Gönderen Konu: Zekeriyya kul ve Serkan Aygın  (Okunma sayısı 1470 defa)

Ysuf

• Jr. Member
  • **
Zekeriyya kul ve Serkan Aygın
« : 24 Ocak 2021, 12:08:36 »
Merhaba arkadaşlar ben Yusuf. 25 yaşındayım. Zekeriyya Kul ile görüştüm şu an erken olduğunu söyledi ekim için biraz daha beklemem gerektiğini belirtti. Serkan Aygın kliniğinde çalışan ismini hatırlamadığım diğer doktor ise ön bölgeye 3.400 greft ekileceğini tepe bölgesi için ise propecia gel, Finasteride gibi ilaç tedavisini uygulamayı düşündüklerini ileride ikinci bir ekim olabileceğini söyledi. Bu arada Serkan Aygın klinikte ekimi doktor değilde ekipi yapacaktır.

Arkadaşlar sizin tavsiyelerinize ihtiyaç duyuyorum siz ne önerirsiniz?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriyya kul ve Sergan Aygın
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2021, 12:40:03 »
Zekeriya kulu dikkate almalısınız bence...en az 30 yaşına kadar da beklemelisiniz...var olan saçlarınız zarar görür bence Ekim olursa...

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2021, 12:41:27 »
Zekeriya kulu dikkate almalısınız bence...en az 30 yaşına kadar da beklemelisiniz...var olan saçlarınız zarar görür bence Ekim olursa...
Hocam haklısın ama şu da var bana saç şimdi lazım be
Asmed saç ekim merkezi

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2021, 14:37:24 »
Saç her yaşta herkese lazım...o zaman ektir kardeşim...sonra ağlama

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2021, 15:33:28 »
Ben sizin yaşlarınızı şakakları açık geçirdim ve öyle hayatımda çok ciddi olumsuzluklar yaşamadım. Daha sonra 32 yaşımda saç ekimi yaptırdım. Bende yerinizde olsam Zekeriya Kul'u dinlerdim. Öyle umutsuz saçlarınızda yok şimdilik. Propecia'ı 5 yıl 10 yıl kullanmayı göze alırsanız tabi orasını bilemem.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2021, 17:36:38 »
 ben olsam finasterid içip ektirirdim dokuldukce gene ektirirdim genclikte yoksa ne yapıcam o saçı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2021, 09:40:32 »
ben olsam finasterid içip ektirirdim dokuldukce gene ektirirdim genclikte yoksa ne yapıcam o saçı

Ya hocam finesteridin de saç için iyi de libido için zararlı olduğunu söyleniyor
Asmed saç ekim merkezi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2021, 11:56:59 »
 çoğu kullanan cinsel yan etki yaptı deyip bırakıyor bazlarındada yapmıyor bırakınca yan etki gecer yabancı sitelere bak bizim millet abartmayı sever yan etki yoksa kullan kendi bileceğin iş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2021, 22:22:44 »
Ya hocam finesteridin de saç için iyi de libido için zararlı olduğunu söyleniyor

Ben kullanmadım fakat mantıken bakarsan libidoyu düşürmesi normal gibi geliyor. Libido yüksek olursa kan akışı sürekli ona hizmet eder. EEE bi zahmet rahat duracak ki kanlar saçı beslemek için yukarı kısma gitsin :)
  • Ekim Tarihi: .
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2021, 03:27:08 »
Ben kullanmadım fakat mantıken bakarsan libidoyu düşürmesi normal gibi geliyor. Libido yüksek olursa kan akışı sürekli ona hizmet eder. EEE bi zahmet rahat duracak ki kanlar saçı beslemek için yukarı kısma gitsin :)

Hımm. Yok abi ya o zaman. Bir saç için şeyimizden olmayalım şimdi.
Asmed saç ekim merkezi

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Zekeriyya kul ve Serkan Aygın
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2021, 14:54:11 »
Zekeriya Hoca'yı dinleyin.

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2021, 19:10:15 »
Zekeriya Hoca'yı dinleyin.
Abi zekeriyya Hocanın dediği makul ama bana da şimdi saç lazım acaba koray erdoğandan yapsam iyi olur mu?
Asmed saç ekim merkezi

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2021, 17:44:43 »
Koray erdoğan için büççe sağlam olması gerek ekerim derse ektir

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 09 Şubat 2021, 21:29:42 »
Koray erdoğan için büççe sağlam olması gerek ekerim derse ektir
Abi walla bütçeyi öyle ya da böyle ayarlarım da diyorum ki acaba daha iyi bir büteçyle iyi olacaksa o kadar fazla bir harcamada bulunmiyayım
Asmed saç ekim merkezi

Facebook Twitter Instagram