Gönderen Konu: Hair Forte/Yan etkileri  (Okunma sayısı 3367 defa)

Emre_70

• Full Member
Hair Forte/Yan etkileri
« : 24 Eylül 2019, 10:38:01 »

Merhaba;
yaklaşık 4 aydır hair forte spray sabah 6 akşam 6 fıs olmak üzere günde 2 kez kullanım yapıyorum. Son 15 gundur kalbimde ciddi bir baskı hissetmeye başladım. Doktora gittim eko-efor testleri kan testleri birşey çıkmadı. Doktorun yorumu bu tip ilaçlar çarpıntı ve baskı yapar  yönünde bir yorumu oldu. Talimatnamede sanırım 3 aydan sonra tek kez kullanılması yazıyordu ben 1 ay daha gunde 2 kez kullandığım için bu durumu yaşamış olabilirmiyim  diye düşünüyorum. Gunde tek keze indirdim. Bu ve benzeri sorun yaşayan oldu mu? minoxıl de benzer şikayetleri duymustum. Hair forte daha masum diyerek bu ürünü tercih etmiştim. Bu arada inanılmaz faydasını gördüm. Şok dökülme nerdeyse  hiç yaşamadım.

Nigrig48

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hair Forte/Yan etkileri
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2019, 17:46:51 »
Merhaba,

Doktor genelleme yaparken hairforte gibi kozmetik ürünleri değil de muhtemelen minoxidil içeren ilaçları kastetmiştir diye düşünüyorum. Rahatsızlığınızın kaynağı psikolojik olabilir.

Ahmet41

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2019, 20:52:57 »
Merhaba;
yaklaşık 4 aydır hair forte spray sabah 6 akşam 6 fıs olmak üzere günde 2 kez kullanım yapıyorum. Son 15 gundur kalbimde ciddi bir baskı hissetmeye başladım. Doktora gittim eko-efor testleri kan testleri birşey çıkmadı. Doktorun yorumu bu tip ilaçlar çarpıntı ve baskı yapar  yönünde bir yorumu oldu. Talimatnamede sanırım 3 aydan sonra tek kez kullanılması yazıyordu ben 1 ay daha gunde 2 kez kullandığım için bu durumu yaşamış olabilirmiyim  diye düşünüyorum. Gunde tek keze indirdim. Bu ve benzeri sorun yaşayan oldu mu? minoxıl de benzer şikayetleri duymustum. Hair forte daha masum diyerek bu ürünü tercih etmiştim. Bu arada inanılmaz faydasını gördüm. Şok dökülme nerdeyse  hiç yaşamadım.
Emre hocam hair forteyi ekimden ne kadar sonra kullanmaya başladınız ? birde son durum nedir hair forte gerçekten fark yaratıyor mu?
Müzmin Mühendis

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2019, 02:34:57 »
Bildiğin procapil işte hairpharma amatör bir firma boş verin bunları saç eken kişiler üzerinde hegamonya kurmuş bunlar yoksa piyasada yoklar bunlar.
vitalizma procapil kullanın bundan iyidir.

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2020, 09:53:29 »
Emre hocam hair forteyi ekimden ne kadar sonra kullanmaya başladınız ? birde son durum nedir hair forte gerçekten fark yaratıyor mu?

Ben kabuk dökümünden 15 gun sonra kullanmaya başladım.  Son durumum bu

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8317.45

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2020, 17:42:32 »
hair fortenin hiç bir etkisi yok hafif tüy çıkarmaktan başka aynı şekilde hiç bir yan etkiside yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2020, 19:58:20 »
Hairforte spreyde kullanılan aktifler en uygun dozlarda kullanıldığı için optimum etki elde edilirken cilt tahrişine rastlanmıyor genel de diğer kardeş ürünlerine göre , alerjik reaksiyon  hassasiyetten kaynaklanan durumlar olabilir tabiki ve saç spreyleri arasında en az alerji görülen ürün  aslında hairforte spreydir. Alerji görülmesi durumunda ürün kullanımına ara vermek gerekir tabı olmaz dıye de bır durum yok

ha çok işe yarayan bir ürün mü dersen bence değil.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram