Gönderen Konu: NEREDE SAÇ EKTİRMELİYİM  (Okunma sayısı 1233 defa)

Baran Aslan

• Yeni üye
  • *
NEREDE SAÇ EKTİRMELİYİM
« : 19 Ekim 2023, 01:04:59 »
Herkese merhabalar sevgili forum üyeleri,

23 yaşındayım ve uzun süredir saç ekimi yaptırmak için doktor ve klinik araştırıyorum. Forumda ki bir çok saç ekimi sonucunu inceledim fakat yeterli bilgim olmadığı için yorum yapmakta ve karar vermekte fazlasıyla zorlandım. Hangi teknik, hangi klinik vs. Saç ekiminde anladığım kadarıyla donör bölge problemleri, cilt hastalığı olduğunda(egzama vs) yaşanan problemler ve başarısız ekimlerde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabiliyor.
Saçlarımın dökülmüş olması artık psikolojik anlamda beni fazlasıyla zorlamaya başladı, uzun süredir görmediğim insanları "saçın dökülmüş, yaşlanmışsın" şeklindeki yorumlarını duymamak adına görmek dahi istemiyorum. Yaşım genç olduğu için dönör bölgemin sağlıklı kalabilmesi(ikinci bir ekim gerekirse), alacağım sonuç bakımından tatmin olabilmem ve fiyat performans skalasından da memnun olabilmem adına araştırdığım bazı doktorları sizlerle paylaşmak istedim; Serkan Aygın, Asmed, Asuman Hair. Bu üçü arasında fiyat farklılıkları olduğunu biliyorum. Asmed'in fiyatı bir hayli fazla.. Önceliğim yapacağım ödemeden ziyade mutlu olabileceğim bir sonuca ulaşmış olmak fakat bu meblağ ödenmeden bu üç klinikle benzer sonuçlara ulaşılabilir mi? Başka önerilere de elbet açığım. Hepsinin başarılı sonuçları olduğunu da biliyorum(forum üzerinden takip edebildiğim kadarıyla) fakat yine de sizlere sormak istedim. Bu üçü arasından herhangi birinde yaptırdığım saç ekiminden memnun olmama gibi bir ihtimal söz konusu mudur vs gibi bir çok sorum var...

Saçımın kuru ve ıslak halini birden fazla açıdan sizinle paylaşmak istedim. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.. İlk fotoğraf vertex bölgesi.. Hintell abi yorumunu rica edicem  :)

Konuyu başka bir yerde daha açmış bulundum yönetmeliğe aykırı olmadığını düşünerekten. Hatam olduysa özür dilerim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: NEREDE SAÇ EKTİRMELİYİM
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2023, 08:53:23 »
Asmed en iyisi
Diğer iki merkezde kaliteli ve güzel
Aynı konudanda bir daha 1 sen fazla açmayın lütfen
Global Moderator

Baran Aslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2023, 16:43:01 »
Hintell cevabın için çok teşekkür ederim. Sence saç ekimine uygun muyum? Açık alan kolayca kapanır mı acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2023, 22:52:52 »
Doner iyi duruyor kovırcık olduğun için avantajlı daha yoğun gözükür uygun görünüyorsun ama iyi bir merkez seçmelisin söylediğim gibi kolay değil saç ekimin o yüzden yetenekli başarılı bir yer olmalı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram