Gönderen Konu: Hermest Hair Clinic DHI Yöntemiyle 3.500 Greft Saç Ekimi 28.01.2021  (Okunma sayısı 1263 defa)

maydogdu25

• Yeni üye
  • *
Merhaba, 28 Ocak 2021 tarihinde Hermest Hair Clinic'te DHI yöntemiyle 3.500 greft saç ekimi yapıldı. Ekim öncesi ve sonrası çekmiş olduğum fotoğraflarım ekte yer almaktadır. Değerlendirmelerinizi rica ederim. Yaşım 26. Herhangi bir ilaç, sigara ve alkol kullanmadım. Bugün ekimin 14.günü ve şok dökülmeler başladı. İlk fotoğraf Ekim öncesi çekilen 2.fotoğraf Ekim sonrası, diğer fotoğraflarda düne ait.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim resim açılarından ön çizginizi tam anlayamadım ama fena durmuyor
Ekim sık duruyor kendi saçlarınız da iyi durumda umarım güzel bir sonuç alırsınız 12 ay paylaşım yapmalısınız konunuzda Geçmiş olsun.
Global Moderator

maydogdu25

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler @hıntell, donör bölgede ara ara sızlamalar oluyordu. 10.günden itibaren masaj yapıyorum gittikçe azaldı. Bir de bende normalde saç dökülmesi de var demir ve D vitamini eksikliği kaynaklı. Xpecia men tabletten 3 kutu kullanmam söylendi. Dökülmeye de faydası olur mu? 2 sene öncesinde minoxil forte kullanmıştım bırakınca çıkardığında daha fazla döktü.
  • Ekim Tarihi: 28.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hermest
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Hayır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler @hıntell, donör bölgede ara ara sızlamalar oluyordu. 10.günden itibaren masaj yapıyorum gittikçe azaldı. Bir de bende normalde saç dökülmesi de var demir ve D vitamini eksikliği kaynaklı. Xpecia men tabletten 3 kutu kullanmam söylendi. Dökülmeye de faydası olur mu? 2 sene öncesinde minoxil forte kullanmıştım bırakınca çıkardığında daha fazla döktü.

Donör bölgende ağrı olur sonrası sızlama bu normal ağrı kesici almak gerekiyor

Minoxil evet bırakınca dökülür çıkardıkları.

Xpecia kullan eskik olan vitaminlerinide tamamla demir ya da diğerleri

Xpecia yerine finasterid düşünürsen daha etkili olur tabi araştır öncelik olarak.
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
son fotoğrafta kendi saçların ekim alanını kapatmış bu yüzden ekim sıklığı net anlaşılmıyor
hermeste ekimini kimler yaptı dostum. bir arkadaşım özellikle hermesle ilgileniyor ama nedense ben pek forumdaki konularından bir şey anlamadım bu merkezin.
dhı ekim standartmı yapıyorlar yoksa isteğe bağlımı?

maydogdu25

• Yeni üye
  • *
Merhaba @moraless, dhi standart değil, ben işim gereği komple traş olmak istemedim. Bu ay komple evden çalışacaktım, dhi da daha sık Ekim şansı olduğu için dhi tercih ettim kendim araştırmalarıma istinaden. Esra ve Tülin Hanım ilgilendiler, ekimi yapan arkadaşların ismini hatırlamıyorum sabah erken saatte gittim unutmuşum, son fotoğraftan daha sıkı Bi Ekim oldu. Ama şok dökülme kaynaklı dökülenler oldu.
  • Ekim Tarihi: 28.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hermest
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Hayır

Karakutu

• Hero Member
Hayırlı olsun sık bir ekim keşke şakakları biraz daralttırsaydın baya geride duruyor.

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
son durum nedir abi foto var mı
Merhaba @moraless, dhi standart değil, ben işim gereği komple traş olmak istemedim. Bu ay komple evden çalışacaktım, dhi da daha sık Ekim şansı olduğu için dhi tercih ettim kendim araştırmalarıma istinaden. Esra ve Tülin Hanım ilgilendiler, ekimi yapan arkadaşların ismini hatırlamıyorum sabah erken saatte gittim unutmuşum, son fotoğraftan daha sıkı Bi Ekim oldu. Ama şok dökülme kaynaklı dökülenler oldu.

Facebook Twitter Instagram