Gönderen Konu: Dhi saç ekimi düşünüyorum  (Okunma sayısı 1321 defa)

KIRAN34

• Yeni üye
  • *
Dhi saç ekimi düşünüyorum
« : 17 Aralık 2020, 19:52:51 »
Merhaba herkese,hesabı yeni açtım ama 1 aydır olabildiğince siteyi takip ediyorum.  23 yaşındayım 17 yaşından beri saçım dökülüyor ama son 2 yıldır saçım aynı dökülme durdu ama çıkan da yok :) nasia hairde dhi olarak ektirmeyi düşünüyorum.6000 bin greft ekilebileceğini söyledi doktor hanım ama ben 5000 ekilmesini isteyeceğim.tavsiye vermek isteyen yada başka bir yer önerecek varmıdır ? Teşekkürler şimdiden.

KIRAN34

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dhi saç ekimi düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2020, 19:55:44 »
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2020, 19:58:01 »
ekim tekniği değil kaliteli merkez olarak odaklan ekim yaptıracaksan öncelik olarak ön orta  tepeyi 2 ekime bırak donör güzel

güzel doğru bir ekimle çok güzel sonuçlar alırsın medikal tedavi ile de desteklersin
Global Moderator

KIRAN34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2020, 20:02:45 »
ekim tekniği değil kaliteli merkez olarak odaklan ekim yaptıracaksan öncelik olarak ön orta  tepeyi 2 ekime bırak donör güzel

güzel doğru bir ekimle çok güzel sonuçlar alırsın medikal tedavi ile de desteklersin

Evet 2 seans olarak konuştuk, 2 gün üst üste gitmeyi düşünüyorum. Ekim merkezi kalitesi olarakta, nasia hair de saç ekip olumsuz bir yorum yapana denk gelmedim, kendileriyle de iletişime geçince içime sindi. Ama yinede danışmak istedim

KIRAN34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2020, 20:42:52 »

Valla ben paranoyak oldum artık ne yapacağımı şaşırdım. İsveç kliniği düşünüyordum olumsuz birkaç yorum gördüm vazgeçtim. Koray erdoğan dışında herkes hakkında illaki olumsuz yorumlar oluyor. Koray erdoğanada bütçem yetmiyor.  Bu iş artık biraz zar atmaya mı benziyor acaba ?

YörükAli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2020, 12:23:25 »
Hocam merhaba Serkan aygında dhı ile saç ekimi yaptırdım. İlgili alakalı insanlar. Ekim yapıldı bekliyoruz tutarsa sonuç memnun eder. İsveç kliniğe bi kaç arkadaşım görüşmeye gitti. Tatmin edici cevaplar almamışlar diğer klinikleri bilmiyorum. Serkan aygın dhı 4.500 başlıklı konuda Ekim öncesi ve sonrası fotolarım var. Aydınlatıcı olur diye düşünüyorum. Böyle kararlarda tecrübeli arkadaşlardan destek almak güzel olur.

yilmaaz

• Full Member
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2020, 12:50:34 »
Bütçesi uygun olupta başarılı ekimler var. Sizin yerinizde olsam şahin çelik, Serkan aygin ve Asuman gibi isimlere bakardım. Çünkü bunların fiyat performans noktasinda uygun.

fb8206

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2020, 17:21:22 »
6000 ekim olur da tek seansta yaparlar mı konuşman gerekli.Dhi tekniğiyle saçı traş etmesi gerekli 3-5 numara saç uzunken aralara girmesi zor 5-6 bin saç grefti ekimi için.ben de dhi yaptırdım keza öyle oldu. Avantajı eski saçlarım kaldı 3-5 ay kel dolaşmak zorunda değilim psikoloji anlamında

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2020, 18:02:37 »
biraz forumu araştır dostum kulaktan dolma bilgilerle saç ektirilmez.

KIRAN34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2020, 23:23:38 »
Hocam merhaba Serkan aygında dhı ile saç ekimi yaptırdım. İlgili alakalı insanlar. Ekim yapıldı bekliyoruz tutarsa sonuç memnun eder. İsveç kliniğe bi kaç arkadaşım görüşmeye gitti. Tatmin edici cevaplar almamışlar diğer klinikleri bilmiyorum. Serkan aygın dhı 4.500 başlıklı konuda Ekim öncesi ve sonrası fotolarım var. Aydınlatıcı olur diye düşünüyorum. Böyle kararlarda tecrübeli arkadaşlardan destek almak güzel olur.

Hayırlı olsun umarım güzel sonuçlar alırsın, ama daha yeni ektirmişsin. Ve dhi olmasına rağmen saçlarını kazıtmışsın siz mi istediniz kazıtmak ?

YörükAli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2020, 00:40:35 »
Ben müdahale etmedim. Sonuç odaklıyım nasıl rahat edeceklerse öyle yapsınlar dedim. Onlarda kesti bende karışmadım.

Facebook Twitter Instagram