Gönderen Konu: ...  (Okunma sayısı 742 defa)

Özhan Şentürk

• Yeni üye
  • *
...
« : 27 Aralık 2020, 23:08:36 »
Ön çizgide dalgalı yapıldı daha doğal görünüm olması için mi? Sakaldan da alım yapılarak tepe bölgesinde de kullanıldı
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 11:47:08 Gönderen: Özhan Şentürk »

Raxtedy

• Jr. Member
  • **
Ynt: Deniz hair 4700 greft
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 23:23:38 »
Öncelikle geçmiş olsun. Umarım beklediğiniz saçlara kavuşursunuz sıkıntısız bir süreçle.

Ön çizginizin sol (fotoya göre sağ) tarafı dalgalı, diğer taraf düz bir hat şeklinde yapılmış gibi duruyor.
Fotoğrafta bir açı bozukluğu mu var yoksa çizgi planlaması baştan bu şekilde mi yapıldı?
  • Ekim Tarihi: 21.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4.500
  • Yaşınız 35

Özhan Şentürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 23:28:24 »
Öncelikle geçmiş olsun. Umarım beklediğiniz saçlara kavuşursunuz sıkıntısız bir süreçle.

Ön çizginizin sol (fotoya göre sağ) tarafı dalgalı, diğer taraf düz bir hat şeklinde yapılmış gibi duruyor.
Fotoğrafta bir açı bozukluğu mu var yoksa çizgi planlaması baştan bu şekilde mi yapıldı?
yok açı bozukluğu falan değil bu fotoda görünen gibi benim ekime benzer ön çizgisi böyle olan kişilerin Ekim sonrası çıkmış saçları normal Bi görüntü içinde ama bilemedim yani bu işten pek anlamam ama tepe ve ön bana yeterli greft olarak

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 23:31:10 »
Ekiminiz çok yetenekli eller tarafından yapılmamış, Çizgiyi dalgalı yapmışlar Ama girintiler çok fazla derin, Ayrıca Tam anlamıyla sol sağ birbirini tutmuyor, Doğallık katmak için Belki planlamışlar Ama İnşAllah uzayınca Doğal durur, Sayı olarak İşinizi görür Gibi, Ama kabuk dökümü sonrası Görüntüde daha sağlıklı Yorum yapılabilir, İstediğiniz gibi sonuçlanır Umarım, İyi Süreçler  Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2020, 23:50:07 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2020, 11:13:38 »
Hayırlı olsun cizgi çok orantısız merkeze sordunuzmu bu cizgiyi hangi kafayla bu sekılde sağı ve solu farklı yapmışlar
Global Moderator

Özhan Şentürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2020, 11:23:56 »
Evet sordum benim ekime benzer fotolar da gördüm görüntü olarak bekleyin kalbinizi ferah tutun memnun kalmazsanız düzeltme işlemi yaparım ama şuan sabırlı olun bekleyin kanal açım da deriniz çok sert sizi rahatsız edecek Bi görüntü oluşmayacağı söylendi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2020, 11:26:18 »
Evet sordum benim ekime benzer fotolar da gördüm görüntü olarak bekleyin kalbinizi ferah tutun memnun kalmazsanız düzeltme işlemi yaparım ama şuan sabırlı olun bekleyin kanal açım da deriniz çok sert sizi rahatsız edecek Bi görüntü oluşmayacağı söylendi

Senin ekimine benzer fotoların gösterilmesi Hata olmadığı anlamına gelmez senin sorman gereken bu Hatayı neden yaptınız? Bir başka birinin sonucu seni ilgilendirmez her gün saç ekim yapam bir merkez tabiki bir kaç iyi aldığı sonucu gösterecek sana olumsuz sonucunu gösterecek hali yok dimi?

Amaç ne yani böyle saçma çizgi yapmanın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram