Gönderen Konu: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI  (Okunma sayısı 18297 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2020, 10:06:11 »
Empahirin konuları var diğer kim duymadım.

Forumdaki ekim konuları diğer merkezleride araştır sanıyorum pek bilgili değilsin saç ekimi hakkında instagram sonuçlarına bakmış karar veriyorsun büyük ihtimal
Global Moderator

Quaresma19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2021, 23:29:15 »
3 gün önce kendime saç ektirdim orada.ayrıca orada saç ekim uzmanıyım .Vakalarımız liv hospital ulus ve estetistanbul tıp merkezinde gerçekleşiyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2021, 23:44:06 »
Form   iyi araştırma  yap  acele  etme

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2021, 18:47:26 »
dr hamid aydın ekibin başında büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duydum gurbetçi bir arkdaşımdan .ama nasıl ekim yapıyorlar haklarında şikayet varmı vs yorumlara bende çok denk gelmedim işin gerçeği.
esteistanbul galiba yeni açılan bir ekim merkezi yoksa forumda mutlaka ekim yaptıranlar olurdu diye düşünüyorum.

Quaresma19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2021, 09:33:02 »
Estetistanbul uzun yıllardır olan bir tıp merkezi.Liv hospital ve estetistanbul tıp merkezinde vakalar gerçekleşiyor
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2021, 15:35:52 Gönderen: Kadir Ban »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2021, 10:22:16 »
Estetistanbul uzun yıllardır olan bir tıp merkezi.Genelde referans yoluyla hasta yaparlar.kötü bir duyum şikayet yok gördüğünüz gibi.Şikayeti olmayan yer iyidir 👍

merkezin adamısınız sanırım övmenize gerek yok bura da lafla peynir gemisi yürümez bu işlerde ters teper
Global Moderator

Quaresma19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2021, 10:44:34 »
dr hamid aydın ekibin başında büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duydum gurbetçi bir arkdaşımdan .ama nasıl ekim yapıyorlar haklarında şikayet varmı vs yorumlara bende çok denk gelmedim işin gerçeği.
esteistanbul galiba yeni açılan bir ekim merkezi yoksa forumda mutlaka ekim yaptıranlar olurdu diye düşünüyorum.

Dr hamid aydın yaklaşık 25 seneden fazladır bu işi yapıyor.Saç ekim ameliyatları Liv hospital ve Kendi kliniği olan Estetistanbul tıp merkezinde gerçekleşiyor.Hastaları genelde referans hastasıdır.Hakkında şikayet kötü sonuç vs olmamasıda en önemlisi bence .

Quaresma19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2021, 10:55:37 »
merkezin adamısınız sanırım övmenize gerek yok bura da lafla peynir gemisi yürümez bu işlerde ters teper

Övmek veya reklam yapmak değil tabiki amaç.Bilmiyorum orayı diyen olduğu için yazmak istedim.teşekkürler .

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2021, 11:52:55 »
aynen öyle ben orada yaptırdım . 2009 da . 3650€ ödedim 3500 greft ekilecek dediler . 2900 ekmişler ( verdikleri belgede yazıyor)  300 greft çıktığı bile şüpheli. ilgi alaka ücreti ödeyene ekim yapılana kadar süper . Ekimden 3 gün sonra ve daha sonrası ilgi alaka sıfır . Çok mağdur edildim bu ekim merkezi tarafından . Şimdilerde hangi ünlü kliniğe sorduysam ( koray erdoğan, muttalip keser , vs ) donör bölgen çok yıpratılmış önceki ekimde saç ekiminde uygun değilsiniz dediler. Benim tecrübeli birisiyim bu ekim merkezi konusunda

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2021, 12:04:14 »
3 gün önce kendime saç ektirdim orada.ayrıca orada saç ekim uzmanıyım .Vakalarımız liv hospital ulus ve estetistanbul tıp merkezinde gerçekleşiyor.  Yazmışsınız

