Gönderen Konu: ARKADASLAR YARDIM  (Okunma sayısı 802 defa)

Emredurman

• Yeni üye
  • *
ARKADASLAR YARDIM
« : 23 Şubat 2021, 11:38:38 »
20 yaşına gircem 3 senedir dökülmem var 3 sene önce minox kullanıp bıraktım kafamı çok kötü yapmıştı sonra mezoterapi gördüm ama pek bi etki etmedi boş beleş bi tedavi. En son finasteride başladım yaklaşık 3 aydır felan kullanıyorum devam da ediyorum az çok dökülmem durdu sadece duşta dökülüyor fakat bu zayıf saçları nasıl kalınlaştırabilirim yardımcı olur musunuz finasteridin yanına saçlarımı kalınlaştırmak için ne yapmalıyım. + olarak saçlarım aşırı yağlanıyor ne yapmalıyım

FOTOĞRAFLARDA SAÇLARIM YAĞLI

Greengoblin

• Full Member
Ynt: ARKADASLAR YARDIM
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2021, 11:41:45 »
Yaşına göre çok agresif bi dökülmen var. Dutasteride bu saçı toparlar ama yaşın kullanıma müsait değil. Dermastamp la destekleyebilirsin. Halihazırda finas ta kullanıyorsun zaten.

Emredurman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2021, 11:48:06 »
Yaşına göre çok agresif bi dökülmen var. Dutasteride bu saçı toparlar ama yaşın kullanıma müsait değil. Dermastamp la destekleyebilirsin. Halihazırda finas ta kullanıyorsun zaten.

Evet ben de farkındayım psikolojim bozuldu nerdeyse dutas finasterid çeşidi mi

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2021, 11:53:21 »
kral kan tahlilin normalse bile imzamdaki özleri kullan bence bir eksikliğin var , onum dışında fin dut ile uğraşma bu yaşta bu dökülmeye fin dut fayda etmez,  ru al çinden o kurtarırsa kurtarır olmadı miracle losyon yaşın gereği uygun değil haftada bir kaç kere kullan ama bu dökülme zor durur. imzamdaki kılavuzu da oku
 bir tane orta kalite dermapen al onu da çinden alabilirsin kafanın içinden geç

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2021, 11:55:08 »
Dutas finastan daha ağır bi ilaç. Dht yı %97 oranında inhibe ediyor. Bu oran finasta %60 larda

Keltoş63

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2021, 12:08:45 »
Bak sana şimdi çok güzel bir tedavi vericem ama en az  üç ay sabırla uygula bizzat kendi tecrübemdir ben fayda gördüm sende göreceksin emin ol

1) Öncelikle saçını temiz bi kazıyacaksın güzel kardeşim bunu iki günde bir uygula bir ay boyunca
2)daha sonra internetten dermarol sipariş ver dermastamp tercihimdir sende ondan al.alıcağın dermastamp ayarlıdır öncelikle haftada bir kez 1 mm olucak  şekilde gündüzleri uygula bir ay böyle yap. daha sonra iki günde bir 0.40 mm olcak şekilde uygula ve hemen sonra minoxili sür.günde sadece bir kez uyumadan önce 6 fıs minoxil kullan. ben finasterid kullanıyorum yaşım 27 senin yaşın biraz daha genç  pek önermem ama O senin tercihin istersen kullanabilirsin.
3)bir ay boyunca saçını kazıyacağn için uygulaması kolay olucak bir maske söylicem onu uygula;
  -bir tatlı kaşığı balı aynı oranda badem yağıyla karıştır birde bir yumurtanın sarısını kat içine iyice karıştır kafan sür iki üç saat kalsn saç serine çok iyi gelicektir ama balın orjinalini bul muhakkak  bunuda haftada bir yap yeterli.

