Gönderen Konu: Minoxidil faydasi , yan etkileri , kullanici yorumlari  (Okunma sayısı 5908 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ynt: Minoxidil faydasi , yan etkileri , kullanici yorumlari
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2018, 10:03:43 »
Bu konuda bilgisi olan arkadaslar yazabilirmi yada kullanan kisiler..

Kullanma :)

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2018, 19:52:20 »
Sen kullandinmi dostum hic

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2018, 01:22:29 »
Eğer döngü olmasaydı herkes minoxidil kullanırdı ama ne yazık ki saçlar döngüye giriyor. Ben de almıştım kullanacaktım forumda konularda görünce kullanmadım sonra merak ettim sakal da kullandım sakallarım daha kalınlaştı sonra sıkıldım bıraktım :). Kullanılınca bıraktığınız da varolan saçlarınıza da zarar veriyor bu yüzden kullanmayın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2018, 09:55:21 »
Evet Kullandım ama bir kaç yıl önce, Saçlar döngöye giriyor saçları inceltiyor bir süre sonra ve rengi değişiyor kullandığın süre uzun olduğu takdirde döküyor ve çıkarıyor sonra bırakınca komple dökülüyor kısacası riske girmez.

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2018, 15:16:58 »
 Sagolun arkadaslar..

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Temmuz 2018, 17:34:18 »
Saç durumunu bilmiyoruz , ama minoxil yerine saçların inceldiyse biotin kullanabilirsin yada xpecia tarzı bir takviyede olabilir bir çok alternatif var ama minoxilden kesinlikle uzak dur olan saçta gider :)

saçınıkaybedenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2018, 01:13:08 »
Bencede minoxil kullanmayınız uzun dönem kullanımda tansiyon ve kalp çarpıntısı problemlerine yol açıyor .en iyi kullanım alanı saç ekiminden sonra saçların şok dökülmeden sonra çıkış sürelerinin hızlandırılması için olabilir.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2018, 20:04:27 »
Minoxil kullanmayınız sağlığınıza düşman bir ilaç saça faydası yok sadece kullanılan süre boyunca saçın 2mm olacağına 4mm oluyor yani minyatür saçın döküleceği zamana kadar büyümesini arttırıyor oda çok az ama sonuçta o saç er yada geç zamanı gelince gene dökülüyor.
Ben kullandım iki yıl kadar çarpıntı yaptı bendede 6 ay etkisinden kurtulamadım.

space-x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Temmuz 2018, 13:48:01 »
minoxil kullanmıştım 6 ay kadar. açıkçası işe yaramadı bende. Ekimden sonra da pek bir şey kullanmadım. iyi ekim olursa daha memnun oluyor insan

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Temmuz 2018, 14:57:14 »
Minoxil kadar reklamı yapılan ve bir o kadarda boş bir ilaç yok emin olun .arkadaşında dediği gibi sadece minyatür saçları döküleceği zamana kadar çok az güçlendiriyor o kadar ama bu ilacın çok sağlam lobisi var kalp ve tansiyon problemlerine neden olmasına rağmen halen tüm dünyada popüler .günlük iki fıs değilde üç beş fıs sıkarsanız kafa ağrısı yapıyor buda demek oluyorki tansiyonunuz ani olarak yükseldi sadece siz ölçmediğiniz için farkında değilsiniz.

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2018, 14:41:05 »
Minoxu kesinlikle kullanmayın kac arkadaşım denedi bende dahil bıracınca mahvoluyor. Ben 1 yıla yakın kullandım dökülmeyi durdurmamasj bır yana daha pis döktü
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Temmuz 2018, 11:37:15 »
Kendimi Trollemek gibi olacak ama , ekimden sonra çıkışları tetiklemek için kullanılabilir , ama normal kullanım şeklinde değil, haftada 3 gün mesela akşamları 2 yada 3 fıs şeklinde.

Onun haricince mevcut saça gerçekten zarar veriyor , döngü zamanı herşey gidiyor :)

Facebook Twitter Instagram