Gönderen Konu: Değerli Düşüncelerinizi Merak Ediyorum (Ekim Yerleri Hk.)  (Okunma sayısı 1438 defa)

fmvurgun

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba epeydir 2. kez ekim yaptırmak için ince elyip sık dokuyorum ve maddi olarak gücümün yettiği kurumlar arasında "EVET BURASI İŞTE HER HALİYLE BURASI BENİ MEMNUN EDER" diyebileceğim yere karar veremedim. Yani Asuman hanımla görüştüm orası bir alternatif olarak duruyor. Onun haricinde Whatsapp üzerinden bir çok yer ile görüştüm. Arenamed ve medeks reklamlarına bakarsanız iyiymiş gibi ama bir çok olumsuz şey duyunca özellikle donör kısımlarından vazgeçtim oralardan, Ankara Serkan aygınla görüşmüştüm bana çok komik greft sayısı verdi 1200 gibi o greft sayısı beni asla tatmin etmez ki benim kafa üstler komple seyrek zaten ışık altında güneşte nerdeyse saçım yok gibi kısaltınca özellikle (Resimlere aldanmayın ışıkta hiç saç yok gibi duruyor) Serkan aygınla yüzyüze görüşemedim o yüzden kaldı. Bilgehan aydınla yazıştım ama görüşemedim. ASmed e zaten gücüm yetmez açıkçası evet işini güzel yapıyor ama fiyat performans olarak bence fazlası ile pahalı.(Sonuçta klonlama yapmıyor donör ne veriyorsa onu alıyor. Ama evet işini güzel yapıyor. Euro ile maaş alsam zaten hiç düşünmeden orayı tercih ederdim. Hair of İstanbul diye bir yere yazdım adamlar randevu bile vermedi yoğunuz diye ve 40bin tl fiyat çektiler. Ama ekimleri mükemmeldi. Ve full yabancılara çalışıyorlar zaten. Ben ön çizgi ve şakak bölgesinin yoğun olmasını istiyorum ve özellikle o bölgeye ekim yapan ve tutturan bir yere ektirmek ve bu beladan kurtulmak istiyorum artık. Bir arkadaş now hair time a ektirmiş forumda da gördüm ben orası ile de görüştüm. Ekimlerini de inceledim. Ön çizgi ve şakak konusunda en azından paylaştıkları ekimleri çok beğendim. Ben de kel değilim sıklaştırma ve ön çizgi ile şakak bölgesini tekrar belirlemek adına güzel bir ekim olsun istiyorum. Aklımda orası ile de yüzyüze görüşmek var. Güncel bilgisi olan var ise beni bilgilendirirse sevinirim. Bir de merdan Çelik ile telefonda konuştum aslında konuşması açısından beni tatmin etti. Hatta saçınız da gayet iyi ektirmeseniz bile olur gibilerinden konuştu. Ama pandemi nedeniyle bir türlü gidemedim. Kısacası pandemiden dolayı sadece Asuman hanım ile görüşebildim birkaç ay önce o da bana saç derin ince ekimden önce biotin xpecia betasalic losyon ve şampuan önerdi kullan bunları sonra görüşelim tekrar dedi. Bu halde ekersek ekimlerin tutma oranı düşük olur demişti. 2 aydan fazla süredir kullanıyorum ama ben açıkçası gözle görülür bir fark görmedim saç derisinde ve hala saçlarım yağlı ve saç diplerim akneli. Now Hair Time ile kesinlikle bir yüzyüze görüşme yapmak ve düşüncelerini almak istiyorum. O kadar çok ekim merkezi var ki 10-15bin tl seviyesinde olan bir yerde ektirebilirim. Ve daha üstüne de açıkçası çıkmayı düşünmüyorum. Çünkü bu ekim işi kişiden kişiye değişiyor ve bu ücretlere de gayet iyi sonuçlar alınıyor. Önemli olan ben hangisinden istediğim sonucu alacağım ??? Buna bir türlü karar veremedim. Görüşme gerçekleştiremediğim için de süreç uzadıkça uzuyor. Sizler de o değerli düşünelerini yazar ve beni bilgilendirir, yönlendiriseniz sevinirim. Saçımın halini de her açıdan paylaştım. Yorum yaparsanız sevinirim.

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Değerli Düşüncelerinizi Merak Ediyorum (Ekim Yerleri Hk.)
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2021, 00:53:45 »
Dediğin gibi sadece ön bölgeyi sıkılaştırmak mantıklı orta ve vertexle hiç uğraştırma. 2 bin köklük bir sıkılaştırma seni mutlu eder. Ben bu ekimi ynsdgn ın ekimini örnek alarak Şahin Çelik seni memnun eder diyorum. Hem fiyat hem estetik ve başarı olarak. ynsdgn ın ekimini incele dostum onunda ikinci ekimi.

