Gönderen Konu: Nerede Ektirmeliyim?  (Okunma sayısı 2606 defa)

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerede Ektirmeliyim?
« : 25 Ocak 2017, 14:48:41 »
Merhaba arkadaşlar. Yaşım 26. Saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Ankara'da yaşıyorum. Estetik international ile görüştüm, donör alanınız zayıf 2500 greft ekebiliriz dediler. 9500 lira da fiyat çıkardılar.( Fiyatları greft sayısından bağımsızmış). Ama hiç içime sinmedi neden bilmiyorum, yeni yeni araştırmaya başladım. Saç çizgimin böyle kalmasını ve komple sıklaştırtmak istiyorum. Verebileceğim en fazla 10bin lira.

Sizce kaç greftle bu sorundan kurtalabilirim?
Nerede ektirmeliyim?

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Saçlarım 2-3 numara. Anca bu kadar çekebildim..

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nerede Ektirmeliyim?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2017, 23:21:00 »
Merhaba, kalem tekniği dhi  ile ekim yapan yerlere bakabilirsin. Mevcut saçlarına da zarar gelmemiş olur diye düşünüyorum.

Zekeriya kul: greft başı 1 Euro
Hakan Doğanay var Antalya'da fiyatını bilmiyorum
Silivri Medical Parkta Doğan Turan var İstanbul'da 6500 TL
Serkan ve Esma Hanım var Antalya da bunlarda Doğan hocanın eski ekibi: 7.000 TL

Bunlarda diğerleri (kalem yönetimi kullanmıyor bunlar)

Arenamed 5000 TL (önüne gelene 5000 ekeriz diyen biri var, görüşeceksen direk Serkan Aydın'ı bul bence
Estecerrahi Alp Aslan 8.000 TL

Bütçene  göre iyice araştır, kafana yatan biri olması beklentini anlayacak bir kurum olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim. Umarım istediğin gibi olur.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2017, 23:38:49 »
bence en az bir yil finansterid kullan.ondan sonra sac ekimine ihtiyacin olup olmadigina karar ver.tabi yan etki faktörünüde unutma ilacin.

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2017, 00:41:41 »
Teşekkürler yorumlarınız için.  Dangers7 hocam Zekeriya Kul hakkında bende epey iyi yorumlar gördüm. Ektiren arkadaşların sonuçlarına baktım gerçekten belli ediyor kendini diğerlerine göre. Sizce 2500 greft yeterli olur mu?

bonedriven 6-7 ay kadar proscar kullandım.Yan etkilerinden kaynaklı bıraktım.Ondan sonra priorin tablet ve xpecia kullandım. Pek faydasını göremedim. İşte ektirip artık mezoterapi, prp neyse var olanı korumaya çalışıcam

Dangers7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2017, 22:36:39 »
Merhaba arkadaşlar. Yaşım 26. Saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Ankara'da yaşıyorum. Estetik international ile görüştüm, donör alanınız zayıf 2500 greft ekebiliriz dediler. 9500 lira da fiyat çıkardılar.( Fiyatları greft sayısından bağımsızmış). Ama hiç içime sinmedi neden bilmiyorum, yeni yeni araştırmaya başladım. Saç çizgimin böyle kalmasını ve komple sıklaştırtmak istiyorum. Verebileceğim en fazla 10bin lira.

Sizce kaç greftle bu sorundan kurtalabilirim?
Nerede ektirmeliyim?

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Saçlarım 2-3 numara. Anca bu kadar çekebildim..

Kafana yatan doktorun bu soruya cevap vermesi daha sağlıklı olur. Ama bence senin donörden 2500 den fazla çıkar. En güzeli randevu al bir görüş kardeşim, vaktin yoksa whatsapp dan resim atarsın hepsi dönüş yapıyor. Bana da 3500 çıkar heralde diyen oldu, donör çok iyi 5000 çıkar diyen oldu... Olay fazla ticari, işi bilen bilmeyen sektörde malesef.. Onun içinde yüz yüze görüşmek en iyisi ;)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2017, 23:00:47 »
donörün tam kapasitesini anlamak bu resimlerden zor. biraz uzun hali varsa ekle, daha sağlıklı yorum yazılsın. sağlıcakla

Facebook Twitter Instagram