Anket

Fenerbahçe
8 (38.1%)
Galatasaray
10 (47.6%)
Berabere
3 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 21

Gönderen Konu: Fenerbahçe -Galatasaray  (Okunma sayısı 1189 defa)

emekli kel

• Hero Member
Fenerbahçe -Galatasaray
« : 03 Şubat 2021, 22:09:28 »
 Son yıllar bu derbiye beraberlik hakim.Gs yenilirse 6 puan olucak tabi 21 takımla oynanıyor lig.Beraberlikte 2 takım içinde fena olmaz.Gs farkı açmaz fbde onde gitmeye devam eder.Fb çok kötü top oynuyor carpa curpa şansa bala duran toplar Caner derken rastgele gidiyor işte.Gsde iyi top oynamıyor.Sonuc sizce ne olur?
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Jeu

• Hero Member
Ynt: Fenerbahçe -Galatasaray
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2021, 22:19:10 »
Koyu fanatik Fenerbahçeliyim gönül ister ki kazanalım ama erol bulut  20 küsür haftadır elinde bu denli güzel kadro olmasına rağmen leş gibi top oynatıyor ne bi taktiği var ne bi tekniği tamamen kadro kalitesinden dolayı maç kazanıyoruz .. bu maça gelecek olursak 2-2 içimden geçen skor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2021, 22:35:18 »
 bende koyu fenerbahçeliydim ama ali koçun seçilmesi canerin gokhanın ve milli takımı reddetmiş mesudun gelişinden sonra bunları etik bulmadım.erol bazen caneri yedek bırakıyor laf gelmesin diye kendi sistemi var desinler diye.tek bildiği canerin duran topları.erol kendini ispatlamadıki.malatya ve alanyada ondan once sergen çalışıyordu onların mirasına kondu.fb kumeye oynadığı sezon bile bu kadar kötü top oynamadı.kendi sahasında anadolu takımlarına kontra atak oynuyor.uzun yıllardır bir gs galibiyeti yok tek sorumlusu ali koç.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2021, 22:57:18 »
hoooooop cigodalı bazda

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2021, 23:09:58 »
Bende koyu fenerliyim , kadro kalitesine göre oynanan oyun tatmin etmiyor . Fenerbahçe de Galatasaray da güzel futbol oynamıyor , 0-0 bitme ihtimali yüksek iki takımda kontrollü oynar , Fenerbahçe son iki üç haftaki futbolunun üstüne çıkarsa yeneriz ama son iki üç hafta ki topunu oynarsa yenemeyiz . Gönlümden 1-0 yeneceğiz diye geçiyor

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2021, 02:31:49 »
Her iki takımın forvetleride formda değil, defansları aynı sayılır, orta sahalar maçın kaderini belirler.

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2021, 09:40:38 »
Galatasarayda Norwood Ölçeğinde daha ileride olan daha çok adam var sanki Fenerlilerin saçı daha gür teknik direktör bile o yaşta Nw 1 gibi
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2021, 10:12:46 »
Galatasarayda Norwood Ölçeğinde daha ileride olan daha çok adam var sanki Fenerlilerin saçı daha gür teknik direktör bile o yaşta Nw 1 gibi
kankam şu norwood ölçeğine bu kadar kafa yorma manyak olucan amk
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 10:27:43 Gönderen: Melih Kaya »

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2021, 10:50:35 »
kankam şu norwood ölçeğine bu kadar kafa yorma manyak olucan amk
Adam Bdd.Yani dış görüntüsüne takıntılı ve bunun çözümü yok

Soruya gelirsek ben berabere yada Gs kaybetmeze oynayacağım.Gs Fbden gol yemez ama golde atamaz gibi geliyor bilemiyorum

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2021, 19:56:42 »
Gustavo yetişemezse berabere biter, oynarsa Fenerbahçe alır. ( bende erolun tekniğini, taktiğini hiç beğenmiyorum, şu kadro kalitesini böyle oynatan kişi hoca degildir.)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2021, 20:25:50 »
 benim gozumde tek yıldız gustavo alır parayı yatar dedim ama adam çıktı.kadroda o kadar iyi değil.sosa son sene trabzondada çok iyi değildi caner gökhan yaslı ama caner katkı veriyor kaleci son maç dısında batırdı durdu valencia samatada dunya yıldızları getiren fenerin yıldızı ise kuculmenin gostergesidir.valencia sakatlandı maç kazanamadık.ilk devreki stoperler traş bir serdar var oda saatli bomba.ozan bu sene form tuttu gustavodan sonra ille biri yıldız diye solencekse ozandır o.erol zaten ne basarısı vardı hoca diye alındı.bu topla sampiyon olamazsın derbide iyi oynayıpta kazanabilirsin ama sonra gene dandik futbol.futbolun sansı her zaman yanında olmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2021, 22:15:47 »
 mesut oynarsa gozler ustunde bu maçta oynar sonrada yatar

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2021, 23:11:34 »
mesut oynarsa gozler ustunde bu maçta oynar sonrada yatar
mesut yatmaya gelmedi be başkan göreceksin Galatasaray maçında 11 başlarsa bir asisti var yaz kenara maç sonu burdayım 🤫😃

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2021, 23:14:31 »
 iyi oynarsa zaten bu maç oynar baska maçları umursayacağını sanmıyorum.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2021, 23:36:06 »
mesut yatmaya gelmedi be başkan göreceksin Galatasaray maçında 11 başlarsa bir asisti var yaz kenara maç sonu burdayım 🤫😃
11 başlamaz büyük ihtimal. bence bu maç büyük ihtimal berabere biter. ikinci defa kadıköy'de fenerbahce taraftarını ağlatıp kafasını koltuklara vurmasını izlemek güzel olabilirdi :D . bakalım hayırlısı.

Facebook Twitter Instagram