Gönderen Konu: Saç ekim öncesi donör bölgesi ile ilgili soru işaretlerim  (Okunma sayısı 422 defa)

Cedenver

• Yeni üye
  • *
Merhabalar. Öncelikle herkese sağlıklı günler. Saç ekimi düşünüyorum. Uzun süre minoxidil kullandım. Ama düzenli değil. 2 günde bir, günde bir şeklinde aklıma geldikçe sıkıyordum son bir yıldır da kullanmadım. Son durumum fotoğraftaki gibi. İnce telli bir saç yapım var dökülmem hep düzenli oldu. Yani bölgesel değil genel saç seyrelmesi şeklinde gerçekleşti. Radikal karar almaktan çekinmem ektirmeye karar verirsem anında gider ektirirm. Serkan Aygın Hoca’ya ektirmeyi düşünüyorum. Foto gönderdim ve bana ekilebileceğini söyledi donör bölge artı sakal destekli ekim yapacak. Sakalım çok o ordan donörüm çok. Gelelim endişeme. Kuaförüm bana saç ekimi yaptırmış insanlar bana traşa geliyor. Donör bölgeleri kötü görünüyor iyi düşün dedi. Beni en çok bu endişelendiriyor. Özellikle arka donör bölgem kötü görünüme çok müsait. Forumda bir kaç talihsiz ekim gördüm. Merak ettiğim donör bölgesi kazaları eken ekibin kalitesi ile mi alakalıdır? Yoksa saçın yapısı ile bir durum mudur? Sabredip 4-5 ay bekledikten sonra donör böle illa ki toparlıyor mu? Donör kısmı hep uzun mu bırakmak gerekecek? Kısa kesince illa ki o antihomojen görüntü herkesde oluşur mu?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekim öncesi donör bölgesi ile ilgili soru işaretlerim
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 14:24:09 »
 aklı basında yer alırsa homojen alırsa sorun olmaz.ilk defa duydum ekimin donorden dolayı kotu gozuktuğunu .kuafor saçmalamış kulak asma
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram