Gönderen Konu: Anatolia Pendik Ödül Alan Yeliz Damar bu saçta başarılı olur mu?  (Okunma sayısı 1887 defa)

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Yeliz Damara ektiren ya da bilgisi olan var mı? Fiyat makul 5500. Daha önce birkaç yere gösterip fikir aldım 2000-2500 arası gerekiyor. Bazıları 3000-3500 arası gibi abartıp saçmaladı nereye ekecekse o kadar kökü. Diğer seçenekler artan fiyatta
2 Neopital - Hair Ajans Güven 7000
3 Emphair - Adonismed 7500
4 Bilgehan Aydın 7500
5 Serkan Aydın 8000
İlhan Serdaroğluna 8500 çok Arenamede giderim ona.Hasan Akl güvenmiyorum. Asuman Hermest Koray bunlar çok tuzlu

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
4 ☺

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence saçların güzel sanada yakışıyor ekim yaptırmana çok gerek yok
Global Moderator

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Kötü değil de yurtdışına gideceğim yakında geri gelmeyeceğim büyük ihtimal gitmeden yaptırmak istiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kötü değil de yurtdışına gideceğim yakında geri gelmeyeceğim büyük ihtimal gitmeden yaptırmak istiyorum

Geri gelirsin elbet kardeşim eger gerekmiyorsa gerekmiycek bir iş piskolojini bozar sen öncelik olarak kendi hayat planlarınla ilgilen derim.
Global Moderator

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Geri gelirsin elbet kardeşim eger gerekmiyorsa gerekmiycek bir iş piskolojini bozar sen öncelik olarak kendi hayat planlarınla ilgilen derim.
Kardeşim kararlıyım çok düşündüm.Saçım çok zor şekil alıyor yanlar açık değilken çok daha güzeldi ve önler de çok geriye gitti alın çizgisi en az 1 cm aşağıda.Sence nereye ektirmeliyim Serkan Aydın 7500 e anlaşırım ama Anatolia Yeliz 5500 diyor sence hiç riske atmayıp Serkan Aydın’a mı gitsem? Ekilecek bölge küçük olduğu için çok fark olmaz yaparlar gibi düşünüyorum. 2000 az vercem diye rezil olur muyum sen nasıl düşünüyorsun?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kardeşim kararlıyım çok düşündüm.Saçım çok zor şekil alıyor yanlar açık değilken çok daha güzeldi ve önler de çok geriye gitti alın çizgisi en az 1 cm aşağıda.Sence nereye ektirmeliyim Serkan Aydın 7500 e anlaşırım ama Anatolia Yeliz 5500 diyor sence hiç riske atmayıp Serkan Aydın’a mı gitsem? Ekilecek bölge küçük olduğu için çok fark olmaz yaparlar gibi düşünüyorum. 2000 az vercem diye rezil olur muyum sen nasıl düşünüyorsun?

Yeliz damarın çok tercih edilecek bir saç ekimcisi olduğunu düşünmüyorum gerisi sana kalmış
Global Moderator

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler hintell ilhan hocada yaptırcam gibi benim gibi ön tarafları kapamada çok başarılı hasan akl da aklımda vardı ama bazı sonuçları çok vasattı. İlhan hocada kötü bir ekime 1 yada 2 tane görmüşümdür o da vertex

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Kardeşim  tavsiyeler  dinle  sonra  parayla  rezil olma   saç  ekim basit bir cerrahi  işlem değil  kötü  sonuçlar ağır olur psikolojinden paradan  sağlık olursun  formu tarafından başarılı  Ekim merkezleri  serkan  aygin   Asuman Hair   serkan aydın  karıştırma ☺

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
İlhan Hocanın sonuçlarını beğeniyorum kardeşim bir iki kötü vakası var ama genel olarak başarılı. Serkan Aydın kasap, Asuman 12000 istedi. Serkan Aygın da pahalı sanırım 7-8 gibi birşeye bitirmeliyim bu işi alan küçük zaten

Facebook Twitter Instagram