Gönderen Konu: Spectral DNC-N  (Okunma sayısı 748 defa)

steve_rogers

• Yeni üye
  • *
Spectral DNC-N
« : 01 Mart 2021, 10:33:44 »
Merhabalar, Amerikadan getirttiğim, DS Laboratories Spectral DNC-N 60 ml üç adet mevcuttur. %5 Nanoksidil İçeren Yeni Saç Oluşumunu Destekleyici ve Dökülmelerin Durdurulmasına Yardımcı Saç Bakım Spreyidir. Türkiye'de bulunmadığından burada ilgilenenler olur diye haber vermek istedim. 7 senedir bu ürünü kullanıyorum, yeni saç çıkardı ben de. Kendim de test ettim, saç ekimine bile gerek yok bu ürün kullanımı ile.

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ynt: Spectral DNC-N
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2021, 18:27:30 »
e 3 adet bitince ne olacak

steve_rogers

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2021, 08:51:14 »
yeni ürünler getirtiyorum. Çok etkili bir ürün o yüzden zaten kullanıcısı fazlaydı bu ürünün. Revita şampuanı piyasaya süren firmanın ürettiği ürün. Revita isteyen olursa da benimle iletişime geçebilir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2021, 10:56:35 »
Merhabalar, Amerikadan getirttiğim, DS Laboratories Spectral DNC-N 60 ml üç adet mevcuttur. %5 Nanoksidil İçeren Yeni Saç Oluşumunu Destekleyici ve Dökülmelerin Durdurulmasına Yardımcı Saç Bakım Spreyidir. Türkiye'de bulunmadığından burada ilgilenenler olur diye haber vermek istedim. 7 senedir bu ürünü kullanıyorum, yeni saç çıkardı ben de. Kendim de test ettim, saç ekimine bile gerek yok bu ürün kullanımı ile.
kaçtan vereceksin

steve_rogers

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2021, 11:44:58 »
ciddi alıcıysanız mesaj atarsanız bana

Facebook Twitter Instagram