Gönderen Konu: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI  (Okunma sayısı 304 defa)

Exxen

• Kel Oğlan
  • *
ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI
« : 28 Aralık 2020, 03:26:01 »
merhabalar sac ekimi icin hamid aydin ve emphairle gorustüm bu klinikler hakkinda bilgisi olan varmı
  • Ekim Tarihi: 12.01.2021
  • Greft Miktarı: 5.300
  • Yaşınız: 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2020, 10:06:11 »
Empahirin konuları var diğer kim duymadım.

Forumdaki ekim konuları diğer merkezleride araştır sanıyorum pek bilgili değilsin saç ekimi hakkında instagram sonuçlarına bakmış karar veriyorsun büyük ihtimal
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2021, 23:29:15 »
3 gün önce kendime saç ektirdim orada.ayrıca orada saç ekim uzmanıyım .Vakalarımız liv hospital ulus ve estetistanbul tıp merkezinde gerçekleşiyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2021, 23:44:06 »
Form   iyi araştırma  yap  acele  etme

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2021, 18:47:26 »
dr hamid aydın ekibin başında büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duydum gurbetçi bir arkdaşımdan .ama nasıl ekim yapıyorlar haklarında şikayet varmı vs yorumlara bende çok denk gelmedim işin gerçeği.
esteistanbul galiba yeni açılan bir ekim merkezi yoksa forumda mutlaka ekim yaptıranlar olurdu diye düşünüyorum.

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2021, 09:33:02 »
Estetistanbul uzun yıllardır olan bir tıp merkezi.Liv hospital ve estetistanbul tıp merkezinde vakalar gerçekleşiyor
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2021, 15:35:52 Gönderen: Kadir Ban »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2021, 10:22:16 »
Estetistanbul uzun yıllardır olan bir tıp merkezi.Genelde referans yoluyla hasta yaparlar.kötü bir duyum şikayet yok gördüğünüz gibi.Şikayeti olmayan yer iyidir 👍

merkezin adamısınız sanırım övmenize gerek yok bura da lafla peynir gemisi yürümez bu işlerde ters teper
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2021, 10:44:34 »
dr hamid aydın ekibin başında büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duydum gurbetçi bir arkdaşımdan .ama nasıl ekim yapıyorlar haklarında şikayet varmı vs yorumlara bende çok denk gelmedim işin gerçeği.
esteistanbul galiba yeni açılan bir ekim merkezi yoksa forumda mutlaka ekim yaptıranlar olurdu diye düşünüyorum.

Dr hamid aydın yaklaşık 25 seneden fazladır bu işi yapıyor.Saç ekim ameliyatları Liv hospital ve Kendi kliniği olan Estetistanbul tıp merkezinde gerçekleşiyor.Hastaları genelde referans hastasıdır.Hakkında şikayet kötü sonuç vs olmamasıda en önemlisi bence .

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2021, 10:55:37 »
merkezin adamısınız sanırım övmenize gerek yok bura da lafla peynir gemisi yürümez bu işlerde ters teper

Övmek veya reklam yapmak değil tabiki amaç.Bilmiyorum orayı diyen olduğu için yazmak istedim.teşekkürler .

Facebook Twitter Instagram