Gönderen Konu: 1cm2'ye 100 greft saç ekimi normal mi?  (Okunma sayısı 1149 defa)

bugra1903

• Yeni üye
  • *
1cm2'ye 100 greft saç ekimi normal mi?
« : 13 Mart 2021, 23:46:26 »
Youtube'de bir video izledim. Türk biri ekiyor galiba ama merkez yurtdışında sanırım
Ekim yaptıran kişinin videoda 41cm2 alanlık saç kaybı varmış ve cm2'ye 100 greft ekiyorlar. O zaman toplamda 4100 greft ediyor değil mi?

Sizce bu kadar sık ekim normal mi alan geniş değilse ve saçların beslenmesi falan sorun olur mu? Fin kullanıyorum suanda ayrıcana. Bu kadar sık olunca nekroz riski olur mu?

Asuman hair - Serkan aygın - Hakan doğanay ekip - Esma,Serkan - Serkan aydın - Bilgehan aydın

Bütçem bu yerlere uygun. Acaba bu merkezler bu az açıklığa böyle sık ekiyorlar mı isteğe bağlı?

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: 1cm2'ye 100 greft saç ekimi normal mi?
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2021, 14:27:24 »
Cm2 100 greft ektirsen maximum 60 greft çıkar çıkmaz önemli olan greftin sağlıklı beslenmesi sayıların önemi olmadığını 1 sene sonra dökülünce anlarsın ..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2021, 15:38:12 »
 hangi merkeze gidiceksen istediğini belirle oyle arastır.cm karebası sık ekimmi arastırıon.sık ekim prof işi deneyim basarılı ornekler ister.herkes ekemez çok çok az yer eker diye dusunuyorum.damarı zedelersen saç beslenemez ölür damarı bir tek damardaki kan besler.içlerinden esma serkan fena değil asuman hairde guzel işler yapıyor ama bunların sık ekimini gordum desem yalan olur.oyle bir orneği denk gelmedi mesela bir merkez vardı milleti tokatlayıp kaçtılar onların ektikleri çıkmazdı ama bir tek sık ekimleri güzeldi boyle tuhaf bir durum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2021, 17:53:58 »
Bunlar şow açık alana cm2 50 greft ekince hemen wayyy bu kadar greft ekilirmi greft sayısı çok fazla diyenler böyle bir şey olsa neler söyler merak ediyorum:) 40cm2 alana  5000 greft mi ekilsin:)
Hem zaten cild o kadar grefti besleyemez
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram