Gönderen Konu: DONÖR BÖLGEDEKİ GEÇMEYEN ŞİŞLİK  (Okunma sayısı 1250 defa)

mehmetkilic

• Yeni üye
  • *
DONÖR BÖLGEDEKİ GEÇMEYEN ŞİŞLİK
« : 12 Şubat 2021, 14:31:37 »
20 gün önce saç ekimi yaptırdım. Ense bölgemdeki şişlik hala geçmedi.Şuan trichoplus vitamin harici ilaç kullanmıyorum. Danışmanım 1-2 haftaya kadar geçeceğini söyledi. Öneri ve Tavsiyeleriniz neler ?

Hipomani

• Sr. Member
Ynt: DONÖR BÖLGEDEKİ GEÇMEYEN ŞİŞLİK
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2021, 17:57:46 »
Benimde oyle olmustu zamanla ordaki odem vucuda yayılıp gidiyor. Sabredin. Gececek insallah.

mehmetkilic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2021, 15:53:28 »
Yaklaşık 2 haftadır aynı şekilde durduğu için kalıcı olmasından çekiniyorum.masaj yapıyorum gün içinde İnşallah dağılır ödem
  • Ekim Tarihi: 23.01.2021

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2021, 12:51:42 »
Yaklaşık 2 haftadır aynı şekilde durduğu için kalıcı olmasından çekiniyorum.masaj yapıyorum gün içinde İnşallah dağılır ödem
Zamanla dağılacak ödem, yerini hafif batma ve kaşıntıya bırakacak. Tahminimce 1 haftaya kadar ödem dağılmış olur.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2021, 10:57:57 »
İlla ki zamanla geçecek her hangi mikrop kapma iltihap durumu yoksa sorun yok toparlama düzelme süreçleri kişilerin genetik yapılarına bağlı

Tabi işlemi yapan adam gibi yaptı ise
Global Moderator

mehmetkilic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2021, 12:35:32 »
25 gün oldu bugün ,bi gelişme yok hala.ödemin sıvısına göre biraz daha sert duruyo deri orada.doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyorum,saç ekimini istanbulda yaptırdım istanbulda yaşamadığım için yaşadıpım şehirde cildiyeciye kontrol ettircem iltahap falan var mı diye

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2021, 12:50:41 »
25 gün oldu bugün ,bi gelişme yok hala.ödemin sıvısına göre biraz daha sert duruyo deri orada.doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyorum,saç ekimini istanbulda yaptırdım istanbulda yaşamadığım için yaşadıpım şehirde cildiyeciye kontrol ettircem iltahap falan var mı diye

Dostum hiç vakit kaybetme kendi kendine geçebilecek bi semptom olsa bile uzman görüşü böyle konularda çok daha uygun olur. En azından verecekleri tedavi daha kısa zamanda normale dönmesini saglayabilir.
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

mehmetkilic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2021, 22:35:29 »
Bugün doktora gittim iltihap veya apse olmadığını bu yüzden antibiyotik kullanmaya gerek olmadığını söyledi. kendiliğinden geçer zamanla ama yine de ödem söktürücü bi hap yazayım dedi.DICLOMEC SR 75 MG isimli hap kullancam bakalım sonuç ne olacak

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2021, 18:58:50 »
Bugün doktora gittim iltihap veya apse olmadığını bu yüzden antibiyotik kullanmaya gerek olmadığını söyledi. kendiliğinden geçer zamanla ama yine de ödem söktürücü bi hap yazayım dedi.DICLOMEC SR 75 MG isimli hap kullancam bakalım sonuç ne olacak

Hiçbir bilimselliğe dayanmıyor düşüncelerim öncelikle belirteyim.
Tam hacamat bölgesinde ya ,hacamatçıda bir çiziğe bakar diye düşündüm. Veya Şırınga ile alana girip boşaltsalar falan, hem de vücut bölgede ki kimyasalı elimine etmeye uğraşana kadar kısa yoldan kurtulmuş olursunuz.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram