin için iyi olur.. benimki naçizane tavsiye.. tabi dolarda aldı başını gidiyor. yeni sunucu demek masraf demek. Allah yardımcınız olsun. bu işler reklamsız zor.

Evet pahalı allaha sükür simdi bunu karşılayacak gücümüz var kendi mesleğimiz  işlerimiz bozulmadığı sürece. Sene de bir telefon alacağıma 3 senede bir alırız sorun yok:) Evet Ssd ama bize ssd yetmediği için resimlerden en yükseğini aldım bakalım 1 senede dolarsa 2 terebayt daha alır ekleriz :) ram 32 GB DDR4 RAM olacak
1 Gbit Bağlantı 10.000 GB Trafik  daha da yok yani üstü :)
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2020, 16:19:46 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2020, 16:18:48 »
Evet Ssd ama bize ssd yetmediği için resimlerden en yükseğini aldım bakalım 1 senede dolarsa 2 terebayt daha alır ekleriz :) ram 32 GB DDR4 RAM olacak

Maşallah hintell hocam yüksek özellikli sunucu almışsınız. Hayırlısı olur inşallah. Kullanıcıların çoğu keyfi yerinde tabi onlar harıl harıl sitede gezinip, tepişiyorlar, bol tarfik yiyorlar : ) site yönetimide siteyi ayakta tutmak için çabalıyor masraf yapıyor. Sizi en iyi anlayanlardan birisi benim. Yokmu şu sitede saç ektiren linux admini yada datacenter sahibi, hayrına 1 yıllık ücretsiz yüksek özellikli bi sunucu versinler size vicdansızlar forumdan yararlanıp gidiyorlar : )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2020, 16:26:23 »
Maşallah hintell hocam yüksek özellikli sunucu almışsınız. Hayırlısı olur inşallah. Kullanıcıların çoğu keyfi yerinde tabi onlar harıl harıl sitede gezinip, tepişiyorlar, bol tarfik yiyorlar : ) site yönetimide siteyi ayakta tutmak için çabalıyor masraf yapıyor. Sizi en iyi anlayanlardan birisi benim. Yokmu şu sitede saç ektiren linux admini yada datacenter sahibi, hayrına 1 yıllık ücretsiz yüksek özellikli bi sunucu versinler size vicdansızlar forumdan yararlanıp gidiyorlar : )

Aman yok boş ver biz kuyruğumuz dik gezelim yeter:)
Global Moderator

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2020, 17:23:24 »
Hayırlı olsun :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2020, 18:22:56 »
Evet pahalı allaha sükür simdi bunu karşılayacak gücümüz var kendi mesleğimiz  işlerimiz bozulmadığı sürece. Sene de bir telefon alacağıma 3 senede bir alırız sorun yok:) Evet Ssd ama bize ssd yetmediği için resimlerden en yükseğini aldım bakalım 1 senede dolarsa 2 terebayt daha alır ekleriz :) ram 32 GB DDR4 RAM olacak

Hayırlı olsun Başkan. Dolarla ödüyorsun değil mi sunucu ücretini? Ücretsiz bu siteden hizmet alabildiğimiz için ben kendi adıma teşekkür ediyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2020, 18:59:59 »
Hayırlı olsun Başkan. Dolarla ödüyorsun değil mi sunucu ücretini? Ücretsiz bu siteden hizmet alabildiğimiz için ben kendi adıma teşekkür ediyorum.

evet dostum dolar malesef rica ederim
Global Moderator

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Aralık 2020, 19:14:06 »
Hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2020, 19:29:02 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
« Yanıtla #11 : 10 Aralık 2020, 19:16:17 »
 |-nazarboncugu-| Hayırlı olsun Hintell kardeş . Teşekkür ederiz kesene bereket inşallah :)
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Aralık 2020, 21:43:44 »
|-nazarboncugu-| Hayırlı olsun Hintell kardeş . Teşekkür ederiz kesene bereket inşallah :)

Saol kardeşim
Global Moderator

target

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2020, 21:46:53 »
Öncelikle böyle bir platformda bir çok insana yardımcı olduğunuz için ve tüm emekleriniz için teşekkürler hintell

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2020, 21:47:16 »
Arkadaşlar son 65 gb yükleniyor
Sonra yönlendirme işlemi başlayacak kısaca kesinti

Son saatlerin tadını çıkarın:)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram