Gönderen Konu: Ekimden önce saçı güçlendirmek  (Okunma sayısı 548 defa)

AloeVera

• Yeni üye
  • *
Ekimden önce saçı güçlendirmek
« : 15 Mart 2021, 14:13:46 »
Minimum ne kadar beklemeliyiz saçı güçlendirmek için? Finden yan etki görmez isek ekimden sonra da kullanmaya devam etmek mantıklı mı sizce eğer yan etki yoksa kullanırken? Ben uzun seneler kullanmayı düşünüyorum yan etki görmediğim taktirde ki şuana kadar görmedim

HEKTOR

• Hero Member
Ynt: Ekimden önce saçı güçlendirmek
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2021, 21:03:03 »
Saçı guclendirmeden ekip yapsak ne olur ?
Birde güçlendirdik diyelim sinir bölgeyi onur boyu ilaç kullanmak mi lazim

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2021, 00:40:32 »
Saçı guclendirmeden ekip yapsak ne olur ?
Birde güçlendirdik diyelim sinir bölgeyi onur boyu ilaç kullanmak mi lazim

sadece bir öneri dostum bilimsel olarak kanıtlanmamış bir şey yani kullanmasanda olur şart değil saç ekimine faydası varmı yokmu tartışmalı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2021, 09:06:02 »
 ekimden 6 ay once kullanırsan donor bolgede guclenir.ekilen alanda cılızlar ekimde ölür 2 ay diyorlar finasteridle onlar guclenebilir diyorlar.mevcut saçıda koruman gerek sonucta bu ilaçta mucize değil yüzde 40 baskılıyor saçlı deride dhtyi .25 yıldır 20 yıldır kullanan var yanetki gordum deyipte bırakanda var erkenden
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2021, 09:26:21 »
Bununla ilgili genelde 6 ay gibi bir söylem var ama bu tam olarak kanıtlanmamış bir durum. Evet ekim yapan kişinin işine yaradığı kesin ama bu tip kullanıp bırakmalarda saç ekimi sonrasında incelenmiş çok vaka var mı , bununla alakalı çalışmalar var mı bilmiyorum . İlaca başlanırsa bence düzenli kullanıma devam edilmeli . İlaca doktor tavsiyesi olmadan başlanılmamalı ... Bu konuda  ilaçların kitabını yazmış üyeler var forumda onlar daha net bir yorum yapabilir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2021, 10:06:03 »
 babasultan sende senelerdir forumdasın artık bu işin kitabını yazanlar listesindesin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Mart 2021, 12:48:04 »
babasultan sende senelerdir forumdasın artık bu işin kitabını yazanlar listesindesin

Reis ilaç olaylarında çok bilgim yok sizin yanınızda
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Mart 2021, 12:49:55 »
 reis sende eski kulağı kesiklerdensin

Facebook Twitter Instagram