Gönderen Konu: Vertex bölgesi için tavsiye edebileceğiniz  (Okunma sayısı 1395 defa)

Marty Byrde

• Yeni üye
  • *
Ynt: Vertex bölgesi için tavsiye edebileceğiniz
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2021, 05:14:50 »
Vertex bolgesi icin Minoxidil iyi sonuclar veriyor, daha once kulandinizmi? Dermaroller uygulamada yardim edebilir
  • Greft Miktarı 2200
  • Medikal Tedavi Foligain Hairgrowth kapsul gunde 2x, Revita Sampuan, Minoxidil gunde 2x (Vertex bolgesine), 1x haftada Dermaroller 0.75MM
Foligain Stimulating Supplement (günde 2 kapsul)
Minoxdil 5% (günde iki defa vertex bolgesine)
Revita Stimulating sampuan
Dermaroller 0.75mm (haftada iki defa)

Bulur1301

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2021, 12:07:46 »
Vertex bolgesi icin Minoxidil iyi sonuclar veriyor, daha once kulandinizmi? Dermaroller uygulamada yardim edebilir

Yok daha önce kullanmadım. Proscarın kullanmayı düşünüyorum reis faydası olur mu

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2021, 18:55:15 »
Yok daha önce kullanmadım. Proscarın kullanmayı düşünüyorum reis faydası olur mu

Fotoğraflarda tam gözükmüyor ama ince tüyler varsa fin+minox biraz toplayabılır
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2021, 21:23:10 »
Abi umut kırmak istemem ama tepe çok açılmış finasterid kullanmak sadece ekiminizin verimini arttırır tepeye pek faydası olmaz

Bulur1301

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2021, 13:06:56 »
Abi umut kırmak istemem ama tepe çok açılmış finasterid kullanmak sadece ekiminizin verimini arttırır tepeye pek faydası olmaz

Ne yapmayalım reis tepe icin

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2021, 22:32:07 »
Dostum benim de senin gibi. Minox, finasterid kullamıyorum.Minox 20-21 ay oldu. Finas+dutas karışık 11 ay civarı oral antiandrjem kullanımım oldu. Minox 2-3 tık fayda ettiyse, antiandrojenler de 1-2 tık anca etki etmiştir. Tabi bu benim durum, sende bambaşka etki eder belki bilemem. Ama bi çizgiyi geçtikten sonra hah abi tamamdır toparlıor diyebilecek kadar net sonuç görme olasılığı da çok az. Ama böyle dolaşmaktansa minox+dutas ve finasterid, eğer yanetki görmezden full dutas da düşünülebilir.

Ama dutas, finas ağır ilaçlardır. Doktora danışmadan tstlerinizi düzenli takip etmeden kullanmayınız.

Facebook Twitter Instagram