Tüm bunları uygula emin ol ki üç ay sonra farkı göreceksin yaşın genç senin yaşadıklarını bende yaşadım psikolojinide anlayabiliyorum şu an  o yüzden vakit ayırıp yazdım sana o sebeple senden ricam bunları uygula yazdıklarım boşa gitmesin güzel kardeşim geçmiş olsun

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2021, 12:20:48 »
Dutas finastan daha ağır bi ilaç. Dht yı %97 oranında inhibe ediyor. Bu oran finasta %60 larda

farketmez saçlı deride yüzde 50 , ki bu arkadaş testoya da duyarlıdır zaten.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Keltoş63

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2021, 12:23:08 »
Bunlarda tepe bölgesindeki gelişmeler

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2021, 12:48:33 »
Kardeşim bu saç gidici. Yaşın da çok genç, bu kadar agresif dökülmeyi engellemek çok mümkün değil. Bence bırak dökülen dökülsün, ilerde ektirirsin.

Emredurman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2021, 12:58:56 »
Bak sana şimdi çok güzel bir tedavi vericem ama en az  üç ay sabırla uygula bizzat kendi tecrübemdir ben fayda gördüm sende göreceksin emin ol

1) Öncelikle saçını temiz bi kazıyacaksın güzel kardeşim bunu iki günde bir uygula bir ay boyunca
2)daha sonra internetten dermarol sipariş ver dermastamp tercihimdir sende ondan al.alıcağın dermastamp ayarlıdır öncelikle haftada bir kez 1 mm olucak  şekilde gündüzleri uygula bir ay böyle yap. daha sonra iki günde bir 0.40 mm olcak şekilde uygula ve hemen sonra minoxili sür.günde sadece bir kez uyumadan önce 6 fıs minoxil kullan. ben finasterid kullanıyorum yaşım 27 senin yaşın biraz daha genç  pek önermem ama O senin tercihin istersen kullanabilirsin.
3)bir ay boyunca saçını kazıyacağn için uygulaması kolay olucak bir maske söylicem onu uygula;
  -bir tatlı kaşığı balı aynı oranda badem yağıyla karıştır birde bir yumurtanın sarısını kat içine iyice karıştır kafan sür iki üç saat kalsn saç serine çok iyi gelicektir ama balın orjinalini bul muhakkak  bunuda haftada bir yap yeterli.

Tüm bunları uygula emin ol ki üç ay sonra farkı göreceksin yaşın genç senin yaşadıklarını bende yaşadım psikolojinide anlayabiliyorum şu an  o yüzden vakit ayırıp yazdım sana o sebeple senden ricam bunları uygula yazdıklarım boşa gitmesin güzel kardeşim geçmiş olsun

Teşekkür ederim uygulayacağım zaten evdeyiz.

Emredurman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2021, 13:02:53 »

bu arada minoxidil daha önce kullanmıştım kafamda kepek ve tahriş yapmıştı bıraktığımda daha da döküldü sence tekrar baslamalı mıyım sonucta sürekli bunu kullanmak istemiyorum

Keltoş63

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2021, 13:18:38 »
Sıkıntı olmaz bende daha önce kaç kez bıraktım döküldü  ama kullanınca düzeliyo günde bir kez uygulamaktan bişey olmaz üç ay felan bu dozda kullan sonra iki günde bire düşür minoxu   dermastamp ile birlikte kullan onuda iki günde bir minoxil ile birlikte uygula  0.40 mm i geçme ama. bu şekilde kepek kaşıntı pek olmaz ve iki günde bire düşürdükten sonra insanın gözünede gelmiyo uzun yıllar kullanılabilir bu şekilde çünkü yormuyor insanı .
Bide xpecia tablet kullanıyorum onu eklemeyi unutmuşum günde iki tablet kullanıyorum onuda ekleyebilirsin istersen 

Emredurman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2021, 13:32:22 »
Sıkıntı olmaz bende daha önce kaç kez bıraktım döküldü  ama kullanınca düzeliyo günde bir kez uygulamaktan bişey olmaz üç ay felan bu dozda kullan sonra iki günde bire düşür minoxu   dermastamp ile birlikte kullan onuda iki günde bir minoxil ile birlikte uygula  0.40 mm i geçme ama. bu şekilde kepek kaşıntı pek olmaz ve iki günde bire düşürdükten sonra insanın gözünede gelmiyo uzun yıllar kullanılabilir bu şekilde çünkü yormuyor insanı .
Bide xpecia tablet kullanıyorum onu eklemeyi unutmuşum günde iki tablet kullanıyorum onuda ekleyebilirsin istersen

Teşekkür ederim çok sağol

Facebook Twitter Instagram