Gönderen Konu: Vanity Gülçin Kapdağ  (Okunma sayısı 874 defa)

Fahrettin

• Yeni üye
  • *
Vanity Gülçin Kapdağ
« : 26 Aralık 2020, 14:15:23 »
Merhabalar saç ekimine karar verdim ve formda burası ile ilgili bir konu bulamadım. İnternette de her hangi bir şikayet bulamadım. Vanity estetikte Gülçin Kapdağ ekim işlemlerini gerçekleştiriyormuş. Araştırdığım kadarı ile yurt içinde ve yurt dışında saç ekim hastanelerinde çalışmış baya deneyimi olan bir hanımefendi Gülçin Kapdağ’a ekim yaptıran bilgisi olan buradan yanıt yazarlarsa çok sevinirim.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

baldLion

• Hero Member
Ynt: Vanity Gülçin Kapdağ
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 23:45:18 »
Kardeş o kadar iyi ekim yapsa burda duyan bilen ekim yaptıran olurdu değilmi? Bırak şimdi vanity gülçini biraz araştır adam akıllı bir yerde ektir.

Fahrettin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 16:09:44 »
Araştırıyorum hocamda kadının geçmişi iyi diye bi sorayım dedim. Kadının geçmişini ekleyim burayada belki formdaki ilk kişi olurum 😅

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 18:46:34 »
Bunlar doğru olabilirde olmayadabilir, Doğru bile olsa, Bu kadın kendisine Bu referanslardan Sonra bi merkez mi Açmış.. ? Fiyatı Nedir, Ve Aynı zamanda Bu merkezin, Ya burda Forumda Güzel Sonuçlarını görmeniz, yada Çevrenizde Tanıdık birilerini Referans Almanız Lazım, Gerek yok Şansa Bırakmaya, Yoksa Gerçekten Yorumda yazdığın Gibi, Bu merkez İçin, Forumdaki "İlk" olursun, Ama kötü anlamda "İlk".. :D
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram