Gönderen Konu: izmir novar saç ekimi yorum  (Okunma sayısı 3125 defa)

mümtaz karaoglu

• Yeni üye
  • *
izmir novar saç ekimi yorum
« : 11 Ocak 2021, 22:00:59 »
arkadaşlar izmir bayraklıda novar saç ekimi merkezi ile ilgili bilgisi olan varsa yorum yazabilirmi .haklarında nette şikayet ve yorum olarak çok bir şey bulamadım.
burası normalde kadınlara kozmetik işlemler yapan bir yer ama dr DR. orhan demirer altında saç ekimide yapıyorlarmış.
tavsiyeler doğrultusunda izmirde başka yerede ektirebilirim .Bu işlere biraz yabancıyım bir arkadaşım novar ekim merkezini önerdiği için orayla ilgileniyorum.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: izmir novar saç ekimi yorum
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2021, 22:41:42 »
Forumda, o merkezde Ekim yaptıran kişilerin olumlu sonucu yoksa, dikkat et bence, eğer arkadaşın burda Ekim yaptırdıysa ve güzel sonuç aldıysa EyvAllah yoksa Kaybettiğin grefte Parana, zamanına yazık olur.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2021, 22:57:55 »
Novar saç ekimi merkezini daha önce hiç duymadım bu yüzden haklarında net bir yorum yapamayacağım ama siz söyleyince sitelerine baktım sizinde söylediğiniz doktor orhan demirer adı altında genç hemşirelere ekim yapan bir yere benziyor.
Hem izmir olsun hemde doktor olsun derseniz sibel ulusan türkiye çapında meşhur bir saç ekimi doktoru .Oraya ektirin demiyorum kesinlikle tavsiye olarak anlaşılmasın ama izmirde en başta araştırmanız gereken doktordur kendileri.

Ekrembora

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2021, 17:36:27 »
Bende izmirdeyim.novar saç ekim merkezini daha önce hiç duymadım sanırım yeni bir yer .
Sibel hanıma bende geçen sene ektirecektim ama nasip olmadı önemli işlerim çıktı bakalım artık hakkımızda hayırlısı.

Facebook Twitter Instagram