Gönderen Konu: Ketokonazol Sampuan Kullanıcı Yorumları  (Okunma sayısı 6026 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Ketokonazol Sampuan Kullanıcı Yorumları
« Yanıtla #15 : 16 Ocak 2021, 21:32:24 »
Bu ketoral saclari inceltiyor bence ya uzunken kullandigimda baya incelttigini farketmistim kestirdim suan duzeldi. Sikintili bir durum. Kisa tutmak gerek saci. Ve sacimin bazi bolumlerinin rengini acti. Ama kafayi muthis ferahlatiyor.
Cok kullanirsam hafta icinde, shedding yapiyor.
   Vallaha en iyi  sampuanlardan birisi ama hem dht blocker hemde  dermatit ne pislik varsa goturuyor  haftada 1 kere kullanılmalı fazla kullanımı zararlı bende biraz daha hafif olanı nizoralı kullanmak istiyorum ama simdiye kadar hic kimse bu urunu kullanmadımı  yorum yapmıyorlar...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 16 Ocak 2021, 21:35:44 »
sağlıklı saç derisi=saç

ilk önce yapmamız gereken saç derimizi sağlıklı hale getirmek daha sonra genetik harici diğer dökülme sebeplerini çözmek en son agaya odaklanmak
  Evet kesinlikle haklısın bu kepek isinide cozmeliyiz oda saca zarar veriyorr  sence   

headen shoulders clinik streng
vichy dercos kepek sampuanı                bu urunlerin hangisi daha mantıklı haftada1 sac saglıgı icin kullanmak icin icerigi biraz agır ama tedavide kesinlikle
                                                               olmalı
nizoral
ketozonal

• Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 16 Ocak 2021, 21:40:40 »
  Evet kesinlikle haklısın bu kepek isinide cozmeliyiz oda saca zarar veriyorr  sence   

headen shoulders clinik streng
vichy dercos kepek sampuanı                bu urunlerin hangisi daha mantıklı haftada1 sac saglıgı icin kullanmak icin icerigi biraz agır ama tedavide kesinlikle
                                                               olmalı
nizoral
ketozonal

benim tavsiyem loprox yeni çıktı piyasaya etkisi konazol gibi ama yıpratmıyor içinde ketokonazol yok ama zaten nizoralın aga için değersiz olduğunu düşünüyorum .eczaneden 30 liraya alıp dene ben tavsiye ederim saçımı haftalarca yıkamasam kaşınmaz artık eskiden günde 2 yıkamak zorunda kalırdım

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2021, 21:46:57 »
benim tavsiyem loprox yeni çıktı piyasaya etkisi konazol gibi ama yıpratmıyor içinde ketokonazol yok ama zaten nizoralın aga için değersiz olduğunu düşünüyorum .eczaneden 30 liraya alıp dene ben tavsiye ederim saçımı haftalarca yıkamasam kaşınmaz artık eskiden günde 2 yıkamak zorunda kalırdım

Nizoral yolda gelsin bir 1 ay onu deniyeyim  ondan sonra loproxuda aklıma yazdım onuda arastıracam....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 17 Ocak 2021, 06:28:47 »
Ketokonazol'un erkek tipi saç dökülmesine direkt olarak olumlu etki ettiğine inanmıyorum. Ancak kafa derisinde egzama kepek kaşıntı kabuklanma ve hatta sivilceye bile iyi geldiği için, kafa derisine aga için uygulanacak tedavi için kafa derisini sağlıklı hale getirmek ve uygulanacak olan topikal tedaviye hazırlık sağlamak açısından faydalı. Yoksa scalpta DHT filan azalttığını yok.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 17 Ocak 2021, 06:31:21 »
Ketakonozol şampuanı kullanmış biri olarak haftada birden fazla tavsiye etmiyorum saçın dogal görüntüsünü bozduğunu düşünüyorum sık kullanimda.Onun yerine scalpi rahatlatmak için saç masaj tarağı alabilirsiniz forumda atılan Gratis linkinden bir adet sipariş verdim gayet kullanışlı bilhassa duşta saç kopukleme esnasında kullanılınca işe yarıyor

Salva selamlar

O taraktan almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin? Kafa derisinin eğip bükebilir mi masaj gibi? Deneyimin rica etsem?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 17 Ocak 2021, 10:48:16 »
Salva selamlar

O taraktan almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin? Kafa derisinin eğip bükebilir mi masaj gibi? Deneyimin rica etsem?
Kafa derisini eğip bükme konusunda senin scalpina kaba davranıp davranmayacagina bağlı.Yaparsın ama canın aciyabilir ben beğendim şahsen ürünü bilhassa scalpi güzel temizliyor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #22 : 17 Ocak 2021, 13:39:38 »
Ketokonazol'un erkek tipi saç dökülmesine direkt olarak olumlu etki ettiğine inanmıyorum. Ancak kafa derisinde egzama kepek kaşıntı kabuklanma ve hatta sivilceye bile iyi geldiği için, kafa derisine aga için uygulanacak tedavi için kafa derisini sağlıklı hale getirmek ve uygulanacak olan topikal tedaviye hazırlık sağlamak açısından faydalı. Yoksa scalpta DHT filan azalttığını yok.
Azaltıyor ama bir miktar çok değil.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Facebook Twitter Instagram