Gönderen Konu: Hairesterik (Engin sönmez) pişmanlık  (Okunma sayısı 10705 defa)

Musti27

• Yeni üye
  • *
Hairesterik (Engin sönmez) pişmanlık
« : 12 Mart 2021, 17:27:39 »
22 Aralık 2020 de engin sönmez e saç ekimi yaptırdım. Pek araştırmadan
ani bir kararla birkaç hafta önce konuştuğum hairestetik denilen saç ekim merkezine saçımı ektirdim.. Biliyorum çoğu arkadaşlar neden araştırmadın diyecek ama inanın bu siteyi bilseydim öyle bir yere gitmezdim.. Googleden şikayet bulamadim onlara karşı. Aslında telefonla konuşmalar hep iyiydi kötü konuşulmadı hiçbir zaman. fiyat olarak anlaştık.ekimden sonra kullanılacak her şeyi onlar verecekti. Her neyse ekimim aslında sabah 8 de olacaktı. Ama gece havalanindan karsilayan şoför arkadaş seni saat 2 buçukta alacaklar otelden dedi. Sabah erken uyandım telefonla konuştuğum Tuğba hanım seni 2 buçukta alacağız dedi. Engin beyin operasyon da olsun istedim dedi.saat 3 gibi ekim yerine vardim hoşbeş vs.. Biraz bekledim çay ikramı falan (bu arada çalışanlara bir lafım yok hepsi iyi insanlar di) parayi Tuğba hanıma verdim karşılığında makbuz verdi.bana en az 4000 greft saç ekilecek dedi. Ve bir form doldurdum bildiğimiz hasta formu. Biraz oturduktan sonra bir bayan arkadaş beni çağırdı önce kanımı aldı bir bulaşıcı bir hastalık varmı diye bakacaklar mış.. Sonrasında saçımı tras etti o arkadaş.Ben engin beyi beklerken kız kendi kafasında göre donör bölgeyi çizdi ve saç alımına başladı..  engin bey gelmicekmi diye sordum. Ön çizgi ve kanal açmada gelecek dedi. O an pişmanlık başladi zaten. Alım işleminde donör bölgemde küçük bir alanda farklı saç rengim var özellikle belirttim bu bölgeden alınan saçları tek bölgeye ekin diye ama umursanmadı. İki saatten biraz fazla sürdü alım işlemi sonrasında yemek molasi vs. Ardından saat 7 gibi engin bey geldi ön çizgimi çizdi. Ön çizgi çizdiğinde doğal olsun demiştim ama ön çizgi estetik. Sonra kendisi kanal açma işlemini gerçekleştirdi. Bir buçuk saat kanal işlemi oldu ortalama. sonrasinda ekmeye başladı iki bayan arkadaş.kafama ekim esnasında da bol sıvı enjekte ettiler. ve gece 12 de ekimim bitti baya kanlı bir ekim olmuştu.4300 greft dendi ama gram inanmıyorum. ekim bitmeye yakın orada çalışan bir adam adı aklımda değil ama Fransızca bilen biriydi genelde bu Fransa'dan gelen insanlarla ilgileniyordu bi ara yanıma geldi yaptıkları işi övmeye başladı bizi Google de falan iyi yorum yaz tarzi konuştu. Sonra bana mezoterapi almamı önerdi ısrarla(fiyatı 260€). Bende ona Tuğba hanım bunları zaten verecek dediğimde bana bilmiyorum yarın sorarım dedi. Ertesi günü sabah 11 de aldılar otelden saç yıkamak için bu kadar erken saç yikamalarinin normalmi dediğimde evet dediler. Saç yıkamadan sonra kafama bandaji takip neler yapmam gerektiğini söyledi Tuğba hanım. Ben garanti kağıdı istediğimde biz garanti kagidi vermiyoruz size zaten makbuz verdik dedi o garanti yerine geçiyor dedi. Beğenmezsen
Eksik olan yerlere ekeriz dedi. Hediye olarak 10 gün boyunca kullanacağım losyon ve şampuanlar ve 3 aylik multivitamin hapi verip yolladılar.ben mezoterapi sorduğumda hayır o ekstra dediler bende almadım zaten.otelde dinlendikten sonra ertesi günü sabah 6 da uçağa binip Almanya döndüm. Yıkamadan önce zaten kafam şişmeye başlamıştı uçağa bindiğimde insanlar bana tuhaf bakıyorlardi çünkü aşırı şişme olmuştu kafamda. Kabuk dökmeye kadar dedikleri her şeyi uyguladım.
Kabuklar gittikten sonra saç yönlerine dikkat etmedim.Sonrasında bu siteyi tanıdım pişmanlığım iki kat arttı. Şok da dökülmeyen saçlarımdan uzadıkça saç yönlerinin tuhaf olduğunu farkettim. Geçen ay ekim sürecimi paylaşmak istedim burada veTuğba hanıma yazdım. Benim fotoğraflarımı yollar mısınız diye Ekim öncesi .
Ekim öncesi fotoğrafları istedim bana cevap vermedi iki hafta boyunca sonrasında tekrar sordum. Kusra bakmayın falan dedi unuttum dedi hemen yarın yolluyorum dedi. Ertesi günü ekim fotoğraflarını maalesef bulamıyoruz dedi.sonra ben benim dosyamin fotoğraflarını yollayın dedim bana dalga geçer gibi kendi doldurduğum formu gönderiyorlar.zaten artık onlara yazmıyorum çünkü ne yazdığıma adam akıllı cevap aldım nede söylediklerine güvendim.böyle Ekim yerlerinin derdi sadece para.. Şimdi süreci paylaşıyorum ve değerli yorumlarınızı bekliyorum

