Gönderen Konu: Burun estetiği  (Okunma sayısı 824 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burun estetiği
« : 20 Aralık 2020, 00:38:25 »
Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek bu konuda bilgisi olanlar 17 yaşında nefes darlığımdan dolayı burun ameliyatı oldum ayrıca estetik de oldu ama çok büyükte burnum yoktu bunu yıllar geçtikten sonra anladım kavisli bir burnum var çok nefret ettim tekrar ameliyat olmak çok riskli benim için de uygun değil bu kavisi yok etmek için dolgu düşünüyorum hatta burun sırtı çıkıntılı bile olabilir doktorlara güvenemiyom bazıları kalıcı olabilir bazıları olmaz diyor. (BURUN DOLGUSU YAPTIRAN VARMI ARKADAŞLAR bana bilgi çözüm sunabilecek yardımcı olursanız çok sevinirim

onurr39

• Full Member
Ynt: Burun estetiği
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2020, 01:52:05 »
Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek bu konuda bilgisi olanlar 17 yaşında nefes darlığımdan dolayı burun ameliyatı oldum ayrıca estetik de oldu ama çok büyükte burnum yoktu bunu yıllar geçtikten sonra anladım kavisli bir burnum var çok nefret ettim tekrar ameliyat olmak çok riskli benim için de uygun değil bu kavisi yok etmek için dolgu düşünüyorum hatta burun sırtı çıkıntılı bile olabilir doktorlara güvenemiyom bazıları kalıcı olabilir bazıları olmaz diyor. (BURUN DOLGUSU YAPTIRAN VARMI ARKADAŞLAR bana bilgi çözüm sunabilecek yardımcı olursanız çok sevinirim

merhaba dostum bi kaç fotoğraf atar mısın yardımcı olmam için bu arada kaç gün oldu ve kime oldun?
  • Yaşınız 19

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2020, 09:46:43 »
atayım yandan çektim çok yıllar oldu 10 yıl oldu devlet hastanesinde bi doktora olmuştum

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2020, 16:02:00 »
yokmu bilgi verecek dolgu hakkında

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2020, 16:02:36 »
Bende burnun iyi. Benimki cok cirkindi estetik yaptirdim 3 sene sonra talihsizlik nedeniyle kirildi. 1 estetik daha lazim simdi ama korkuyorum

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2020, 16:26:56 »
Bende burnun iyi. Benimki cok cirkindi estetik yaptirdim 3 sene sonra talihsizlik nedeniyle kirildi. 1 estetik daha lazim simdi ama korkuyorum
peki kırılınca burun üzeriçöktümü yoksa çıkıntılımı kaldı.iyi değil ben daha erkeksi olmasını istiyorum burun sırtı hafif kamburumsu olması daha güzel duruyor o zamanlar şimdiki aklım olsaymış dış görüntüsü ile hiç oynatmazdım

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2020, 16:57:12 »
Burnun cok hos bence hangi kismindan hoslanmiyorsun?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2020, 17:52:08 »
peki kırılınca burun üzeriçöktümü yoksa çıkıntılımı kaldı.iyi değil ben daha erkeksi olmasını istiyorum burun sırtı hafif kamburumsu olması daha güzel duruyor o zamanlar şimdiki aklım olsaymış dış görüntüsü ile hiç oynatmazdım
coktu yumruk yemis gibi oldum

Hair_Master

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2020, 18:06:47 »
ilginçtir uzuvlarımız
bazılarından memnunuz bazılarından değil
değiştirmek istiyosun burnunu
Allah'ın verdiği burun en güzelidir
ama hikmetini görmediysen
yap bi estetik
ol kıvanç tatlıtuğ

Dinodin hocama özendim .:dd
@Dinodin

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2020, 21:16:13 »
bakın buda fotoshop lu bu şekilde olmasını istiyorum foto da güzel görünüyoda normalde bariz belli oluyor kavisli olduğu buda benim hoşuma gitmiyor çok ufak bir işlem ile hallelacak gibi ama dolgular kalıcı değilmiş ameliyat çok sıkıntı eski burnum da böyle bişeydi dediğim gibi cahillik yaptık zamanında anestezi uzmanı da çok dedi gel vazgeç dış görüşünde bişey yok diye ama anlamadık işte

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2020, 21:37:39 »
birde fakültelerde veya devlet hastanelerinde dolgu uygulaması yaparlar mı özel klinikler 5 dk bir işleme çok para istiyorlar sağlık çalışanlar bu konu hakkında bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim

Facebook Twitter Instagram