Orada çalışıyorsun ve bu forumda orayı övüyorsun. 1. bu hiç etik deği 2. Bir sonraki yorumunda hiç bir şikayet duymadık demişsin. Ben yaptıkları başarısız ekimin hiç bir şekilde arkasında durmayan parayı alana kadar ilgi alaka süper daha sonra sıfır olan yaptıkları işin arkasında  durmayan o çalıştığın yerin mağdurlarından biriyim . hemde 2009 yılında 3650€ ödedim ve üstelik konaklama ve transfer  bu paraya dahil değildi.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2021, 12:10:38 Gönderen: Yildirim Bayezid »

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2021, 12:11:14 »
.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2021, 01:55:20 Gönderen: Yildirim Bayezid »

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2021, 12:17:22 »
merhabalar sac ekimi icin hamid aydin ve emphairle gorustüm bu klinikler hakkinda bilgisi olan varmı
  Ben varım 2009 yılında .Yaptıkları başarısız ekimin hiç bir şekilde arkasında durmayan parayı alana kadar ilgi alaka süper daha sonra sıfır olan yaptıkları işin arkasında  durmayan o ekim merkezinin mağdurlarından biriyim . hemde 2009 yılında 3650€ ödedim ve üstelik konaklama ve transfer  bu paraya dahil değildi.3500 greft ekeceklerdi sözde 2900 greft ekmişler ve 300 greft saç çıktığı şüpheli. Daha sonra kime başvurduysam yeni bir ekim için ( asmed, muttalip keser , vs ) ekime uygun değilsiniz donör bölgeniz çok yıpratılmış dediler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2021, 14:53:49 »
Konunun dışında bir şeyden bahsetmek istiyorum bu konuyla alakası yok belirteyim denk geldi buraya yazacağım.. Öncelikle benim zekamı test etmeye çalışan ekim merkezleri ve adamlarına sesleniyorum..

Buraya konu açıp forumdaki tercih edilen dr lerin isimlerini yazıp hangisine  gideyim diyip.
Daha sonra o şöyle bu böyle diyerek başkasına şu kişiye ektiricem diyip algı yaratan (bu da yeni taktikleri) arkadaşlar.. forum yönetimini sınamayın. Forum kültürünü dönen ve dönecek olan her türlü dolabı siz daha akil etmeden biz akil ederiz.

Bunların dışında reklam amaçlı şu x kişiye ektiricem diyerek konu açıp gene Algı çalışması.
Olumsuz bir mesaj da hemen can siparane koruma çabaları:)

Bakın ciddiyim kar güderken zarara uğrarsınız beni sınamayın. :)

Ben sizin merkezinize gelip kurallarınızı bozmuyorum forumun kurallarına aykırı davrananlarlada hesaplaşırım.
Global Moderator

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2021, 14:11:53 »
Konunun dışında bir şeyden bahsetmek istiyorum bu konuyla alakası yok belirteyim denk geldi buraya yazacağım.. Öncelikle benim zekamı test etmeye çalışan ekim merkezleri ve adamlarına sesleniyorum..

Buraya konu açıp forumdaki tercih edilen dr lerin isimlerini yazıp hangisine  gideyim diyip.
Daha sonra o şöyle bu böyle diyerek başkasına şu kişiye ektiricem diyip algı yaratan (bu da yeni taktikleri) arkadaşlar.. forum yönetimini sınamayın. Forum kültürünü dönen ve dönecek olan her türlü dolabı siz daha akil etmeden biz akil ederiz.

Bunların dışında reklam amaçlı şu x kişiye ektiricem diyerek konu açıp gene Algı çalışması.
Olumsuz bir mesaj da hemen can siparane koruma çabaları:)

Bakın ciddiyim kar güderken zarara uğrarsınız beni sınamayın. :)

Ben sizin merkezinize gelip kurallarınızı bozmuyorum forumun kurallarına aykırı davrananlarlada hesaplaşırım.
bıtak kendilerini uyanık zannetsinler Başkan:)

Facebook Twitter Instagram