Musti27

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hairesterik (Engin sönmez) pişmanlık
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2021, 17:36:41 »
Arkadaşlar daha fazla fotoğraf eklemek için ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim

desplein

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2021, 17:41:27 »
Yanıtlaya tıklayarak her seferinde 5 adet ekleyebilirsin
  • Ekim Tarihi: 26.06.2018
  • Ekim Merkezi ismi Çevre Hastanesi - Saç Ekimi Türkiye
  • Greft Miktarı 3643
1.Ekim - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20746.0 (Çevre Hastanesi - Fatoş Can Şikayet)

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2021, 17:43:22 »
Devam

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2021, 17:44:50 »
Yanıtlaya tıklayarak her seferinde 5 adet ekleyebilirsin
eyvallah kardeş yaptım

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2021, 17:51:11 »
Geçmiş olsun  şu  anki durum nedir

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2021, 17:59:35 »
Devam

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2021, 18:02:28 »
Geçmiş olsun  şu  anki durum nedir
eyvvallah paylastim fotoğraf

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2021, 18:12:41 »
Almanya gibi yerde yaşasam türkiyeye gelsem en iyi yerde şaç ektirirdim cünkü euro çok değerli 3-4 bin euroya en kral yere giderdim yazık olmuş sanki tas koyup çizmişler.

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2021, 18:16:27 »
Almanya gibi yerde yaşasam türkiyeye gelsem en iyi yerde şaç ektirirdim cünkü euro çok değerli 3-4 bin euroya en kral yere giderdim yazık olmuş sanki tas koyup çizmişler.
3_4 bin€az para değil bizim için de kardeş.bu sitenin olmadığını düşün en kral saç ekimini nasıl bulacağız Google yazınca böyle dandik yerler çıkıyor. Bende isterdim şahin hocada koray hocada ekmeyi iyi arastirmadigimi söyledim

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2021, 18:51:28 »
3_4 bin€az para değil bizim için de kardeş.bu sitenin olmadığını düşün en kral saç ekimini nasıl bulacağız Google yazınca böyle dandik yerler çıkıyor. Bende isterdim şahin hocada koray hocada ekmeyi iyi arastirmadigimi söyledim

Üzme kendini hocam dönor bölgen harika halen yeni ekim yaptırırsın düzeilir.

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2021, 19:04:22 »

Üzme kendini hocam dönor bölgen harika halen yeni ekim yaptırırsın düzeilir.
yok kardeş neden üzeyim kendimi Allah büyük ben takmam böyle şeyleri Allah'tan saç derim biraz hareketli şimdilik en azından saç çıksın sene sonuna kadar. İkinci ekimi seneye düşünüyorum zaten

Soul

• Full Member
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2021, 21:31:29 »
Ben pek olumsuz bir durum goremedim fotograflarda. Olumlu sonuc alabilirsiniz

Musti27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2021, 22:05:00 »
Ben pek olumsuz bir durum goremedim fotograflarda. Olumlu sonuc alabilirsiniz
olumlu sonuç almam Ekim merkezinin başarısı değil. Diğer ekimlere bakarak benimki işe yaramaz. hatta kafamda ufak çökme bile oldu ona rağmen saç derim kendini kurtarmaya çalışıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Mart 2021, 07:15:12 »
Geçmiş olsun merkez de yön sorunu bar evet bir kişinin daha konusu vardı çok dik ekilmiş çocuk baya yıpranmıştı neyse.

Ön çizginiz özensiz çizilmiş yani yetenek yok gelişi güzel.

Google reklamına gelince bize yorum yazsana şeklinde ilerliyor sanırım sizinde anlattığınız gibi

Elinizde faturanız olması iyi olmuş onu saklayın.

Geçmiş olsun.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram