Gönderen Konu: Sorun çözüldü teşekkürler.  (Okunma sayısı 581 defa)

Kellavi

• Full Member
Ynt: SAÇ EKİMİ TAVSİYESİ YAŞ 23
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2021, 16:29:43 »
Merhaba hoş geldiniz. Genelde ilk 6 ay finas kullanmanızı önerecek deneyimli arkadaşlar. Yaşınızı belirtin birde ailede saç durumları nasıl. Hayırlı olsun polisliginiz
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

Kelpolis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2021, 16:36:17 »
Merhaba hoş geldiniz. Genelde ilk 6 ay finas kullanmanızı önerecek deneyimli arkadaşlar. Yaşınızı belirtin birde ailede saç durumları nasıl. Hayırlı olsun polisliginiz
. Sağol dostum . Yaş 23 babam kel , dayımda saç var seyrek biçimde.  Finası bıraktıktan sonra saçlar tekrar dökülüyormus diye duydum o yüzden pek sıcak bakmıyorum cünkü ben o ilacı devamlı kullanamıycam şartlardan dolayı

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2021, 17:32:26 »
Bu saça ekim olmaz, olursa  da faydası olmaz zararı olur. Önünde 2 seçenek var, ya takviye ile saçlarını toparlayacaksın. Ya da hiçbir şey kullanmayıp tamamen dökülmesini bekleyeceksin.

Kelpolis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2021, 18:12:08 »
Bu saça ekim olmaz, olursa  da faydası olmaz zararı olur. Önünde 2 seçenek var, ya takviye ile saçlarını toparlayacaksın. Ya da hiçbir şey kullanmayıp tamamen dökülmesini bekleyeceksin.
haydaa , hocam nasıl toparlarım peki? Yani saç sıkılaştırma ekimi felan kurtarmaz mı ? Toplamak için kullanacağım ilaçlar şakakları düzeltmez diye düşünüyorum doğrumudur?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2021, 19:05:26 »
haydaa , hocam nasıl toparlarım peki? Yani saç sıkılaştırma ekimi felan kurtarmaz mı ? Toplamak için kullanacağım ilaçlar şakakları düzeltmez diye düşünüyorum doğrumudur?
Sıkılaştırma yapılacak kadar seyrek değil. Eğer şu an ekim olursa, mevcut saçların zarar görür. Ekilenler tutsa bile kendi saçlarının yeniden çıkmama ihtimali var. Senin baya saçın var çünkü. Boşuna enseni harcama şimdiden. Canlı kanlı örnek var karşında. Pişman olursun ilerde.

Kelpolis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2021, 19:33:37 »
Tamamdır dostum sağolasın  |-onayisareti-| doktor d vitamini ve folik asit değerlerin çok düşük demişti onları kullanıyorum zaten bide egzema varmış saçlarda bi şampuan verdi onu kullanıyorum bakalım iyi gelcekmi

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2021, 21:17:18 »
Hocam bu saça ekim pek olmaz dökülme sürecinizde devam ediyor yani ya arkadasların dediği gibi toparlayıcı ilaç kullanıcaksınız ki çoğu kişi ekim öncesi sonrası topikal yada oral yolla olan tedavileri uyguluyorlar ekim başarısı için

Facebook Twitter Instagram