Gönderen Konu: sm04554 kullananlar nerede  (Okunma sayısı 11388 defa)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: sm04554 kullananlar nerede
« Yanıtla #30 : 24 Ocak 2021, 00:55:26 »
tamamını izlemedim ama sanki hep diğer ilaçlar adına konuşmuş , bir de türkiyede daha önce çıkacak deniliyordu. osman kibar aga hakkında hiç konuşmuyor ki kestirip atıyor gerçekten
47. Dkkda galina biraz konuştu ama söylediğim dkkadada faz 3 ü bitirmiş ve bitirmesine az kalmış ilaçların tarihlerinden bahsetti zaten bitirdikleri tek faz 3 , sm04554 değil mi? Neyse artık ama biz amerikaya focusluyuz diyo yani türkiye hakkında bilgisi olmadıgını soyluyo turkiye avrupaya göre gidiyosa daha geç çıkar diyo ama türkiyede nasıl oluyo ki acaba bu işler bende bilmiyom neye göre onaylanıyo acaba

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 24 Ocak 2021, 01:02:03 »
47. Dkkda galina biraz konuştu ama söylediğim dkkadada faz 3 ü bitirmiş ve bitirmesine az kalmış ilaçların tarihlerinden bahsetti zaten bitirdikleri tek faz 3 , sm04554 değil mi? Neyse artık ama biz amerikaya focusluyuz diyo yani türkiye hakkında bilgisi olmadıgını soyluyo turkiye avrupaya göre gidiyosa daha geç çıkar diyo ama türkiyede nasıl oluyo ki acaba bu işler bende bilmiyom neye göre onaylanıyo acaba

valla ne güzel rahat anlatıyor saç hücreleri çoğalıyor diye bunu yapabilecek mi çok merak ediyorum 90 günde iyi sonuç elde edildi önceki fazlarda bu sefer 48 hafta baya fark var arada

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 24 Ocak 2021, 01:17:33 »
Saçtan başka çok ciddi çalışmaları da varmış, devrimsel işler..

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 24 Ocak 2021, 01:36:48 »
İlk önceligimiz kıkırdak, kanser, ve alzheimer dedi. Hatta kıkırdakta yapılan faz da bini geçkin insanda tek bir yan etki gözlemlememişler. Çok süpee olay. İşte bu yüzden ben de saçta çok güveniyorum . Yabancı forumlarda genelde ek tedavi olabilceğini söylüyolar ama bence öyle değil şu çalışmaları görünce böyle bir şirketin herhangi bir losyon çıkarabilceğini düşünmüyorum adamlar wtn di galiba bu yolla yapıyolar yanlış anlamadıysam diğer tedavileride ben çok umutluyum ama inşallah türkiyede amerikadan önce cikar . Ama eger amaçları ilk olarak amerkada çıkarmak olmazsa bence 2022 başinda cikar cunku şirket amerikada ama bir roportajda nerde okudum hatırlamiyorum turkiyenin ilk ilacı olucakmış çıkarsa eğer şu dönemde ekonomik olarak dışarıdan dövize ihtiyacimiz oldugu donemde bence en kısa şekilde çıkarılır gibine geliyo çunku adam turkiyede isler nasil gidiyo bilmiyorum diyo

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 24 Ocak 2021, 02:19:32 »
Hatta adamların yaptığı işin ciddiyetini somut olarak görmek istiyosanız 43.34'e bakın

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 24 Ocak 2021, 03:15:47 »
Polyanna masalı gibi geliyor arkadaşlar bana artık herşey modunuzu düşürmek gibi olmasın ama. Tabi hepimiz isteriz daha sağlam, yan etkisiz tedavilerin türemesini bakalım duman olup uçmaz umarım bu çalışmalar ya da ru gibi yarıda kalmaz da fin ve mine alternatif olur.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 24 Ocak 2021, 15:56:16 »
Faz 3 e kadar gelen saç için tek ilaç. Aslında artık yarıda kalmalık bir şey yok faz 3 bitti konuşmalarından anladığım kadarıyla da basarılı. Şuanda önümüzde iki şey kaldı biri sonuçların açıklanması net olarak başarılı olduklarını söylemeleri biri de piyasaya çıkışı eğer 2022 yaz olursa harbi uzun zaman 1.5 yıl

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 24 Ocak 2021, 16:13:03 »
Faz 3 e kadar gelen saç için tek ilaç. Aslında artık yarıda kalmalık bir şey yok faz 3 bitti konuşmalarından anladığım kadarıyla da basarılı. Şuanda önümüzde iki şey kaldı biri sonuçların açıklanması net olarak başarılı olduklarını söylemeleri biri de piyasaya çıkışı eğer 2022 yaz olursa harbi uzun zaman 1.5 yıl

ben de başarılı olduklarını düşünüyorum fakat türkiyede daha önce çıkmasını tahmin ediyordum açıkçası ki bence hala öyle olacak

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 24 Ocak 2021, 16:16:00 »
ben de başarılı olduklarını düşünüyorum fakat türkiyede daha önce çıkmasını tahmin ediyordum açıkçası ki bence hala öyle olacak
Umarım öyle olur.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 24 Ocak 2021, 17:58:24 »
Polyanna masalı gibi geliyor arkadaşlar bana artık herşey modunuzu düşürmek gibi olmasın ama. Tabi hepimiz isteriz daha sağlam, yan etkisiz tedavilerin türemesini bakalım duman olup uçmaz umarım bu çalışmalar ya da ru gibi yarıda kalmaz da fin ve mine alternatif olur.

Katılıyorum. Fos çıkacakmış gibi geliyor.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 24 Ocak 2021, 18:01:40 »
biri de çıkıp desinki ben denek olarak katıldım nw6 dan nw1 oldum

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 24 Ocak 2021, 18:08:49 »
biri de çıkıp desinki ben denek olarak katıldım nw6 dan nw1 oldum
BEN diye haykırmak isterdim

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 24 Ocak 2021, 23:50:56 »
Katılıyorum. Fos çıkacakmış gibi geliyor.
fos çıksa sizce faz 3 e kadar gelir mi hocam? kaç yıl sonra ilk defa kellik için bir ilaç faz 3 e geldi? siz ilaçtan ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama çok iyi bir ek tedavi olacak. kimse nw6 dan nw 2 e çekecek demiyor, minox dan daha iyi bir alternatif olma ihtimali çok yüksek. 

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 25 Ocak 2021, 00:00:15 »
fos çıksa sizce faz 3 e kadar gelir mi hocam? kaç yıl sonra ilk defa kellik için bir ilaç faz 3 e geldi? siz ilaçtan ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama çok iyi bir ek tedavi olacak. kimse nw6 dan nw 2 e çekecek demiyor, minox dan daha iyi bir alternatif olma ihtimali çok yüksek.
Kesinlikle katılıyorum. Şuanda ki mevcut ilaçlardan tamamen farklı bir çalışma prensibi var ve özellikle aynı yolla ölmekte olan kanser hastası var videoda kadına evine git sevdiklerine vakit geçir demişler ve kadın 3. AYDA normale dönüyo 6.ayda seyahat etmeye başlıyo. Bu ilacın dht le uzaktsn yakindan alakası yok. Bana da güven veren kısmı bu eğer bu ilav fos çıkarsa kanser,alzheimer,kıkırdak çalışmaları hepsinin prestiji çöp olur.

Mario_Jardel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 27 Ocak 2021, 13:39:32 »
Bu ürün  çıkana kadar benim kafa otobana döner

Facebook Twitter Instagram