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2021, 15:04:51 »
Bende now hair time düşünüyorum paylaştığı ekimleri bende beğendim ama benim için önemli olan yüz yüze görüşmek yarın gideceğim inşallah bakalım ne olucak. Kısmet hayırlısı inşallah.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2021, 15:49:16 »
Kardeş paylaşılan resimlere aldanma, dediğin yeri ilk defa duyuyorum ve hangisine gitsen seni ikna ederler bundan emin ol. Forumun gözde yerlerinin haricinde macera arama derim. Sana 25 yıldır ekim yapan birinin mağduru olarak söylüyorum. Belki dediğin yer iyidir bilmiyorum ama başarısız olursa ekimin yaşayacağın sıkıntıları şimdiden görerek yazıyorum dikkat et.

fmvurgun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2021, 18:20:00 »
Bende now hair time düşünüyorum paylaştığı ekimleri bende beğendim ama benim için önemli olan yüz yüze görüşmek yarın gideceğim inşallah bakalım ne olucak. Kısmet hayırlısı inşallah.

Evet, ön çizgi ve şakak bölgelerine yaptığı ekimleri beğendim şahsen. Çok daha seyrek saçları ön profilden baktığınızda benden daha gür olacak şekilde yapmışlar. Benim saçım olduğuna göre çok daha şık olur diye düşünüyorum ama forumda sadece 1 kişinin ekimini gördüm. Hatta herkes bu nasıl ekim demiş. Şakak bölgelerine yaptığı ekim için ama adamın saçı bence efsane olmuş. Ben çok beğendim. Tabi yüzyüze görüşmeden de kafada oturmaz bazı şeyler. Diğer bir alternatif Asuman hanım. Pandemi nedeniyle hiçbir yerle görüşemedim zaten o yüzden bir adım da atamıyorum.

fmvurgun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2021, 18:23:16 »
Kardeş paylaşılan resimlere aldanma, dediğin yeri ilk defa duyuyorum ve hangisine gitsen seni ikna ederler bundan emin ol. Forumun gözde yerlerinin haricinde macera arama derim. Sana 25 yıldır ekim yapan birinin mağduru olarak söylüyorum. Belki dediğin yer iyidir bilmiyorum ama başarısız olursa ekimin yaşayacağın sıkıntıları şimdiden görerek yazıyorum dikkat et.

Tabi ki sadece ona bakmıyorum. Ama her yerin paylaşımına göre burasının bir alternatif olarak kafamda yer etmesinin sebebi ön çizgi ve şakaklara yaptığı başarılı ekim. Herkesin ekimden beklentisi farklı olabilir ama benim şu alnımın açık olması ve saçlarımın dik dik olması hep saçımı olduğundan daha seyrek göstermiştir. O yüzden ön profili çok iyi yaptırabileceğim bir yer olsun istiyorum. O yüzden bir türlü karar veremedim ya zaten.

fmvurgun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2021, 18:29:06 »
Dediğin gibi sadece ön bölgeyi sıkılaştırmak mantıklı orta ve vertexle hiç uğraştırma. 2 bin köklük bir sıkılaştırma seni mutlu eder. Ben bu ekimi ynsdgn ın ekimini örnek alarak Şahin Çelik seni memnun eder diyorum. Hem fiyat hem estetik ve başarı olarak. ynsdgn ın ekimini incele dostum onunda ikinci ekimi.

Vertexi bilemem ama üst bölgenin de biraz ihtiyacı var ama önden kısıp üstlere gidecekse eğer önlere daha çok önem veriyorum. Çünkü gerçekten insanı değiştiren bölge orası. Yeni ekim yaptıran arkadaşlar var arkalar boş ama önlerin sıklığı sayesinde karşı profilden bakınca gayet iyi duruyor benden iyi en azından. Bende saç var ama nasıl bir saç ise saçsız adamdan daha kel duruyorum spot ışıkta vs. ve özellikle alnımın açık olması ve önlerin seyrek olması diplere kadar gösteriyor deriyi. Sizin bahsettiğiniz arkadaşı bulamadım. Link gibi bir şey paylaşma şansınız var mı acaba ?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2021, 18:41:15 »
Vertexi bilemem ama üst bölgenin de biraz ihtiyacı var ama önden kısıp üstlere gidecekse eğer önlere daha çok önem veriyorum. Çünkü gerçekten insanı değiştiren bölge orası. Yeni ekim yaptıran arkadaşlar var arkalar boş ama önlerin sıklığı sayesinde karşı profilden bakınca gayet iyi duruyor benden iyi en azından. Bende saç var ama nasıl bir saç ise saçsız adamdan daha kel duruyorum spot ışıkta vs. ve özellikle alnımın açık olması ve önlerin seyrek olması diplere kadar gösteriyor deriyi. Sizin bahsettiğiniz arkadaşı bulamadım. Link gibi bir şey paylaşma şansınız var mı acaba ?
Forumun arama motoruna Mega Hair Trans veya Şahin Çelik yaz bu başlıklardan birinde yns dgn nick'li ama hangisi olduğunu bende emin değilim.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 18:49:02 Gönderen: Karakutu »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2021, 18:42:37 »
  zekeriya kulla bir gorus istersen o pek aralara girmez ama
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram