Gönderen Konu: Saçlarımı Nerede Ektirmeliyim? Öneri ve Görüşlerinizi Bekliyorum  (Okunma sayısı 584 defa)

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar arkadaşlar. genel olarak sadece ön bölgemde hafif bir acıklık var. özellikle saç çizgimin ve yanların biraz toparlanmasını istiyorum. kafamda şu an 3 yer var. serkan aygın, asuman hair ve akl klinik. ekimi eylül 2023 gibi olmak istiyorum o dönem 1 ay gibi bir iznim mevcut. olaki bir yerle anlaşırsam bizzat kliniğe de gidip olayı tamamen netleştirmek amacındayım.

serkan aygın 40 bin tl fiyat verdi. serkan hoca fotoğrafları incelemiş 2300 grefte karar vermiş. fakat ben 2023 eylül için randevu almak istediğimde bu fiyattan anlaşamayacagımızı parayı ekimden önce aldıklarını ve fiyatların o zamana kadar değişeceğini söylediler. (eylül için anlaşmaya varırsak parayı hemen yatıracagımı bütün kliniklere söyledim.)

akl klinik yine 2200 greft olabileceğini ama tam greft sayısının muayeneden sonra netleşebileceğini belirttiler. 24 bin tl fiyat verdiler ve eylüle randevu olusturabileceklerini ve fiyatta hiçbir değişiklik olmayacagını söylediler.

asuman hair 45 bin tl fiyat verdi. 2500 greft ile basarılı bir operasyon gerçekleşebileceğini söylediler. eylül ile alakalı randevu için henüz cevap yazmadılar.

bu klinikler dışında önerebileceğiniz yerler var mıdır?
degerli görüşleriniz için şimdiden herkese teşekkürler.
bu arada yaşım 38

legorn

• Full Member
Su saça 2400 gredt filan konuşuyorlarss bize 10 bin sağlam greft lazım

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Su saça 2400 gredt filan konuşuyorlarss bize 10 bin sağlam greft lazım

bana da açıkçası söyledikleri greft sayısı fazla geldi ama birebir muayenede daha netleşir diye düşünüyorum. bu arada Asuman hair 45 bin fiyatı eylüle kadar sabitledi.

dejavuu86

• Sr. Member
Yaş kaç eğer 30 -35 yaslarindaysan bence saclarin durumu iyi Ekim yaptirmani önermem medikal tedavi ile dahada iyi hale gelebilir ben Ekim gerektirecek bir saç durumu göremedim  ön çizgide kötü görünmüyor bence eğer daha fazla ilerlerse ozaman düşün bence ekimi şuan bu zahmete deymez bence

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş kaç eğer 30 -35 yaslarindaysan bence saclarin durumu iyi Ekim yaptirmani önermem medikal tedavi ile dahada iyi hale gelebilir ben Ekim gerektirecek bir saç durumu göremedim  ön çizgide kötü görünmüyor bence eğer daha fazla ilerlerse ozaman düşün bence ekimi şuan bu zahmete deymez bence

yaş 38

HTK

• Full Member
Ektirme bence gerek yok.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç ekimine gerek yok gibi duruyor güçlendir saçlarını hayatına devam et bence
Global Moderator

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimine gerek yok gibi duruyor güçlendir saçlarını hayatına devam et bence

güçlendirmek derken ne önerirsiniz?

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
güçlendirmek derken ne önerirsiniz?

finasterid araştırmalısın
Global Moderator

Alpha

• Hero Member
Ön çizgiyi biraz aşağı çektirme niyetinde isen ekim yaptır ama onun dışında ekimlik bir durum ben şahsen göremedim.Ayrıca 35 yaşını geçmenize rağmen durumunuz bu ise fin kullanmanıza kesinlikle gerek yok .
Sizde ki dökülme sebebi genetik değil yaşlanma.

Hakan Hakkn

• Full Member
Abi laf olsun diye demiyorum gayet iyi aşırı dikkatli bakınca çok minik gerileme var kaldı ki yaşının da havasını katıyor.
Çok takıntı yapma.
Olayın parasından demiyorum sizin böyle bi işe girmenize gerek yok

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Abi laf olsun diye demiyorum gayet iyi aşırı dikkatli bakınca çok minik gerileme var kaldı ki yaşının da havasını katıyor.
Çok takıntı yapma.
Olayın parasından demiyorum sizin böyle bi işe girmenize gerek yok

haklısın kardeşim yani ben çok bir açıklık olduğunu da iddia etmedim zaten de sadece şu saç çizgisi ve yanların biraz revize edilmesi için hafif kapattirmak için düşünmüştüm. bakalım duruma göre değerlendirme yapacağım. sağol.

ncky

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgiyi biraz aşağı çektirme niyetinde isen ekim yaptır ama onun dışında ekimlik bir durum ben şahsen göremedim.Ayrıca 35 yaşını geçmenize rağmen durumunuz bu ise fin kullanmanıza kesinlikle gerek yok .
Sizde ki dökülme sebebi genetik değil yaşlanma.

yaslanmadan kasıt bence biraz genetik. babamın saçı da aynı bu şekilde yanların açıklığı vs. sağol görüşlerin için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
haklısın kardeşim yani ben çok bir açıklık olduğunu da iddia etmedim zaten de sadece şu saç çizgisi ve yanların biraz revize edilmesi için hafif kapattirmak için düşünmüştüm. bakalım duruma göre değerlendirme yapacağım. sağol.

Dostum saç ekimine gerek yok ama çok minik bir revize yaptıravağım illa diyorsan
Muttalip keser
Hakan doğanay

Hakan hoca da sana gerek yok diye bilir

Benim fikrim saçların gayet güzel sana yeter ama sen illa yaptıracağım dersen
Hata yapmaman adına söyledim isimleri
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram