Gönderen Konu: Saç Ekimi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 598 defa)

tmyv26

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Tavsiyesi
« : 17 Mart 2021, 16:32:48 »
Herkese merhaba. Sizlere sürecimden bahsedip tavsiyelerinizi almak istiyorum. 2020 Mart ayında saç ekimi yaptırmak için Şahin Çelik hocadan (Ankara) randevu almıştım fakat aklımda 2 soru işareti vardı. Bunlar çevremde saç ekimi yaptırmış 3 arkadaşımın sonuçlarının pek de iyi olmaması ve daha önce görüştüğüm ASMED Koray Erdoğan hocanın bana sende DUPA tipi dökülme var demesi. Koray hoca dışında sorduğum hiçbir saç ekim merkezi sende DUPA var demedi hatta neye göre bunu söylemiş merak ettik dediler. Neyse sadede geleyim. Koray hoca 6-8 ay finasteride kullanmamı önerdi fakat yan etkilerden dolayı cesaret edemedim. ve saç ekim randevumu iptal edip bir anda protez saç kullanmaya karar verdim. Protez saç görüntü olarak mükemmel. Acı yok yan etki yok bekleme yok anında süper bir görüntü. Fakat kullanımı zor. Bu sebeple sizlerin tavsiyesine başvurmaya karar verdim. ne kadar yorum yaparsanız o kadar mutlu olacağım. Saçlarım Protez kullandığım için fotolarda tepe kısmı çok kısa :) Sizce bende DUPA var mı var ise finasteride kullanayım mı kullan diyorsanız proscar mı propecia mı? Şimdiden teşekkürler

tmyv26

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2021, 16:37:02 »
Bu arada yaş 32
dökülme 20 li yaşlarda başladı yaklaşık 12 sene
ilaç kullanıyorum, sağlık durumum iyi
fotoğraf bir tane ekleyebiliyoruz sanırım

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2021, 16:37:51 »
.

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2021, 16:38:27 »
.

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2021, 16:39:20 »
saçımın seyrek halini de bu şekilde paylaşmak istedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2021, 16:48:31 »
Doner zayıf ve ince telli o yüzden tepeye hiç girme çizgiğim alana kadar 1 ekim sonrasına sonuca göre bakarız
Global Moderator

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Mart 2021, 16:53:49 »
Hintell hocam peki finasteride kullanayım mı? Ekim yaptırmayı 1 yıl sonrası için planlıyorum. Bu dönemde finasteride kullanmam donör bölgeyi güçlendirir mi? Bir de DUPA var mı sizce de?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Mart 2021, 17:06:01 »
Hintell hocam peki finasteride kullanayım mı? Ekim yaptırmayı 1 yıl sonrası için planlıyorum. Bu dönemde finasteride kullanmam donör bölgeyi güçlendirir mi? Bir de DUPA var mı sizce de?

Bu ilacı kullan diyemem kendim kullanıyorum senin kararın donörü güçlendirir kısaca iyi olur ama sen karar vermelisin.
Global Moderator

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Mart 2021, 17:14:02 »
ben kullanma konusunda kararlıyım finasteride kullanacağım sadece proscarla propecia arasında fark var mı merak ediyorum propecia daha pahalı proscarı bölebiliyoruz sanırım ve maliyeti 1/5 fiyatına tekabül ediyor yaklaşık olarak. siz ne kullanıyorsunuz hintell hocam ben donörü güçlendirmek istiyorum. Bir de tekrarlamak istiyorum DUPA hakkında görüşünüz var mı sizce bende DUPA tipi dökülme mi var?

ress

• Full Member
« Yanıtla #9 : 17 Mart 2021, 17:22:12 »
benim saç tipime çok benzer .Maalesef dua tipi olunca her yerden dökülüyor
Benim ekim ve ekimden önceki açtığım  konuya bakabilirsin .Bana  tepe harici ön orta ekim yapıldı.

• Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Mart 2021, 17:34:21 »
ben kullanma konusunda kararlıyım finasteride kullanacağım sadece proscarla propecia arasında fark var mı merak ediyorum propecia daha pahalı proscarı bölebiliyoruz sanırım ve maliyeti 1/5 fiyatına tekabül ediyor yaklaşık olarak. siz ne kullanıyorsunuz hintell hocam ben donörü güçlendirmek istiyorum. Bir de tekrarlamak istiyorum DUPA hakkında görüşünüz var mı sizce bende DUPA tipi dökülme mi var?

Proscsr kullan fark yok biraz uğraştırıyor çok pahalı propecia
Global Moderator

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 17 Mart 2021, 17:38:30 »
teşekkür ederim cevaplar için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Mart 2021, 17:53:48 »
teşekkür ederim cevaplar için

Rica ederim ne demek kardeşim
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Mart 2021, 18:02:12 »
Attığınız fotolara göre dupa gözükmüyor ama fotolarınız net değil. Koray bey mutlaka bir durum görmüştür fotolarda
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tmyv26

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 17 Mart 2021, 18:17:53 »
Nofear114 teşekkür ederim. Koray hocanın bu yorumunun üstüne 1 yıl geçti şu an saç durumum aynı hatta protezi kullandığım için üstleri sürekli kazıtıyorum ve kuvvetlenmiş gibiler. DUPA tipi dökülmeye finasteride iyi geliyor mu onu merak ediyorum bazı yerlerde etki etmediğini duydum ama Koray hoca kullan demişti. Bir de bu Proscar'ı reçetesiz satıyorlar mı yazdırmak mı gerekiyor?

Facebook Twitter Instagram