Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Önerisi  (Okunma sayısı 781 defa)

sybburak

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Merkezi Önerisi
« : 11 Şubat 2021, 23:15:24 »
Değerli Arkadaşlar,

Forumu bir süredir ara ara takip ediyorum. Uzunca bir süredir saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum. Bu zamana kısmet oldu. 9-10 Bin civarı bir bütçem var. Saç ekim merkezi araştırıyorum ve yardıma ihtiyacım var.

Seyahat sıkıntım yok. Deneyimli arkadaşlarımın yorumlarını ve tavsiyelerini merakla bekliyorum.

Sevgiler,

Burak

Jeu

• Hero Member
Ynt: Saç Ekim Merkezi Önerisi
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2021, 23:20:56 »
İstanbulda serkan aygın , asuman hairtransplant, bilgehan aydın
Ankarada şahin çelik
İzmirde ise sibel ulusanın ekimlerini araştırmanı önerebilirim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2021, 23:53:34 »
Değerli Arkadaşlar,

Forumu bir süredir ara ara takip ediyorum. Uzunca bir süredir saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum. Bu zamana kısmet oldu. 9-10 Bin civarı bir bütçem var. Saç ekim merkezi araştırıyorum ve yardıma ihtiyacım var.

Seyahat sıkıntım yok. Deneyimli arkadaşlarımın yorumlarını ve tavsiyelerini merakla bekliyorum.

Sevgiler,

Burak

Bahsettiğiniz bütçelere çok iyi denilebilecek ve kendini ispatlamış Ekim merkezi bulmak biraz zor . Biraz daha para biriktirebilirsin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2021, 00:13:13 »
dostum dökülme durumunu gösterecek foto atarsan tavsiyede bulunmak kolaylaşır.
bazı ekim merkezleri dar alanlarda başarılı olurken bazı merkezler geniş alanda daha başarılı ekimler çıkarabiliyor hatta sıklaştırma ekimi bile kliniklere göre fark edebiliyor o yüzden resimli paylaşım her zaman önemli.

sybburak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2021, 14:45:21 »
Merhaba, Güncel açıklığım şu şekildedir. Teşekkürler önerileriniz için. Serkan Aydın  (Arenamed) ve Bilgehan Aydın ile görüştüm. Sibel Ulusoy'un ekibi bütceme uygun olduğu için onlarla görüştüm ( Ancak henüz referansları olmadığından erken dönem sonuçları var yalnızca kararsızım açıkçası). Şu an hala net bir karar verebilmiş değilim. Bir de Adana'da bir ekim merkezi ile görüştüm ancak forumda paylaşım bulamadım. Kendileri bana foto attı ekim öncesi ve sonrası (erken dönem) pek anlamadığımdan iyi mi kötü mü yorum yapamadım. Reklam olmasın diye burada paylaşmıyorum ancak deneyimli arkadaşlara gönderip fikir danışmak isterim burada ekim yaptırabilir miyim diye.

Son olarak Serkan Aydın'a biraz çekimserim çok fazla reklamı var futbolcular vs. neden bu kadar reklama ihtiyaç duyuyor anlamadım.

Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2021, 14:58:50 »
Arenamedin sosyal medyada cevap veren elemanları fazlasıyla kaba zorla konuşuyormuş gibi olduğu için direk elemiştim kafamda orayı,  ayrıca bişey farkettim ünlülere ektiği ekimler donörü mahvetmeden kusursuz çıkarken,  forumdaki bi çok kişiye yaptıkları ekimler başarısız  anlayamadım bu noktayı

sybburak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2021, 16:43:39 »
Arenamedin sosyal medyada cevap veren elemanları fazlasıyla kaba zorla konuşuyormuş gibi olduğu için direk elemiştim kafamda orayı,  ayrıca bişey farkettim ünlülere ektiği ekimler donörü mahvetmeden kusursuz çıkarken,  forumdaki bi çok kişiye yaptıkları ekimler başarısız  anlayamadım bu noktayı

Haklı olabilirsiniz bilmiyorum, benimle görüşen arkadaş kibar ve ilgiliydi, ancak dediğim gibi bu kadar reklam beni huzursuz etti.

Asuman hair clinic ile de görüştüm. Diğerlerine göre daha yüksek fiyatları. Şu an 2 seçeneğim var.

Bilgehan Aydın;
Asuman Hair

Fiyatlar neredeyse yarı yarıya. Hala kararsızım :D

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2021, 18:24:06 »
2

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2021, 18:34:02 »
İstanbulda serkan aygın , asuman hairtransplant, bilgehan aydın
Ankarada şahin çelik
İzmirde ise sibel ulusanın ekimlerini araştırmanı önerebilirim.

+1

fiyat performans olarak şahin çelik oldu benimde tercihim
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #9 : 13 Şubat 2021, 18:36:38 »
Haklı olabilirsiniz bilmiyorum, benimle görüşen arkadaş kibar ve ilgiliydi, ancak dediğim gibi bu kadar reklam beni huzursuz etti.

Asuman hair clinic ile de görüştüm. Diğerlerine göre daha yüksek fiyatları. Şu an 2 seçeneğim var.

Bilgehan Aydın;
Asuman Hair

Fiyatlar neredeyse yarı yarıya. Hala kararsızım :D

Yaş kaç bu arada hocam saçlar hala çok güzel duruyor ekime gerek var mı ki? Once bunu sorgula.
Tedaviyle muhteşem sonuçlar alabilirsin bence hiç gerek yok ekime şimdilik. Seyrelme var açıklık yok görünen. Ilerde düşün
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

sybburak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2021, 16:51:07 »
Yaş kaç bu arada hocam saçlar hala çok güzel duruyor ekime gerek var mı ki? Once bunu sorgula.
Tedaviyle muhteşem sonuçlar alabilirsin bence hiç gerek yok ekime şimdilik. Seyrelme var açıklık yok görünen. Ilerde düşün

Yaş 31, belirgin bir dökülmem artık yok diyebilirim. Fark etmiyorum çünkü uzunca zamandır döküldüğünü.

Şahin Çelik ile iletişime geçemedim malesef. Pzts. görüşeceğim yapabilirsem. Bu sürede de ekimlerini araştırıyorum.

Tedavi olarak ne öneriyorsunuz? bilgim yok bu konuda.

Facebook Twitter Instagram