Gönderen Konu: 1 Kutu Minoxil  (Okunma sayısı 472 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
1 Kutu Minoxil
« : 03 Mart 2021, 23:11:37 »
Selam Arkadaşlar,

Geçtiğimiz sene saç ektirmeden önce minoxil ile ilgili denemeler yapmak için eczaneden minoxil almıştım ve kullanmamıştım. Malum sonrasında saçta ektirdim :). Aslında 3 kutu vardı 1 kutusuna denk geldim tesadüfen. İsteyen daha doğrusu ihtiyacı olan birisi varsa bana mesaj atsın lütfen kargo ile göndereyim. 4. ayda bitiyor son kullanım tarihi boşa gitmesin yazık.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: 1 Kutu Minoxil
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2021, 23:58:18 »
Tamamdır ihtiyaç sahibi çıktı arkadaşlar. Hintell Başkan rica etsem konuyu görebilirsen kilitleyip ya da silebilir misin lütfen?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram