Gönderen Konu: hair estetik engin sönmez doktor mu?  (Okunma sayısı 197 defa)

murattı

• Yeni üye
  • *
hair estetik engin sönmez doktor mu?
« : 15 Ocak 2021, 23:39:39 »
bir arkadaşım şiddetle bu hair estetik engin sönmezi öneriyor bana.Hakkında doğru dürüst yorum bulamadım açıkçası doktor olmayan birine bile bile saç ektirmek istemiyorum hatta engin sönmez kimdir necidir belki sağlıkçı bile değil ama arkadaşım ısrarla doktor olduğunu söylüyor.
googleye yazdım doktor engin sönmez diye birini bulamadım .Bu engin sözmez ile ilgili bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim söylendiği kadar iyi saç eken birisimi yoksa tamamen merdivenaltı saç eken birisimi.

heprotar

• Sr. Member
Ynt: hair estetik engin sönmez doktor mu?
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2021, 16:11:25 »
engin sönmez doktor falan değil kardeşim google bakarsın her doktorun mutlaka kaydı olur bunun adına böyle bir şey yok ,uzak durmakta fayda var kendini doktor olarak tanıtıp saç ekimi yapmaya çalışmakta son zamanlarda moda oldu.
belki kendini doktor olarak tanıtmıyor da olabilir ama öyle sanılmasını sağlayanlarda var . tanıdığım ciddi oranda bir arkadaş çevrem saç ekimi yaptırdığı yerdeki koordinatörü doktor zannedip sormaya bile gerek duymuyor malesesef toplum olarak çok cahiliz.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2021, 23:23:13 »
doktor olsaydı mutlaka duyardık hocam ,benim bildiğim engin sönmez hakkında forumda bol bol şikayet konusu var.

Trevor

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2021, 18:21:41 »
saç eken birinin doktor olup olmamasının tartışılması çok ironik  .açarsınız telefon sorarsınız ben sizde ektirmek istiyorum asıl mesleğiniz nedir diye   :)

Facebook Twitter Instagram