Gönderen Konu: Finansterid minox veyada hangi tedavi  (Okunma sayısı 1456 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Finansterid minox veyada hangi tedavi
« : 12 Şubat 2021, 23:28:28 »
Merhabalar arkadaşlar 20 yasından beri ilbahar ve sonbahar aylarında ciddi dökülmeler yaşıyorum hala nasıl kel kalmadım çok şaşırıyorum lakin baya azaldı saçın nw 3.5 4 seviyesindeyim galiba şimdi elimdekini ilaç götürürse çok pişman olurum kulanmadan giderse de çok pişman olurum ne yapmam lazım sizce  fotograf eklemeyi bilmiyorum saç her yaşta önemlidir lakin 30 a çıkarırsam tatmin olurum en azından o yaşta tedavi ve farklı yollra ayıracak maddiyatım olur.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Finansterid minox veyada hangi tedavi
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2021, 23:34:47 »
imzamdaki kılavuzu okumani öneririm

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2021, 00:13:40 »
imzamdaki kılavuzu okumani öneririm
Mesela senin şu fotoya çok katılıyorum iş işten geçtikten sonra 2 tel saç çıkarmak için bin tane risk göze almak istemiyorum ama kullanıp dökülürse bukezde ters etki mı yaptı acaba diye düşünüyorum çıkmaza düştük 😂 Okuyayım hemen
  • Yaşınız 25

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2021, 00:26:50 »
Mesela senin şu fotoya çok katılıyorum iş işten geçtikten sonra 2 tel saç çıkarmak için bin tane risk göze almak istemiyorum ama kullanıp dökülürse bukezde ters etki mı yaptı acaba diye düşünüyorum çıkmaza düştük 😂 Okuyayım hemen

ters etki yapmayacağı neredeyse kesin, kullanmazsan kel kalacağın neredeyse kesin, dökülen saçı çıkarmanın korumaktan 100 kat zor olduğu da kesin..

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2021, 00:32:13 »
ters etki yapmayacağı neredeyse kesin, kullanmazsan kel kalacağın neredeyse kesin, dökülen saçı çıkarmanın korumaktan 100 kat zor olduğu da kesin..
Bazı yerlerde gördüm bizim milleti biliyosun sıkıntılıdır biraz kullanmayan bile hatta ismini bilmeyen bile bişeyler der o kadar şey okudumki şey diyen var mesele finas kullandım saçım hepsi döküldü minox kullandım saç kalmadı yok şunu kullandım daha kötü oldu
  • Yaşınız 25

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2021, 00:41:38 »
Bazı yerlerde gördüm bizim milleti biliyosun sıkıntılıdır biraz kullanmayan bile hatta ismini bilmeyen bile bişeyler der o kadar şey okudumki şey diyen var mesele finas kullandım saçım hepsi döküldü minox kullandım saç kalmadı yok şunu kullandım daha kötü oldu

o yüzden bu forumu ve yabancı forumları seviyorum. saçı dökülen çok arkadaşım var fakat fin desem kaçarak uzaklaşıyorlar o yüzden hiç saç konusu bile açmıyorum açılırsa bile bilmiyorum diyorum bunca yıldır araştırmama rağmen. çünkü bilmeyen insanla konuşmak çok kötü

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2021, 00:51:11 »
Dökülecek saç kafada durmaz dökülmeyecek saçta ağdayla alsan gene çıkar

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2021, 00:38:38 »
Dökülecek saç kafada durmaz dökülmeyecek saçta ağdayla alsan gene çıkar
Yani  ne yapayım  ne önerirsin kuru ve yıpranmış saç tipine sahibim bıraksam 5 güne yaglanıyor anca
  • Yaşınız 25

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2021, 00:59:36 »
Bence saç durumunu bir ekle istersen dosya ekle yeri mevcut oraya yükle fotoğrafını , bulamazsam hizliresim.com gibi sitelere yükle buraya link bırak sonra da forumda biraz gezinip kendine uygun bir tedavi seçmeni öneririm , öncelikle hayatını düzene sokup bir kan tahlili yaptırmanı , onun sonucuna göre eksik varsa tamamlamani herhangi bir eksik yok ise Ru58841 , finastreid gibi anti androjenler düşünmeni onerebilirim. Çünkü gerçekten 50 tel saç kaldıktan sonra bunlara başlamak çok saçma
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2021, 02:26:30 »
Ben ön hattın hala kurtarila bilir olduğuna inanmak istiyorum sizce nasıl ama arkada sıkıntılı şöyle ki dökülen saçlar daha cılız çıktığı için şuan topik etkisi var sert bir dokulmede arka daha çok açılır flashim olmadığı için ışık altında çekme çalıştım saçlarım çok siyah olduğu için biraz şanslıyım seyreklik belli olmuyor ama on hat görüldüğü gibi nw 3.5 4 seviyesinde
  • Yaşınız 25

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2021, 03:01:35 »
hocam minox ve fin kullanabilirsiniz, ek olarak iğneleme ve haftada bir ketokonazol ile yıkayın. kan tahlilinde eksik değerleriniz varsa onlar için muhakkak takviye alın.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2021, 11:11:05 »
Bence saç durumunu bir ekle istersen dosya ekle yeri mevcut oraya yükle fotoğrafını , bulamazsam hizliresim.com gibi sitelere yükle buraya link bırak sonra da forumda biraz gezinip kendine uygun bir tedavi seçmeni öneririm , öncelikle hayatını düzene sokup bir kan tahlili yaptırmanı , onun sonucuna göre eksik varsa tamamlamani herhangi bir eksik yok ise Ru58841 , finastreid gibi anti androjenler düşünmeni onerebilirim. Çünkü gerçekten 50 tel saç kaldıktan sonra bunlara başlamak çok saçma
Ru yu nerden kimden temin ediyorsunuz
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Şubat 2021, 11:30:34 »
 fin dermoller
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 14 Şubat 2021, 11:57:29 »
Ru58841 için Alibaba da bir çok satıcı mevcut , ben şu an bir arkadaşım vasıtası ile temin ediyorum . Ama alibabadan da aldım 2-3 kere bir sorun çıkmadı konum mevcut okuyabilirsin
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 26 Şubat 2021, 08:04:44 »
Saçı kendim 3nukata vurdum roller için fin için hala zaman olduğunu düşünüyorum en azından kpss felan filan geçtikten sonraya bıraktım şuan için altarnatif en azından %20 baskilayacak neler kullana bilirim hem doğal hem ilaç ve minoxil tam bir karambol benim için neler düşünüyorsunuz saçımın kısa hali ve vertex de durumlar nasıl
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram